Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlhat a szerelem az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlhat a szerelem az első év előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A párommal 1 hónap híján egy évesek leszünk, és én úgy érzem nála nincs már az a lángoló szerelem (talán soha nem is volt). Ő bőven megelégszik annyival, ha heti kétszer látjuk egymást, és ha több időnk van, akkor se hajlik arra, hogy többet találkozzunk. Ha mondom neki, hogy szeretnék vele több időt tölteni, belemegy, de én ezek után kényszernek érzem. Ilyenkor mindig azt mondja, ha szeretném akkor rendben. De magától nem jutna eszébe, hogy hiányzom, többet akar látni stb. A napi kommunikáció is elég gyér, és azt is én kértem tőle, hogy beszéljünk már mindennap telefonon. Néha úgy érzem, hogy ő úgy áll hozzá a dolgokhoz, hogy vagyok neki és kész. Mondja, hogy szeret velem lenni, és vágyik a szeretetre, és azt is szokta mondani, hogy szeret, meg hiányzom, de úgy érzem ez részéről nem szerelem, amikor a lehető legtöbb idődet a másikkal szeretnéd tölteni és mindig hiányzik a másik.

Mert én legszívesebben mindig vele lennék.

Ő azzal magyarázza, hogy elmúlt a rózsaszín köd, és mivel már sokszor összetörték a szívét, ezért nehéz kimutatnia mit érez.


24L


2018. ápr. 28. 16:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

a videochatet még sosem hozta fel, de gondolom azt sem ígényli. Értem én, hogy minden ember különböző, de akkor mégis honnan tudjam, hogy tényleg szeret? Az első válaszolók szerint lesz*r, szerintetek meg ő simán ilyen.

És igen visszagondolva az elején se volt nagyon más ő, csak valahogy én álltam hozzá másként. De mostmár komolyan abban is kételkedem, hogy egyáltalán szeretett-e valaha.

2018. ápr. 28. 17:27
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha nehéz neki kimutatnia az érzéseit, akkor legyél türelmesebb vele! Azért már ez nem tiniszerelem, hogy folyton a másik nyakán kelljen lógni... Szóval ne erőltesd a dolgokat, te is lehetnél kicsit érettebb gondolkodású.

Rajtad múlik mit kezdesz ezzel a helyzettel, de biztosan nem lesz piskóta felolvasztani egy jégkirályfit! Ne nyaggasd, ne hisztizz, hanem fejezd ki neki az érzéseidet! De ne úgy, hogy közben nyomás alatt tartod őt!

Szerintem könnyebb lesz kimutatnia az érzéseit, ha azt érzi, hogy bízhat benned!

2018. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!