Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más szerint is fura kijelentés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szerint is fura kijelentés volt, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt a barátommal, de szinte ez idő alatt alig voltunk pár programon, mindig csak otthon a TV-t bámultunk, mert vagy fáradt vagy nincs elég pénze. Inkább én fizettem mindent, csak hogy mozduljunk ki néha és ne a négyfal között legyünk. Most hétvégén végre felhozott egy programot, hogy menjünk ki focimeccsre. Örültem neki, hogy végre kimozdulunk. Majd beszólt egy ilyet, hogy akkor a meccspénzt mikor fogod odaadni? Csak szerintem volt egy kicsit bunkó beszólás részéről? Mert most nem az 1500 Ft-ról van szó, de nehogy már mindent én fizessek állandóan, és ő meg még egy meccsre sem tud meghívni.
2018. máj. 2. 13:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Öszinten erdekelne, hogy mi az, amitöl vonzodsz hozza?


Termeszetesen lehet a masik felben annyi fantasztikus tulajdonsag, ami egy idöre elfelejtteti azt, amire amugy vagynal, de ahogyan leirtad, eleg durvanak tünik. Szemelyszerint a szenvedelyt es a kommunikaciot tartom egy parkapcsolat legfontosabb alappillereinek, de rögtön azutan jönnek a közös elmenyek es erdeklödes. Ennek hianyaban, szamomra legalabbis, idöpazarlasnak tartanam... a kapcsolatot es az unalomban töltött napokat egyarant.

2018. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%

Én is éveket pazaroltam egy ilyen alakra.

Minden másra volt pénze, csak a közös programokra, meg rám nem. Ha mentünk valahová, mindent én fizettem, és simán hagyta.

2018. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen kapcsolatom, próbáld vele megbeszélni, ha nem megy, menekülj.

Azzal nekem sosem volt gondom, hogy én is meghívjam a férfit, a mostani kapcsolatomban abszolút működik is dolog. Nagyjából egyenlő arányban (nem fillérre elszámolva) fizetünk mindent (rezsi, kaja, programok, felújítások).

A korábbi kapcsolatomban konkrétan egy üveg ásványvizet sajnált tőlem az akkori párom. Ő dolgozott, én akkor még tanultam. Ennek ellenére soha(!) nem utazott ő hozzám, mindig én mentem, a boltban én fizettem, ha néhanapján valahova elmentünk, akkor is én fizettem. Szülinapomon egyszer elvitt vacsorázni, de előre ételt kellett választanom, hogy ő tudja, mennyibe fog kerülni és nehogy túl drágát válasszak. Ezzel akkor nem is lett volna gondom, ha amúgy nem lett volna pénze és ezért spórolt volna mindenen. De a helyzet az volt, hogy a lakhatásáért nem fizetett semmit (rezsit sem), a kajáért szintén nem, viszont 200ezres új számítógépet, tv-t, stb-t vásárolt magának (valóban csak magának, más soha még csak hozzá sem nyúlhatott). Én másfél évig bírtam, próbáltam megbeszélni, teljesen ingyenes programokra rávenni, de mikor már ezekkel sem lehetett otthonról kimozdítani, és semmi sem hatott, akkor elhagytam.

2018. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
18 évesként volt ilyen, azóta nagyon negválogatom kivel állok szóba! Lapátra vele!
2018. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ebben a formában tényleg bunkóság volt tőle, hogy így kérte el a pénzt. Főként tekintve, hogy mint írtad, általában eddig is csak te fizettél, nem pedig közösen.


Az a probléma, hogy az alap mentalitásotok is eltérő. Te programokra mennél, élményeket gyűjtenél, míg ő inkább otthonülő, a nyugodtabb pihenés híve. Ha nem tudtok kompromisszumra jutni, és megbeszélni, hogy mindkettőtök vágyai teljesüljenek valamilyen szinten, akkor ez csak folyamatos konfliktusokat generál majd. Főleg ha ő egyáltalán nem nyitott arra, hogy néha olyasmit is csináljatok, amiket te szeretnél.

2018. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
43%

HALIHÓ! Azok a női hozzászólók, akik folyamatosan arról picsognak, hogy a bunkó srácokat nem szeretik a lányok, most hol vannak? :D


Ha eltűröd, akkor milyen túlreagálásról beszélünk? Összejöttél egy gyökér sráccal, viseld a következményeit. Ha neked ez kellett, akkor ezt élvezd.

2018. máj. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!