Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Jogosan érzek így?

Figyelt kérdés

A párommal kicsit több mint 2 éve vagyunk együtt.Távkapcsolatban (csak hétvégén találkozunk,az utóbbi időben csak szombaton vagy vasárnap pár órára)

Én annyira rosszul érzem magam,bármit megtennék azért hogy együtt legyünk,és ne kelljen így szenvedni..Mindig felvetem neki azt,hogy költözzünk össze,nézzen albérletet.Ő általában tol egy szivet vagy valamit és azt mondja,hogy majd megbeszéljük.2 éve vagyunk együtt,a majdokkal nem jutok már semmire.A kérdéseimre mindig az a válasz: nem tudom,mindegy.Egyszerűen ez engem annyira de annyira elkeserít.Úgy érzem,hogy teljesen belebetegszem ebbe.Nagyon szeretem őt és rettentően rosszul esik,hogy ő csak így lazán elvan a híg sz*rban és nem akar semmi változást az életében.

A másik:egyáltalán nem vagyok nagy igényű,de pl semmit se ünneplünk meg..az évfordulónkat se,sőt nem is spórol,hogy nyaralni mehessünk.Egyszer se voltunk..sőt úszni se mentünk,strandra se..(És igen mondtam neki a közös programokat,de semmihez se volt kedve) Úgy érzem,nem jut előbbre a kapcsolatunk,mert ő semmit se szeretne..Kapcsolatban vagyunk,elvileg van valaki aki "mellettem van" de mégse..ígyis magányosnak vagyok.. Ráadásul a családi hátterem sem túl jó,"naggy kő van a szívemen" :( sokat sírok és emésztem magam,szeretnék boldog lenni..



2018. ápr. 28. 15:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem szeretem ha valaki állandóan a nyakamon lóg

Nekem kell a szabadtér hogy egyedül legyek

Ne piszkaljon senki amikor hazaérek egy fárasztó nap után

Ne keljen kiszolgálnom senkit amikor haza erek

2018. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%
Már nem azért, de mit szeretsz egy ilyen paliban? Nem gondolkodtál még el azon, hogy veled van a baj? Én olyan nőkkel voltam eddig az életben, akikkel ha valami marginális kérdésben nem stimmeltünk, akkor szakítottunk. Nem vagyok társfüggő, nem hittem abban, hogy engem csak más tehet boldoggá, független embernek érzem magam, a "nyitott kalitka" kapcsolatok híve vagyok, azaz én megadom/elvárom a szabadságot, ami nem egyenlő a szabadossággal... és képzeld el, sosem csaltak meg, én sem léptem félre. Ha a partneremmel nem egy irányba tart az életünk, akkor megbeszéljük hogy ezzel mit tudunk kezdeni, ha pedig nem megy a dolog, szakítunk. Nekem ez a kínlódás a másik mellett a végtelenségig, ezt a "jajjj mi lesz velem egyedül", meg ezt az "én szeretem őt" bebeszélt maszlagot sosem fogom megérteni.
2018. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem kapcsolat. Nem is ismered, csak elkepzelsz valakit es abba kapaszkodsz. Ahhoz hogy valakit megismerj, èlmènyek, közös programok kellenek, hogy làsd hogyan viselkedik helyzetekben, nem a neten való vèg nèlküli irkàlàs, meg szivecske küldès. Mèg szavakkal sem àmit, hogy akar valami komolyat tőled, te mit akarsz ìgy tőle?
2018. máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!