Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30-as 40-es nok, ferfiak ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as 40-es nok, ferfiak ti mit gondoltok errol az uzenetrol?

Figyelt kérdés

Megprobalok nagyon tenyszeru lenni, szoval tegnap smseztem a partneremmel (kulon elunk de tervezzuk az osszekoltozest). A dolog rovid lenyege h exuzalta magat h nem irt elobb de az unokatesojaval beszelgetett (en nem valaszoltam mert aludtam) es egy oraval kesobb ez az uzenet erkezik.


Igen. Gondolok rad.


Mindezt anelkul h barmit is valaszoltam volna az elozo uzeneteire es mivel nem szeretnek itelkezni/vagdalkozni mielott erdemben reagalok, ezert kerdezem, hogy szerintetek ezt az smst nekem kuldte, vagy abszolut nem?


Azert a harmincas negyvenes korosztalyt kerdezem mert mi is azok vagyunk.(barmily gyerekesnek is hangzik ez a kerdes)


Koszi minden valaszt. (O a ferfi en a no)


2018. ápr. 28. 10:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
73%

Válaszolj rá, és szerintem ki fog derülni.

Nem biztos, hogy más férfira gondol. Lehet az egy barátja, rokona aki olyan helyzetben van hogy jól jön a lelki támogatás, a rágondolás.

2018. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
11-es koszi, kesobb megkerdezem Egyebkent o a pasi en a no:-)
2018. ápr. 28. 12:35
 13/30 anonim ***** válasza:
54%

#11, azt mondod, meleg?


Nem tudta, hogy alszol, hihette azt, hogy durci vagy.

Meg lehet félreküldte pl az anyja megkérdezte.

Meg az is lehet, hogy te csak az egyik vagy az összeköltözős jelöltek között.

Én inkább megkérdezném.

2018. ápr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
28%

vagy félreküldte, vagy pedig "sértődöttségből", mivel nem kapott választ tőled.

50-50%


25/F

2018. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
77%

előző vagyok.

ha félreküldte volna, próbálta volna menteni a helyzetet egy újabb sms-el.

2018. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Valaszolt es ez a magyarazata: Szoval azt irta h azt az sms-t nekem kuldte mert egy sci fit nezett ejjel es ugy erezte h gondolok ra, ezert irta,h Igen.Gondolok rad.
2018. ápr. 28. 20:12
 17/30 anonim ***** válasza:
"ha félreküldte volna, próbálta volna menteni a helyzetet egy újabb sms-el." - Nem biztos. Én kaptam már félrement üzenetet idegentől, valami melót akart leegyeztetni valakivel. Visszaírtam, hogy ezt valószínűleg nem nekem szánta, és küldje el az eredeti címzettnek is. Csak akkor jött rá, hogy félreírta a számot. :-)
2018. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, ha a párod nem telepata, akkor ez elég gyenge magyarázat. :-)
2018. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
18-As En is erre jutottam of korsz ilyen baromsagot sosem hinnek el, mert ha tegyuk fel igazat mondani akkor valami olyasmit irt volna h erzem h ran gondolsz en is gondolok rad....vagy valami hasonlo de nem egy ilyen lame, teljesen rohejes hazugsagot:-)))Mindezt egy 44 eves ferfitol, es komolyan elvarja h ezt elhigyjem, de ezt tetezve meg hanguzenetet is kuldott Amin egre foldre eskudozik h o igenis igazat mondott:-)))
2018. ápr. 28. 22:04
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, mondd meg neki, hogy a nyerő lottószámokat is megmondhatná, ha ekkora látnok. :-D
2018. ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!