Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30-as 40-es nok, ferfiak ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as 40-es nok, ferfiak ti mit gondoltok errol az uzenetrol?

Figyelt kérdés

Megprobalok nagyon tenyszeru lenni, szoval tegnap smseztem a partneremmel (kulon elunk de tervezzuk az osszekoltozest). A dolog rovid lenyege h exuzalta magat h nem irt elobb de az unokatesojaval beszelgetett (en nem valaszoltam mert aludtam) es egy oraval kesobb ez az uzenet erkezik.


Igen. Gondolok rad.


Mindezt anelkul h barmit is valaszoltam volna az elozo uzeneteire es mivel nem szeretnek itelkezni/vagdalkozni mielott erdemben reagalok, ezert kerdezem, hogy szerintetek ezt az smst nekem kuldte, vagy abszolut nem?


Azert a harmincas negyvenes korosztalyt kerdezem mert mi is azok vagyunk.(barmily gyerekesnek is hangzik ez a kerdes)


Koszi minden valaszt. (O a ferfi en a no)


2018. ápr. 28. 10:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

17-es,

igen, félreírhatta a számot, vagy egyszerűenc sak régen ki volt osztva másnak a számod.

de ez nem ugyanaz, amikor a telefonkönyvedben szerepel valaki és annak küldöd el...

2018. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"17-es,

igen, félreírhatta a számot, vagy egyszerűenc sak régen ki volt osztva másnak a számod. " - Hát, az nagyon régen lehetett, mert én több, mint 10 éve használom ezt a számot. :-D Az én esetemben tuti elírás történt, mert nem hiszem, hogy ha valaki együtt dolgozik egy közeli ismerősével valamin, az ilyen régi számot kotorna elő, és nem frissíti a telefonkönyvét, ha történik változás. :-) A kérdező párjának a magyarázata meg nagyon dedó...

2018. ápr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

azzal valóban egyetértek :)

ha ennyire nyilvánvaló, számodra is kérdező, hogy másnak küldte (nem találok rá logikus magyarázatot..), akkor meg tedd ki. csak az idődet pazarolja :)

2018. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
58%

A frász jött rám, mert tegnap este az én pasim is azt írta, miután hosszú ideig nem válaszolt, hogy az unokatesójával beszélgetett... :D

De szerencsére nem stimmel a kor. :)


Viszont nekünk is volt már hasonló eset régebben: nem valami nagy barátságban váltunk el egyik nap napközben, és egyszercsak pár óra múlva jött egy üzenet: "Én is szeretlek." Ez számomra a "riasztás" kategória volt, mert nem sokkal azelőtt bukott le, hogy megcsalt az exével. Épp a közelben voltam, úgyhogy felmentem hozzá, és rákérdeztem, mit jelentsen ez. Persze tagadta, hogy a ri.bancnak akarta volna írni, azt mondta, nekem akarta szándékosan, és "irónia" volt... Mellette szólt, hogy amikor váratlanul betoppantam, láthatóan nagyon örült nekem. Ellene pedig, hogy kb. egy óra múlva "több hét után véééletlenül pont akkor" ráírt a retkes nő... De semmi olyat, ami bizonyíték lehetett volna, és nemsokára meg is szakítottak mindenféle társalgást (elvileg).


Szóval nem tudom, de minimum gyanús...

2018. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek a konstruktiv valaszt, evidens hogy hazudik es egyre inkabb kezd osszeallni a kep, lassan a helyukre kerulnek a dolgok:-))Itt cssk nekem kell eldontenem h megeri e es nekem igy (nagyon komplex az alaphelyzet) vagy a legjobb ha tovabballok es adok magamnak egy lehetoseget arra h nala jobbat talaljak:-))


Muszaj volt megkerdeznem a velemenyeteket leven mielott kitor belolem a pszichopata meregzsak erdemes felulvizsgalni, mert lehet h tevedek. Ha csak ennyi lenne a szamlajan akkor talan elneznem de furcsa modon csutortokon tele volt a hata karmolassal es kozolte hogy o karmolta meg a hatat mert viszketett (miazuristen), es mar ott rohogtem mert az ex ferjemnel is ez volt as egyik jel.


De ismet lehet, h tevedek. Aztan pont ezen a heten volt, h este 8-ig aludt (elmondasa szerint) es utana egybol megerkezett az egyik unokatesoja munchenbol (igy random) eshogy focut neztek es elaludt. A vilav legtehetsegesebb hazuga, es el kell ismernem, h mindig valami kreativ, mar mar innovativ de mindig szorakoztato hazugsaggal jon elo: -)))


Kerdes, h miert vagyok vele? Szex. Ennyi (plusz jo tarsasag) de valojaban a vilag legjobb szeretoje (szamomra) es az elvesztese jelenleg gondot okozna, azaz inkabb csak hianyt:-)))


Amint eltunik a dick magic, megy a kukaba, de egyelore hatas alatt allok, nem erzelmileg hanem szexualisan. Nem a lelkemet hanem az egomat zavarja, es fogalmam sincs melyik a rosszabb:-)))

2018. ápr. 29. 20:04
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
A te dolgod, mit teszel. De szerintem nincs az a f.. szóval az a férfi, akiért megérné elviselni, hogy hülyének néz, plusz kockáztatni, hogy elkapsz tőle valami csúnya nemi betegséget. Simán elképzelhető, hogy a másik nőnek is van még valakije, akinek szintén van... szóval ki tudja, hol van vége a láncnak.
2018. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
26-is ebben maximalisan igazad van, ha ez egy normal atlag parkapcsolat lenne akkor szex ide szex oda mar kitettem volna. Ez az egesz szex dolog hulyen hangzik, de tenyleg elkepeszto viszont azt vallom h mindig akkor kell elhagyni valakit amikor erzed. Tehat beleunsz, mar nem izgat....es mivel en mindig mindenkit elhagyok neki is eljon az ideje amikor elegansan elhagyom ill kidobom:-)))
2018. ápr. 29. 22:10
 28/30 anonim ***** válasza:

akkor te különb vagy nála..

grat.

2018. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ezek szerint masnak is jó vele a szex
2018. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem neked szól kérdező,de hátha másnak is van ilyen gondja. Mi tököm ez predikatîv bevitel? Amikor te îrsz a telefon meg kitalálja mit szeretnél. Ezt mindig kikapcsolom mert sok furcsa üzenetet csináltam így. Másik dolog éjszaka félálomban néha olyanokat ìrok.....reggel én lepődöm meg a legjobban amikor visszaolvasom.
2018. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!