Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet 17 év korkülönbséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet 17 év korkülönbséggel (ff 43) kapcsolat hosszútávon?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 22. 18:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nagyon hosszú, mert az idegenek objektívek
2018. ápr. 22. 19:32
 12/20 anonim ***** válasza:
71%
Nekem ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy 17 évet fogsz még dolgozni egy nyugdíjas bácsi mellett.
2018. ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%
Én is feladni kényszerültem egy hosszú kapcsolatomat, de saját magam miatt. Meghoztam egy igen nehéz döntést. Aztán lehet, h huszonéves "kanom" lesz, mondjuk inkább harmincas, mert ők jönnek be még a koromhoz mérten, de nem ezért döntöttem a szakítás mellett. Jóval fiatalabb partner csak a mának szól reálisan, hosszútávon nem gondolkoznék ilyenben.
2018. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy a korkülönbség. Nem szeretem ha ennyivel idősebb nalam akivel együtt vagyok
2018. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
38%

És hogy ne a sablonokat futtassuk itt, elmondanám a saját érzéseimet ezzel kapcsolatban.

A volt férjem csak egy évvel volt idősebb, mégis, mint férfi dominálni szeretett volna. Nos, egy nő míg szerelmes, és míg nem szakad a nyakára a gyerekekkel való felelősség, hagyja szerelmesen. De, amikor ráébred, h mekkora felelősség, mennyi teher szakadt rá a gyermekkel/gyermekekkel, és még mindig apuci kicsi szemefénye a férje szemében, az igen lelombozó. Egy sokkal fiatalabb nő is szeretne egyenrangú félként élni a hétköznapokban, de erre sohasem lesz lehetősége, hisz ott a tekintélyt parancsoló 17 év... szeretheti, tisztelheti a férfi, mégsem fogja egyenrangúnak érezni magát. Nagyon nehéz dolog ez... és sajnos mondom ez már csak több év után fog kibukni, de kifog, ez biztos.

2018. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%

Ez akkor derul ki ha benne vagytok. Elore senki sem tudja. Meg te sem. Viszont ha mindketten szeretnetek ezt a kapcsolatot, menjetek bele, semmit nem veszithettek. En sok sikert kivanok hozza! :)

(egyebkent nalunk mukodik 6 eve, 20 evvel)

2018. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, de sokat veszíthetek, a saját évtizedes viszonylag működő kapcsolatomat
2018. ápr. 22. 21:08
 18/20 anonim ***** válasza:
Én két olyan házaspárt ismerek, ahol nagy a korkülönbség, és a következőképp alakult a kapcsolat. Míg a férfi volt az érett, a nő meg a fiatal leányka, addig a férfi volt a domináns. Aztán a pasi elkezdett öregedni és a nő átvette az irányítást. Úgy gondolta, hogy az öreg férfi örüljön, hogy fiatal felesége van, úgysem kéne már senkinek, úgyhogy ugráljon úgy, ahogy a nő fütyül. Igazából mindkét pasi teljesen el van nyomva.
2018. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
36%

16-os vagyok. Ha viszonylag mukodo a kapcsolat es szereted, akkor hogy kerult oda a masik?

Olvastam valahol egy gondolatot, amiben latok nemi igazsagot... Igy szol: Ha van ket ember aki kozul nem rudsz valasztani, valaszd a masodikat, mert ha az elsot akarnad, nem jott volna kepbe a masodik. Remelem jol dontesz! Persze biztos hogy ez a dolog joval osszetettebb egy egy mondatos gondolatnal, de erdemes megfontolni ebbol a szemszogbol os a dolgot. Udv!

25N

2018. ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat.

majd a szivem szakadt meg de lezartam, vegul maradtam a regi mukodo de mar kihult kapcsolatonban az evtizedes multra tekintettel, csak azt nem tudom hogy fogomelviselni hogy akit hagytam elmenni mindennap latni fogom

2018. ápr. 23. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!