Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak a párommal?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon kiakarta próbálni hogy seggbe tesz engem és nagy nehezen hagytam. De nagyon fájt még pár könnycsepp is kifolyt a szememből. Mondtam neki hogy hagyja abba és nem akarta. Utána könyörögtem neki es utana abbahagyta es csak annyit vágott oda hozzam hogy "Hogy lehetsz ilyen kényes pi**a?". Azota levegonek nez es nem szol hozzam. Hogy békítsem ki?

Ő 25/F én 23/L


2018. ápr. 8. 19:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem akarom megbántani az érzéseidet, de ha olyan szinten megfelelési kényszeres és/vagy kapcsolatfüggő vagy, hogy ezek után még te akarod őt megbékíteni, ahelyett, hogy az egészséges önérzeted és önbecsülésedet összeszedve azon gondolkoznál, hogy mit keresel egy ilyen ember mellett, akkor szerintem terápiás segítségre van szükséged.
2018. ápr. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!