Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

19/F 17/L

Barátnőmmel majdnem egy éve együtt vagyunk, az első 2/3 részében minden tökéletesen ment. Aztán belekényelmesedtünk a kapcsolatba.

Ő is egyre inkább többet barátnőzött, jött ment mindenfelé, én pedig mindig gyanakodtam, hogy valami más fiú lehet a dologban, mert egyre kevesebbet is szexeltünk pl.

Egy hónapja kiderült, hogy a legjobb fiú haverja ráhajtott, akitől egyébként én mindig óvtam, és mondtam, hogy szerintem van közöttük valami, de mindig mondta, hogy csak haverja, meg amúgy is leszarja.

Kb 3 hete beleolvastam a beszélgetéseikbe, és ment a szivezgetés, titokban találkozgatás a hátammögött.


Barátnőmmel tudattam, hogy láttam amit láttam, és mivel ott voltam nála, közöltem, hogy most jöttem utoljára, és lelépek.


( Hozzá kell tenni, bizonyítottan fontosak vagyunk egymás számára, családnak bemutatott, mindent megtesz, mindenhova hív magával, amikor teheti és van időnk úgy, akkor egész napot ott töltöm és ott is alszom, tehát a szerelmünk elég erős, mindent tudunk a másikról és ha fél napot nem beszélünk akkor is hiányzik a másik azonnal, és már hív is vagy én őt )


Visszakanyarodva a témához, mondtam neki, hogy csalódtam benne a srác miatt, mert nekem a kapcsolatunk elejétől azt mondta, hogy leszarja, és csak egy haver, de konkrétan a hátammögött találkozgatott vele.


Mint utólag kiderült 50 ember megkérdezésével, minden üzenet végigolvasásával, hogy tényleg nem volt közöttük semmi, csak gyerekkoruk óta haverok, és mivel én féltettem a sráctól, ezért inkább nem szólt ha összefutottak a városban 1-2 órára, hogy ne érezzem magam szarul miatta.

A srác való igaz ráhajtott a barátnőmre, de kivülálló nagyon jó ismerősöm alátámasztotta szemtanuként, hogy a barátnőm mindenki előtt visszautasította.


Na mindegy, ezt lezártuk. Szar kedvem is volt, sok is a munka, egyre kevesebb volt az időnk egymásra, lehangoltan is dumálgattunk, már 3 hete nem is feküdtünk le egymással.


Aztán multhéten rámírt, hogy mostanában nem vagyok valami túl kedves hozzá, majd este menjek hozzá és beszéljük meg.


Ráförmedtem, csunyán nem beszéltem vele, de elég indulatosan.


Szóval na, mondhatjuk, hogy szerettük a másikat nagyon, még így is, de elhidegültünk, pedig tényleg, a szó szoros értelemben minden összeköt minket, és az elmúlt hónapokban minden szálat a jövő felé közösen szőttünk.


Megbeszéltük, csütörtök reggel elviszem suliba, és szombaton beszélünk legközelebb.

Szombat reggel írtam neki, hogy nem birom tovább, szeretem és érdekel mi van vele. Mondta, hogy o sem nagyon birja már és ő is szeret, de meg nem tudja mi legyen kettőnkkel, mert neki fájó volt ez az elmúlt 1-2 hét, hogy ilyen fura és lehangolt voltam hozzá.


Mondtam, hogy akkor 1 hét gondolkodási idő, én is összeszedem magam addig, és akkor MOST hét szombaton beszélünk, de mondta hogy ő ezt nem fogja kibirni és könyörgött hogy néha adjak jelet mi van velem. Rendben.


Eljött a tegnap délután, eddig bírtam a szünetet, írtam neki, hogy mire jutott az egésszel?

Mondta, hogy most elmegy különórára, ha hazajön elmondja.


Nem vártam meg, rózsával csokival elémentem nagy boldogan, ő pedig elsírta magát, és mondta, hogyha kettőnket nézne szem előtt most, akkor együtt maradnánk, és tudja, hogy megbánja, de nem mehet így tovább mert neki ez az elmúlt egy-két hét rengeteg fájdalmat okoztam a bizalmatlanságommal és a kételyeimmel felé.


Sírva kérte. Hogy öleljem meg. Én meg bolintottam némán, hogy nem. Beültem az autóba és elhajtottam.


Ott állt, sírt és nézett.

Visszafordultam, kiszálltam és 2-3 percig el sem engedtük egymást sírva.

Kérte, hogy beszéljünk mindig, mert ő tudni akarja mi van velem, és belehal ha nem lát többé.


Közöltem vele, hogy most látott utoljára, és elmentem.



Este mikor hazaértem, a barátnőjével beszéltem, hogy hiába tűnik úgy, hogy most nem szeret, már egy hete sír, hogy muszáj lesz lépnie mert az elmúlt hetekben csak a lejtőn mentünk le.


Itthon lenyugodtam, és írtam a barátnőmnek, hogy sajnálom amilyen voltam, csak nem erre készültem fel, szeretem őt, és vissza akarom kapni.


Annyit írt vissza, ő is szeret, de ha így viselkedek csak egyre jobban kiölöm belőle.



Barátnője írt, hogy most nagyon sír a lány, adjak neki időt, egy ideig most hagyjam.


Ma éjszaka írtam a barátnőmnek, hogy tudom, hogy szeret, és felvázoltam neki, tudom milyen voltam vele és min változtatnék, ha szép óvatosan újra megpróbálnánk együtt, és sajnálom ha megint írtam neki, de szeretem és nem birom a tétlen várakozást.


Ezt elolvasta 2 órája, azóta nem írt.


Biztosan szeret még, a szívünk lelkünk beletettük ebbe a kapcsolatba. Kérdés, hogy most mit tegyek?

Adjak neki időt és várjam amíg megkeres? Mi van ha már többé nem fog keresni?


Tanácstalan vagyok, de úgy gondolom soha nem kiabáltam vele, vertem át, és nem hazudtam neki. Hatalmasat nem hibáztam, szimplán kicsit elhidegültünk az apró nézeteltérések miatt.


Szeretnék egy őszinte véleményt valakitől, hátha lenne itt olyan, aki jártas az ilyesmiben és a megoldásban.



2018. ápr. 18. 09:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ki a tököm akarja elolvasni ezt a szart?? Cseszd meg egy éve se vagytok együtt.... Más 10 év alatt nem rinyál ennyit. Hagyjátok egymást békén...
2018. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem könyörögtem neked, hogy elolvasd.

A másik, hogy úgy gondolom nem az évek teszik fontosság vagy kevésbé fontossá a másik embert, hanem az időben megoszló tettek és történések.

Ha egy hónapja lennénk együtt is ezt írnám, ha 10 éve akkor is.


Tanácsot kértem arra, hogyan tudnám visszaszerezni, mert vele akarok lenni és folytatni az életem vele, és hibáim, vitáink megbánva egy tiszta lappal indítani a kettőnk kapcsolatát.

Leírtam a részleteket, mert úgy érzem számít, és mivel a haverok körében mindenki csak azzal jön, hogy kéne nekem másik csaj, meg minden nő k..rva, ezzel nem jutok előrébb.

Nem elfelejteni akarom, nem nagy depresszióba esni, szimplán tanácstalanul állok a dolgok előtt, és akinek lehetne egy épkézláb tanácsa, azt meghallgatnám és építkeznék belőle, hogy ne a saját károlon tanuljak és ne rontsam el, hanem elkerüljem azt ami nem lenne túl jó ötlet. Köszönöm!:)

2018. ápr. 18. 23:30
 13/15 anonim ***** válasza:
Kaptál tanácsot bőven, építkezz belőlük s tényleg ne rinyálj ennyit.
2018. ápr. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

En csak egy "buta" lany vagyok, de ha megfogadod a tanacsom, ne hallgas senkire, egy ismeretlen ne akarja mar neked megmondani, hogy osszeillesz-e a baratnoddel vagy sem.

Nyilvan a jo pillanatokrol most nem esett szo, de en hiszek neked, es az irasodbol tudom, hogy boldog voltal vele.

Haverok szavara se adj, nyilvan ok jot akarnak neked, de egy masik csaj, az nem az a "csaj" akit te szeretsz!

Adj neki idot, ne keresd, hidd el ha szeret teged, megfog keresni.

Az a baj, hogy nem tudsz semmit sem tenni, te mar megtetted amit tudtal es csak rontottal a helyzeten, ha tovabbra is a nyakra jarsz, tenyleg kiabrandul beloled.

Azt fogja erezni, hogy nem tiszteled a kereset, nem erted meg ot..

Szoval tenyleg hagyd ot most kicsit gondolkodni, hagyd, hogy hianyozz neki, addig te meg csinalj valami hasznosat.

2018. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocs, én sem olvastam végig, csak az első sorokat, amikből kiderül, hogy még gyerekek vagytok. Ezért nem kell ilyen fiatalon párkapcsolatot létesíteni, mert ez a kor nem erre való, hanem arra, hogy az ember a baráti kapcsolatait ápolja és építse ki, ami aztán majd elkíséri őt egy életen át. Majd felnőtt fejjel /22-24, vagy akár 30 éves korban/ ráérsz igazi kapcsolatot keresni.
2018. ápr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!