Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak a párommal?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon kiakarta próbálni hogy seggbe tesz engem és nagy nehezen hagytam. De nagyon fájt még pár könnycsepp is kifolyt a szememből. Mondtam neki hogy hagyja abba és nem akarta. Utána könyörögtem neki es utana abbahagyta es csak annyit vágott oda hozzam hogy "Hogy lehetsz ilyen kényes pi**a?". Azota levegonek nez es nem szol hozzam. Hogy békítsem ki?

Ő 25/F én 23/L


2018. ápr. 8. 19:21
1 2 3
 11/21 Bence_ ***** válasza:
100%

Bibi itt van "Hogy békítsem ki?".

Te ragaszkodsz, egy rossz kapcsolathoz.

Ha nem békül ki veled akkor majd él nélküled, ennyi. Te is életben maradsz.

Az már szolga sors ha te ettől az embertől függnél.

2018. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne kamu? Több ilyen férfinak jóindulattal sem nevezhető lény rohangál az utcákon, mint gondolnánk.

Még elég olcsón megúsztad a dolgot, örülj neki, és ne próbáld kibékíteni, nem neked kell itt bocsánatot kérni.

Ha a durvaságnak, agressziónak más nyomát még sohasem vélte D felfedezni benne, sem szavakban, sem tettekben, akkor talán adj neki még egy esélyt, de csakis a következő ilyen alkalomig, ne engedd, hogy eldurvuljon a helyzet.

2018. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%

"De ő nagyon makacs, magától nem fog békülni."


Ha mindenképpen benne szeretnél lenni egy testi-lelki romboló párkapcsolatban, akkor hagyd, hogy véresre dugja a feneked. Attól biztos megbékél.

2018. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz egy söprünyelet és vele csinálod ugyanezt. Utána meg ha reklamál, akkor felvilágosítod, hogy neked ugyanilyen fájdalmas volt, szóval most ö a kényes pi**a?
2018. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogyha nem hagyja abba és tovább csinálja akkor az akár nemi-erőszaknak is minősülhet. A párod a leírásodból és a reakcióból egy nagyon önző embernek tűnik. A szeretkezés 2 ember örömét kell, hogy szolgálja és nem csak eggyét a másik meg viselje el, még azon az áron is, hogyy tudja neked fájdalmat okoz. Ha valakit szeretünk oda figyelünk rá és az alap, hogy nem kényszerítsük ilyen helyzetbe. És milyen alapon sértődik ő meg? Még van képe. Ne légy buta, és ne hagyd magad megalázni. Az én fejemben meg sem fordulna, hogy kibékítsem. Egy ilyen beszólás után tudnám, hogy egy érzéketlen b.rom, egy percet se vesztegetnék rá.
2018. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%

Párom farka néhány pózban és beesési szögben nem kompatibilis az én hüvelyemmel, időnként úgy "megszúr", hogy csillagokat látok, pedig nagyon vigyázni szokott rám. Olyankor abbahagyja, nem hagyja, hogy kínlódjak.

Na ez a normális. A te eseted nem az. Nem kell békülnöd, viszont átgondolhatnád, milyen kapcsolatban vagy.

2018. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Kényes p.csának nevez a párod, amiért egy fájdalmas seggbek.rás miatt sírsz neki, ennek ellenére Te akarsz teperni nála, de itt felháborodsz, hogy leidiótáznak. Taps!
2018. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

" nagyon kiakarta próbálni hogy seggbe tesz engem "


És azt hogy? :D :D :D

2018. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jó nagy gyökér! Rászólsz, és nem hagyja abba...igazi tróger patkány
2018. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Sehogy'! Ez a legjobb válasz. Szerintem te nem akarod megérteni amit tanácsolnak neked. Te fogod bánni!
2018. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!