Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti folytatnatok a kapcsolatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti folytatnatok a kapcsolatott egy olyan emberrel akivel már van egy két éves gyerek is de még nem sikerült ősze költözni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 26. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Tök mindegy. Xar az egész.

31/f

2018. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Mármint úgy van egy kétévesetek hogy nem laktok együtt? O.o
2018. ápr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ugy
2018. ápr. 26. 22:13
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
erre csak ezt tudom írni :O
2018. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Hol van itt kapcsolat? Gyerek van, de még csak együtt sem éltek? Kuka.
2018. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Hogy micsinálni?
2018. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt én sem igen látom a párkapcsolatot.. de keveset tudunk a helyzetről.

Lásd van egy ismerős (nem beszélgetünk, de ismert a története) ő nagyon korán szült 16 volt, a srác 18 mind a ketten a szüleikkel éltek, a kicsi az anyukával meg annak a szüleivel maradt (a szülők nem engedték az abortuszt). Nagyon se veled se nélküled kapcsolat volt, az anyuka tanult mellette, nagyon nagy szülői segítséget kapott így az egyetem is meglett, végül együtt maradtak (inkább újra együtt lettek mert voltak azért megszakítások). A fiú a lány mellett döntött, elérte a szüleinél hogy odaköltözhessen. Dolgozni kezdett, majd miután a lány is befejezte a sulit és elhelyezkedett különköltöztek a szülőktől. Ez az egy amit ismerek és ahol nem laktak együtt. Ha ilyen a helyzetetek, akkor bár butának és felelőtlennek tartalak titeket még nem írnám le a dolgot.

De ha legalább huszonévesek vagytok, és megtehetnétek hogy együtt éljetek, de nem akarja/akarjátok akkor nem lenne kérdés az hogy ott hagynám mert az még annyira sem párkapcsolat mint azoké akikről fent írtam. (itt is butának és felelőtlennek tartalak titeket)

2018. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Folytatni?? Nem értem... Miért eddig párkapcsolatban életetek? nem úgy tűnik
2018. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!