Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatba mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatba mennyi verés fér bele szerintetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyha van egy közösen felépített egzisztencia és család azért szerintem túlzás lenne ezt szétrombolni egy kis erőszak miatt.
2018. ápr. 29. 22:37
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha van az a pénz, amennyiért eltűrsz egy-két taslit, szíved joga... Csak akkor nem kell sírni, ki vagy fizetve.
2018. ápr. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy értem, hogyha van egy közösen felépített egzisztencia és család azért szerintem túlzás lenne ezt szétrombolni egy kis erőszak miatt."


Eleve nagyon szarul indult ez a hosszú hétvégés kamu-kérdés áradat, de legalább valaki erőltetné meg magát..


Ha viszont a kérdező valóban benne van ebben, igen, borítani kell mindent ilyen esetben.

Olyan emberrel akarsz együtt élni, aki rajtad vezeti le az idegességét? Mi van, ha egyszer olyan ideges lesz, hogy eltöri a kezedet?

Nem nehezéknek van a fejedben az a pár kilós cucc, használni is kellene.

2018. ápr. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
13%
Annyi fer bele amennyit kibirsz. :D Ez a valasz ra es ezt te is tudod. A jelek szerint te valamennyit kibirsz, sok valaszolo meg semennyit nem szeretne. Ennek a kerdesnek semmi ertelme.
2018. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Miért mindig a troll kérdéseknél van a legtöbb válasz?
2018. ápr. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
7%
Nyilván van az a pénz amiért elviselnek a nők néhány verést. Ez napi gyakorlat és rengetegen így élnek . Havonta kapnak egy monoklit még mindig ezerszer jobb mintha dolgozniuk kellene, vagy mehetnének vissza anyjukhoz a kisszobába 2 gyerekkel.
2018. ápr. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
83%
Nekem semennyi nem férne bele, szakítanék az első pofon után.
2018. ápr. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Ezen kérdések érdekelnek, nagyon. Megvan/meglenne a válasz rá, hisz sokak jókat írtak, de mégsincs változás, inkább ez az érdekes ebben az egészben...
2018. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Lifeishard ***** válasza:
68%
Sokszor a gyilkosság is "kis veréssel" kezdődik.
2018. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Azt a családot, ahol az egyik szülőt verik, már szétromboltátok.
2018. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
az összes
2018. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!