Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami nem stimmel barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nem stimmel barátnőmmel, mintha úgy venném észre nem keres. Megtegyem ezt a lépést? Lent

Figyelt kérdés
Először is távkapcsolatról van szó, 30 fölött vagyunk mindketten. Mostanában előfordul, hogy írok neki messengeren, megkapja de el sem olvassa. Mellette viszont látom, hogy Viberen 10 percenként fent van... Régebben kis híján volt egy félrelépése. Most arra gyanakszok, talán mással foglalkozik. Gondolkodtam rajta, hogy követem a Viber üzeneteit (meg tudom csinálni, hogy megkapjam a beszélgetéseit). Megtegyem ezt a lépést? Hiába beszélek vele erről, természetesen azt mondja csak én vagyok neki. Vagy csak felfújom?
2018. ápr. 9. 02:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

1: hívd fel, ne írogass neki

2: 1-2 napig te se jelentkezz, lehet csak elfoglalt

3: ha túlnyomulsz, attól menekülnek a lányok

2018. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek rettegni, az olyan mintha függnék a másik ember jóindulatától vagy ellenszenvétől. Egy kapcsolat akkor ér valamit ha mindkét fél tolja a szekeret és tesz azért hogy előre haladjon. Ha egyoldalú, akkor csak az energiádat pazarolod, álljál le egy kicsit és nézzed meg mit csinál a párod.

Ne keressed egy ideig, ha nem veszi észre magát, akkor valószínűleg igazad van abban, hogy nem rajtad járnak a gondolatai, ebben az esetben fájó búcsú és új kihívás.


40F

2018. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Viberről mostanában több helyről hallottam, hogy hülyén jelzi az online státuszt. Itt az oldalon is láttam olyan kérdést, hogy "itt ül mellettem a barátnőm, nincs a kezében telefon, a viber szerint meg nemrég volt aktív".

Ez egyébként a messengerre is igaz, küldött üzinél hirtelen online-ra vált az illető, sőt, pont a minap olyanba is belefutottam, hogy azt jelezte nekem, hogy azonnal olvasta a másik, holott a kezében se volt a telefon (kollegának írtam, akire ráláttam, csak nem tudtam odamenni hozzá).

2018. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!