Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatba mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatba mennyi verés fér bele szerintetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyha van egy közösen felépített egzisztencia és család azért szerintem túlzás lenne ezt szétrombolni egy kis erőszak miatt.
2018. ápr. 29. 22:37
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%

14-es

attól még, hogy te küzdősportra jársz, én anélkül is elvernélek, már ne is haragudj.

ennyivel erősebb egy férfi.

de amúgy nem bántanálak, csak adnék egy csicskalángost, ha bekeményítenél.. de csak azért, hogy észrevedd magad.

2018. ápr. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Miben kéne észrevennem magam...? Hogy én nem tűröm az erőszakot? Nyilvánvalóan neked is nagyon egészséges lelkivilágod lehet.


Hozzáteszem a párom is jóval erősebb nálam, ha akarna, akkor meg tudna verni. De ha ő így gondolkozna, hogy pár pofon belefér, nem is lenne a párom... Mi soha nem bántjuk egymást, és hihetetlenül mélyen megvetem azokat az embereket, akik a problémáikra csak erőszakkal tudnak megoldást találni egy gyengébb személlyel szemben. (akkor is, ha egy nő ver meg egy férfit, ugyanolyan undorító)

2018. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%
a nagyképűség csajszi..
2018. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

felesleges kihangsúlyozni, hogy küzdősportra jársz.. és ezelőtt a hozzászólásod előtt nem éppen úgy írtad, mintha a párodat erősebbnek tartanád.

nyílván én sem bántanálak..

de ha nekem esnél, visszakapnád.

2018. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
35%-os, nem ő nagyképű, hanem a te szövegértési készségeddel van gond.
2018. máj. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

szerintem meg azzal van gond, hogy nem érted mit írtam.

lehet azért, mert kutyától származol.

2018. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Savlekotő ***** válasza:
Jol sejtem h apu is vert?
2019. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!