Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ferjem felnott gyereke nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem felnott gyereke nem hagy minket elni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A ferjem 10 evvel idosebb nalam es neki van mar egy felnott lanya aki 25 eves. Nekunk 6 honapja szuletett meg a kisfiunk. A nagylany feltekeny a fiamra. Barmit veszunk neki egybol kerdezi szamonkeroen hogy ez mennyi volt?!azt hozza kell tennem hogy minden megkapott a szuleitol lakast kocsit mindent. Ugyhogy nem ertem mibaja. Idegesito! Akarhova megyunk nyaralni o is jon . Nem tudunk sehova menni 3 asban. Sajnos kezd elegem lenni ebbol a helyzetbol, es hajlok afele hogy elkoltozok a lakasomba a fiammal. Nem hagy minket elni a lany. Nem szereti a fiamat sem. A ferjem persze elfogult hiaba mondok neki barmit. Van valami tanacsotok esetleg?
2018. máj. 3. 10:58
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
10%
öröm látni itt is mennyi az irigy,buta és gonosz kommentelő.Az a válasz pedig hogy teljesen érthető,mert kitúrja az örökségéből,az 100%-ot,kap,na el is mond mindent a lelkivilágáról,aki azt pozitívan értékelte.. :-D
2018. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
25%
Nem egyedi eset, hogy a gyerek az apa második kapcsolatát úgy ahogy van utálja. Mind a kettőtöknek kezelni kell a helyzetet, apuka meg ne erőltesse, hogy a felnőtt gyerek is menjen veletek nyaralni. Mi lenne ha azt mondanád, hogy te márpedrig nem mész sehova ha megy a nagyobbik gyerek?
2018. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
43%
#6osnak igaza van! Nem, nem testvérek max csak biológiailag...FÉLIG! Amúgy meg te jöttél késôbb a családba, te alkalmazkodj. Megszoksz vagy megszöksz. Nyilván tudtad jól milyen a férjed és milyen kapcsolatban áll a lányával. Ezt belekellett volna kalkuláld a számításaidba. Attól, hogy ô már 25 még ugyanúgy a gyereke. Ha a te fiad 25 lesz onnantól majd szóba sem fogsz vele állni? Szokd meg, hogy ô is ott van és a családotok része, ha te erre nem vagy képes tôle miért várod el?
2018. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
36%

12: Aztán lenne nagy csodálkozás, ha apuka azt mondja, hogy jó, de attól még kezdj el csomagolni, mert húzol a pic.sába.

Az rendben van, hogy a kérdező nem kedveli a mostohalányát? A gyerekét nem kell az embernek szeretnie?

Jajj bocsánat: neki ő nem a mostohalánya, csak betolakodó idegen. De az ő kis büngyőkejét testvérként kell szeretnie.


A helyzet az, hogy az apa szereti a lányát. Elfogult vele szemben, kényezteti, stb. Koránt sem biztos, hogy olyan jó pozícióban van a kérdező egy friss kapcsolattal, ha kettejük között választania kell a férjnek.


De pont úgy nem köteles egy 25 éves nő sem testvérként szeretni egy csecsemőt, ahogy a kérdező se volt képes megszeretni a férje gyerekét. Holott neki volt lehetősége választani, hogy ezt el tudja-e fogadni.

2018. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
66%
Igen,csak egy 25 éves az már minden csak nem gyerek.Szerintem itt a férj a hunyó,annyiban hogy nem tud határozottan kiállni mindkét családja mellett úgy hogy,közben belássa azt,együtt nem fog működni a dolog.Egy 25 éves fiatal nő,alapból gyűlöli az új mostoháját és a féltesóját is.Nagyon empatikus emberként talán nem így lenne,de mint látható,erről itt szó sincs.A férj egyedül aki rendet teremthet és harmóniát,de ahhoz a sarkára kell állnia.
2018. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
54%

Beszéljetek hárman. Te, a Lány, és a Férjed.

Felnőttek vagytok, meg kell oldanotok civilizáltan.

Megértem a helyzetedet, a nagylány féltékeny mint az állat, talán fél hogy az örökségből sem kap annyit, mind eddig gondolta. Gondolom egyke volt.

Mindenesetre nem szimpatikus nekem se, hogy egy FELNŐTT és ÉRETT 25 éves nő így viselkedik. Egy 15 évestől megértem, de egy 25 évestől...

Az, hogy elmegy a családi nyaralásra, az szerintem nem baj . Ha te igényled a hármas utazást, akkor azt a férjeddel kell megbeszélned, hogy most csak ti hárman, majd máskor négyesben.

2018. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
78%

Lehet ciki neki, hogy 25 év korkülönbség van..Meg féltékeny.

Miért nem költözik el tőletek? Nincs munkája?

Veled -a baba születése előtt- milyen volt a kapcsolata?

2018. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
72%

Pedig de, egy idő után a közös gyerek se fog menni mindenhova a szülőkkel, főleg ha már nem velük lakik, bár ez még sokára lesz. Szüleim egészen kicsi, 8-9 éves korom óta járnak nélkülem koncertekre, színházba. Eleinte azért mert későn voltak, és egy 8 éves gyerek nem érhet haza hétköznap éjfélre, aztán azért hogy kettesben is kikapcsolódjanak. Mióta meg 19 évesen külföldre költöztem egyetem miatt, azóta kb sehova nem járok velük, mert nélkülem ők rugalmasabbak.

Mint ahogy az én 10-20 évvel idősebb féltesóim se jártak velünk mindenhova, voltak közös programok, meg voltak "csak mi hárman" programok, és voltak nekik is saját dolgaik.

Viszont az a rossz hírem hogy a férjed nélkül te semmit nem tudsz kezdeni békésen, mert akkor te leszel a gonosz mostoha aki el akarja szakítani az apjától, úgyhogy a férjeddel kéne mégis megértetni.

2018. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
72%
Ha parja van es kulon elnek akkor valahol nonszensz hogy veluk akar menni nyaralni a 25 éves lany.....en spec orultem hogy 18 utan mehettem a parommal nyaralni, hiaba voltunk jol mint csalad. Leválni is tudni kell.
2018. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
66%

Én is olyan helyzetben vagyok, mint a férjed, csak én csóróbban.

Két nagy van, két kicsi. Nem volt ennyire durva problémánk, de azt is hamar lekezeltem. Elfogult? Az vagyok én is az ÖSSZES gyerekem iránt, szóval az nem szempont.

Néha elvittük őket nyaralni, néha nem de mi döntöttük el, hogy igen, vagy nem - nem ők.

Nálunk fordítva volt a probléma a két kicsi anyja (meg a tapló családja) fogadta el nehezen, hogy a két nagyobb (ráadásul fogadott) gyerek nekem éppen fontos mint a két kicsi.

Mi szétváltunk végül, megértelek, ha ilyenen töröd a fejed.

2018. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!