Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm kiakadt és haragszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kiakadt és haragszik rám, h nem pályázok meg diplomás állásokat holott nincs is diplomám, ti ezt értitek? 25f

Figyelt kérdés
május végéig maradok a mostani cégnél, középvezető vagyok, de már előre keresek állást.. mivel csoportvezető vagyok ipari területen (ne gondoljatok nagy csoportra, 3 főt irányitok csak) szerinte elküldhetném az önéletrajzomat olyan poziciókra is, amik diplomát követelnek.. én azt mondtam neki, h esélytelen, mert nem hiába irják oda, h X-Y diploma kell.. majdnem összeveszett velem, h milyen gyáva vagyok, h megse próbálom.. de mit próbáljak ember?? ha egyszer nincs meg a megfelelő végzettségem hozzá akkor egyértelmű, h nem próbálkozok.. ez sztem nem gyávaság, h diplomát követelő állások után nem érdeklődök.. most haragszik rám, nem szól hozzám..
2018. ápr. 22. 22:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%

#10: Műszakira járok, vannak infós barátaim és náluk pont, hogy a tapasztalat kell. Elhiszem, hogy csodás módon pont belefutottál egy kivételbe, de nem ez a jellemző.

A #9-es válaszom lepontozójának üzenem, hogy ha nagyon akarja, átküldöm neki az önéletrajzom és nyugodtan kereshet nekem olyan melót, ahova nem felelek meg! :D Az első havi fizetésem felét átutalom neki.

2018. ápr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
"Elhiszem, hogy csodás módon pont belefutottál egy kivételbe, de nem ez a jellemző. " - Tudod, amikor pályakezdő voltam, akkor nulla tapasztalatom volt, így nekem is problémám volt az álláskereséssel, ezért elfogadtam olyan állásokat, amik szakmailag nem voltak relevánsak, mert kellett a pénz, közben meg folyamatosan kerestem a lehetőségeket, és próbáltam előrébb lépegetni valahogy, ami nőként azért nem volt egyszerű, nekem is kb. 10 évbe telt, mire ez összejött, és nem vagyok hülye, éppen csak nő, és ezt meg is kaptam álláskeresés során többször is, és éppen csak a válság kellős közepén kezdtem dolgozni. Csak közben a tapasztaltabb szakemberek folyamatosan lépnek le az országból, szóval ha a cégek nem akarnak jó képességű munkaerő nélkül maradni, igenis nyitniuk kell a tapasztalat nélküliek és a kevésbé tapasztaltak felé, és vállalni a továbbképzést céges szinten. Ezért tudtam most ebbe belefutni, és sikerült. De ide már korábban is pályáztam, amikor még ez a nyitás nem volt, akkor nem jött össze, most összejött, és úgy tűnik, hogy nekik is megérte, hogy bizalmat szavaztak.
2018. ápr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
Én dolgoztam egy ideig HR jellegű pozícióban. Nem mondom, hogy mindenütt ez megy, de mi alapból kukáztuk azokat, akik akár egy picit is nem feleltek meg az alapkövetelményeknek. Inkább azt sejteti, ha vki ilyesmire beküldi az életrajzát, hogy tojik bele, amit kérünk vagy olvasni nem tud... ezt nyugodtan megmondhatod a barátnődnek is.
2018. ápr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
Nézd, nekem sincs diplomám, mégis annyira releváns és jó tapasztalatot szedtem össze az évek alatt, hogy most is olyan állásban dolgozom, ahol a leírásban minimum Msc-t kértek. Jelenleg estin tanulok, aminek a teljes költségét a cég állja. Ha minden másban megfelelsz, akkor szerintem ez ne tartson vissza, veszíteni nem tudsz vele. Arra egyébként nem gondoltál, hogy megszerezz egy diplomát, ha ez ennyire segítene az előrejutásban?
2018. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%

Inkább azt látja nem vagy tökös,az élethez tök kell.

Nekem most lesz meg a diplomám(IT-s vagyok),de már 8 éve dolgozok fejlesztőként és soha nem volt gond.


A nők nem szeretik a töketlen gyáva palikat,férfiatlanok nekik.

Középvezetőként simán mehetsz diplomás melóra,mert van tapasztalatod.Vezetőként illene tisztában lenned az énmárka építéssel plusz,hogy sokkal fontosabb a tapasztalat mint a diploma.


Próbáld meg,sokkal jobban tudnál keresni.

2018. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a válaszolók egy része szabópéteren nevelkedett és nem próbált még munkát keresni...
2018. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
42%

De 16-os,sokszor beleírjàk a diplomàt àllàshirdetésbe,mégse volt gondom eddig.

Mindig a legjobb cégéknél dokgozok,nagy multinàl.


Amúgy ne szidd az önfejlesztést,mert a magyarra ràfér eléggé durván.


Énmàrka építés,kommunikáció,pszichológia,hogyan tàrgyalj.

Ezekkel kellene tisztàban lenni és nem szabópétereznél,aki kicsit sikeresebb mint a magyarok 90%-a.

2018. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Savlekotő ***** válasza:
Gondolom már lecserélt egy szintjén állóra a drága liba,lenéz a csajod..
2021. jan. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!