Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha a barátnőm többször megütött?

Figyelt kérdés
Nagyon agresszív lett,egyre több féltékenységi roham jön ra,mar többször ütött meg okollel meg volt hogy tokon is rugott,pedig semmi rosszat nem csináltam,semmit nem ártottam neki,mit tehetnek? Visszautni meg csak nincs gyomrom mrgis csak egy no

2018. ápr. 7. 12:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
76%

Volt ilyen exem.


Mikor szakítottam vele, utána szétverte! a fél lakást dühében - nő volt -, aztán ment csak el.


De a barátom évekig járt bíróságra az agresszor barátnője miatt, aki ráadásul összevissza hazudozott.


Lépj le de EGYEDÜL és valami nyilvános helyen dobd ki.

2018. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
72%

18 assal csak annyi a baj hogy:

Ha ultimátumot kap felkapja a vizet és valószínűleg kiakad és megint balhézik. Ami megint a gond forrásához vezet.


A küzdősport meg mire jó?

Elküldöd karatézni, boxolni vagy krav magázni aztán majd ha bepipul fejbe rúg vagy ad egy olyan jobb horgot hogy ottmaradsz?:D

Alapból agresszív embert nem is engedné küzdősportra... ott van tyson, bekokózott aztán leharapta a másik fülét.

2018. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Ignis Subdialis ***** válasza:
72%

Az ilyen személy bizony bántalmazó partner, akár nő, akár férfi. A bántalmazási forgatókönyvnek alappillére a beteges féltékenység, kémkedés, kutakodás, gyanúsítgatás, hogy a végén a bántalmazott már el se hagyja a lakást, de még úgy is mindenért hibás lesz.

Ez nem arról szól, hogy Ti a párkapcsolatban nem funkcionáltok jól együtt, hanem ez egy egyéni pszichiátriai problémája a barátnődnek, amivel megmérgezi a saját életét és nyilván az emberi kapcsolatait is. Bizonyára van valamilyen oka annak, hogy ő ilyen "lett" - mondják, hogy "senki sem önszántából hülye". Talán van a családjában egy agresszív szülő, s valószínűleg ő is bántalmazott volt. De ez nem mentség és Neked nem feladatod, hogy istápold. Neki szakszerű kezelésre van szüksége. Az sem feladatod, hogy ráébreszd erre, de persze megpróbálhatod, ha van józan pillanata.

A lényeg, hogy úgy hagyd el, hogy legyen Veled egy-két barát, segítőtárs, ha rájönne az ötperc. (Csak úgy zárójelben jegyzem meg, hogy a legtöbb partnergyilkosság akkor történik, amikor a bántalmazott fél bejelenti a szakítást.) Ha könyörögni kezdene, sírva bánná a dolgokat, ígérne mindent - ne hasson meg, ez is tipikus jelenet a bántalmazó kapcsolatban.

Miután megmondtad, hogy szakítasz vele, onnantól ne maradj vele egyedül és a lakásban se hagyd egyedül, ha már ilyen rombolási hajlama van. Ha ő menne el, ne hagyj neki lehetőséget a kulcs lemásolására vagy cserélj zárat azonnal. Ha nem kivitelezhető azonnal a fizikai elköltözés, a törhető tárgyakat átmentheted pl. a szomszédhoz. Drukkolok.

2018. ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat es a támogatást,ma délután miközben nyugodtan probaltam ebedelni es újra rajott a hülyeség,(tudom nevetsegesen hangzik de most pont azert mert nem hajtottam le a wc ülőkét) otthagytam csendbe a francba,aztán mikor vissza jöttem elküldtem az anyukája fenekebe aztán mikor felemelte a hangját es próbált megutni ordítva közöltem vele hogy nem akarok tőle mar semmit,arrébb loktem,összepakoltam néhány napra elegendő ruhát es eljöttem egy haveromhoz. Most nem tudom mi legyen,mégis mit tegyek ezek után? Hogyan tovább?
2018. ápr. 7. 23:13
 25/30 anonim ***** válasza:
91%
hozd el a cuccaid és költözz el (kivéve ha tiétek a lakás, ebben az esetben dobjátok ki)
2018. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
44%

De miért te mész el? Ennyi tartás sincs benned????

Legyél már végre férfi, és a minimum, hogy feljelented!!! Ha te csak egyszer ütötted volna meg, már a sitten várnád, hogy lerothadjon a műanyag lakat.

Jelentsd fel erőszak miatt!!!

2018. ápr. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Ignis Subdialis ***** válasza:
77%
#26 Sokaknak pl. nemtől függetlenül egyszerűen nincs kedvük a bántalmazó képét nézegetni, meg felidézgetni a történteket jóval az események után is a tárgyalóteremben. Vagy csak egyszerűen abban a lakásban éldegélni tovább, ahol mindez megtörtént. Ezt ne itt döntsük el szerintem, hogy mit kell tennie a kérdezőnek azon felül, hogy megtette a legfontosabbat. Nem férfiasság, hanem személyiségjellemzők, önismereti szint kérdése az, hogy valaki "beáll-e a csatába" drámázni, bosszút állni, vagy levonva a tanulságokat továbblép. Van, aki felveszi a kesztyűt, van aki nem.
2018. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
14%

Na azert en nemtudom elkepzelni, hogy csak ugy rajon a verekedhetnek es jol tokon rug.. Vagy okollel szetver teged.

Vald be, hogy kiprovokalod..

Esetleg te is bantalmazod ot, csak te meg szavakkal..

Hagyjatok egymast beken ugy lesz a legjobb!

2018. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
43%

#28 Nem kell a mellébeszélés, az erőszakra nincs mentség! Fordított helyzetben már rég elítélted volna.


#27 Ha nem jelenti fel, akkor annak ellenére, hogy megakadályozhatta volna, nem akadályozta meg, hogy mással is erőszakoskodjon. Innentől minimum tettestársnak számít. Egyenlőség van, a nőknek is ülniük kell, ha verekszenek. Ez a minimum. Nem kell őket azonnal felmenteni, mert nők. Az nem egyenlőség, hanem terrorizmus!

2018. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Megütni, semmi esetre sem! Esetleg lefoghatod a csuklóját, ha tovább vadul,rászorítasz (mégis csak te vagy a férfi), ha nem nyugszik továbbra sem,mégjobban rászorítasz a csuklójára..

kis feszítéssel kombinálva, a támadást felváltja a sziszegés, (ha jó erőben vagy) a letérdelés. De ha ez nem megy, akkor még mindig hátracsavarhatod a csuklóját.. ekkor már támadni nem fog. Ütés nélkül is, kis szorítással és csavarással, kedvezőbb belátásra lehet bírni. ;)

2018. jún. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!