Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti se orulnetek ha a parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti se orulnetek ha a parotok ilyen otlettel allna elo? (Nyaralas tema)

Figyelt kérdés
Kocsinknak lottek es nyarig nem lesz uj az bizos. Paromnak van egy motorja is es kitalalta hogy akkor o megy a motorral, viszi a borondoket, satrat (fogalmam sincs hogy akarja, en meg egyeb okok miatt alapbol nem ulok motorra) es akkor en meg mennek vonattal le. Azt mondta igy nem kell cipekedem es mire le erek kesz lesz a sator stb.. Nekem nem tetszik az otlet mert sztem egyutt kene lennunk vegig, es tudja jol hogy sose vonatoztam meg, biztos nem talalnak oda egyedul. Ti se orulnetek ennek az otletnek??? (Pestrol megyunk a velencei tohoz)

2018. ápr. 22. 19:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
24%
Sose vonatoztál... hát, így nehéz.. Azért ezt belekalkulálhatná a párod, vagy nem tudja? Menjetek együtt vonattal, ő már talán utazott vonattal, jobban feltalálja magát. Így sztem csak az együtt vonatozás jöhet szóba.
2018. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért, megharapja a vonat, ha egyedül megy? Én repülővel is egyedül utaztam először, ráadásul egyből 2 átszállással, olyan országokban, amiknek a nyelvét sem beszéltem. Most már tényleg kiváncsi vagyok hány éves a kérdező.
2018. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat nem látok ebben... Mondjuk mehetne a barátod is vonattal, de hidd el, nem bonyolult Pestről eljutni a Velencei tóhoz. 17 éves korom óta utazgatok egyedül, vonattal is, busszal is, repülővel is, és mindig feltaláltam magam.
2018. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
72%
Erről eszembe jut egy sztori, amit anyukám mesélt pár éve. Állt a buszmegállóban, és odalépett hozzá egy fiatal lány, hogy segítsen neki, mert nem tudja, mikor indul a busz, amit vár. Anyukám mondta neki, hogy ott van a menetrend. De ő nem tudja értelmezni, mondta a lány. Anyukám azt hitte, viccel. De nem. A mai gyerekek, fiatalok még menetrendeket se tudnak értelmezni, és arra sem képesek, hogy épségben kikerüljenek egy vonatállomásról.
2018. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem talalsz le Pestrol a Velencei toig egyedul? Ehhez mennyire kell eletkeptelennek lenni? :"D Sarki kozert azert meg megy egyedul?
2018. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
82%
De ő miért nem megy vonattal? Miért motorral megy?
2018. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
88%
Te jó ég, azt hittem, Horvátországba mennétek, hogy ekkora feneket kerítesz neki. Déliből megy vonat, ami a Velencei tó mellett több állomáson is megáll. Ő pedig lemegy motorral, teljesen jó ez így.
2018. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
#16 azert mert sok a cuccunk es igy nem kell cipelni 2 borondot + 1 8szemelyes satrat
2018. ápr. 22. 21:17
 19/31 A kérdező kommentje:
#14 hozzam meg egyszer egy +60-as neni jott oda h segitsek neki ertelmezni a menetrendet. Tehat ne a fiatalokat szidjuk.
2018. ápr. 22. 21:20
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Csináltál már veszélyes dolgot az életedben, vagy a vonatozás lesz az első? :DDD
2018. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!