Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ferjem felnott gyereke nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem felnott gyereke nem hagy minket elni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A ferjem 10 evvel idosebb nalam es neki van mar egy felnott lanya aki 25 eves. Nekunk 6 honapja szuletett meg a kisfiunk. A nagylany feltekeny a fiamra. Barmit veszunk neki egybol kerdezi szamonkeroen hogy ez mennyi volt?!azt hozza kell tennem hogy minden megkapott a szuleitol lakast kocsit mindent. Ugyhogy nem ertem mibaja. Idegesito! Akarhova megyunk nyaralni o is jon . Nem tudunk sehova menni 3 asban. Sajnos kezd elegem lenni ebbol a helyzetbol, es hajlok afele hogy elkoltozok a lakasomba a fiammal. Nem hagy minket elni a lany. Nem szereti a fiamat sem. A ferjem persze elfogult hiaba mondok neki barmit. Van valami tanacsotok esetleg?
2018. máj. 3. 10:58
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
41%
:-D nem basz szet semmit. De most mint irtam ez a no leirja a mostohalanyarol hogy ilyen meg olyan. De a stilusabol egybol lehet kovetkeztetni hogy utalja a csajt...es lehet nem is a mostohalany a feltekeny hanem a kerdezo:-D feltekeny mert nem csak harman vannak es apuci nem csak a kicsi fiacskajanak az apja hanem.egy felnott gyereke is van...es attol hogy felnott attol a gyereke . Johogynem mar megtiltod neki hogy az apjaval legyen:-D hisztizel itt meg jajveszekelsz. Ki nem szarja le hogy te foztel ra meg pakoltal utana?! Gondolom amikor rarepultel az uradra tudtad hogy van gyereke...na...akkor fogadd el. En szerintem itt nem a lany lesz am a hunyo. Gyanus hogy a kerdezo nagyon lesarkitja a dolgokat
2018. máj. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván csak a kérdező szemszögét ismerjük, és lehet le is van sarkítva, attól még biztos, hogy a lány is megéri a pénzét.
2018. máj. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
45%

A kérdező ezt akkor is tudta, amikor összejött a nagypapa korú férjével, és az öt év tapasztalata alapján vállalt vele közös gyereket. Mire számított? Jó reggelt!

A kérdésben csak annyit tudott felhozni ellene, hogy irritálja, amikor együtt vannak az apjával, nem kopik le.

És? Miért ne lehetne szoros kapcsolata az apjával 25 évesen? Hú de köcsög csaj lehet...

El lett kényeztetve, önző és lusta? Gratulálok a szüleinek. A férjednek és neked is. Gondolom a legkisebb királyfi kicsit sincs elkényeztetve, véletlenül se vásároltok össze neki minden xart egy vagyonért. A mostoha lányod a tescós pelenka árat sajnálja tőle biztosan...

Jól nézd meg a csajt! 25 év múlva a te fiad se lesz jobb. És pont ugyanúgy is fog veled viselkedni. Elvégre ugyanazt a nevelést kapja.

2018. máj. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
23%
Vegre egy ertelmes ember:-D
2018. máj. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
48%
Velem is ugyanígy ge*izett apám luvnyája, csak azért mert féltékeny volt rám,és kiakart onnan takarítani. Tuti a kérdező is egy önző ,féltékeny dög. Utálom az ilyen nőket. Gondolom most a kiskirályfi a kedvenc,a cuki picibabucika pff.... A lányt meg kiakarod semmizni.
2018. máj. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:
Felesleges vitakba inkabb nem megyek bele! Leirtam mindent amit kellett szerintem. Sajnos sok ember olyan baromsagokat ir,hogy azt elsem tudom mondani.nem tudom miert lennek irigy a lanyra. Enis mindent megveszek neki. Probaltam sajat lanyomkent kezelni de sajnos nem megy a termeszete miatt. Nem akarom kiiktatni a ferjem eletebol, csak neha szeretnek 3 an is elmenni, es mivel mar felnott a lany azt gondoltam ez nem nagy kèrès. De itt azok a kiscsajok pattognak akiknek az apukajuk osszejott egy novel aki nem az anyujaka, mert jaj az apjuk csak az o apjuk,nehogy mar mas not szeressen. Szanalmasak az ilyem emberek. Nem birom az olyan embereket akik nem akarnak felnoni es orokre az apuci kislanyai akarnak lenni.
2018. máj. 4. 08:53
 47/59 anonim ***** válasza:
100%
Azt még mindig nem írtad, hogy a férjeddel mi a helyzet? Ô hívja a lányt vagy marasztalja vagy egyáltalán hogy áll hozzá a közös gyereketekhez? Ôt is szereti úgy mint a lányát? A lány anyjával mi van? Elváltak? Meghalt? Leírtad, hogy mennyire utálod meg nem hagy élni meg stb csak pont ezeket a lényegi dolgokat felejtetted el leírni. Nekem kicsit sántít a dolog. Valószínûleg te is vastagon benne vagy ebben a dologban anélkül, hogy észrevetted volna magad. Én a helyedben vagy beszélnék a pasival vagy szedném a sátorfám mert ha választás elé állítod, mivel érezhetôleg ennyire szereti a lányát elég nyilvánvaló lenne a választása gyerek ide vagy oda. Mert minthogy elôttem már irták is te csak a felesége vagy abból is már a második.
2018. máj. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:
A ferjemnek is kivan mar a toke a lanyaval. Panaszkodik hogy az anyja mennyire elkenyeztette. Az anyjat nem ismerem szemelyesen csak 2x talalkoztunk, igy nem tudom milyen ember. De annyit tudok, hogy az anyjan eloskodik a lany. Ha eltudtok kepzelni egy szoke plazacicat, na olyan a leanyzo. En ugy gondolom hogy nem vagyok ebben bunos! Es nem mondanam a ferjemnek hogy valasszon, onkent mennek el ha elmegyek. Mert tudom, hogy az embernek a gyereke a gyereke.
2018. máj. 4. 09:42
 49/59 anonim ***** válasza:
33%
Hat hogyne:-D a ferjednek is kivan a toke...:-D hat fpgjad fogjad mar fel azzal a borsonyi agyaddal hogy nem csak harman vagytok. A csaj az apjahoz ugyanugy hozzatartozik mint a te gyereked. Verheted itt magad hogy te sajatodkent akartad szeretni stb:-D ha ugy alltal volna hozza akkor most max elfogadnad hogy o is van akkkris ha egy kiallhatatlan kis dog lenne...nem itt savaznad. Kepzeld el...o is ugyanabbol a szerszambol jott ki anno mint a pici fiad. Es egy lanyos apa lanyos apa akarhany eves is. Itt egyedul te vagy megveszve a csajtol. Es nekem koszonik szepen a szuleim mint mar irtam egyutt vannak 40eve lassan . Ugyhogy nem azert pattogok:-D hanem.mert atlatszo vagy mint az ablak.
2018. máj. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
52%

"A kérdező ezt akkor is tudta, amikor összejött a nagypapa korú férjével" - Bocs, de én úgy olvastam, hogy a kérdező és a férje között 10 év a korkülönbség, szóval a kérdező sem 20 éves kisliba már, és 10 év korkülönbség teljesen rendben van akkor is, ha épp nem ilyen szerencsétlen a helyzet.


Kérdező, ismertem elkényeztetett egykét, ő is eléggé fura ember volt, pedig az ő szülei nem váltak el, nem is volt plázacica, mégis nagyon látszott a viselkedésén, hogy soha nem volt testvére, akihez alkalmazkodnia kellett volna.


Mellesleg a többieknek üzenem, hogy édestestvér is lehet rossz tesó, főleg, ha a szülők rájátszanak. Pl. anyai nagyszüleimnek 3 gyerekük lett, 2 lány és 1 fiú, annyira fiúkultusz alakult ki, hogy most, hogy már az örökség került szóba, és anyai nagyapám meg is halt, már csak az anyai nagyanyám él, felülírták írásban a törvényes öröklési rendet, és az örökség legnagyobb arányban a fiúgyereküké lesz. Nem mintha lenne ott bármilyen érték, csak anyámnak és a húgának is rosszul esett, hogy ennyire háttérbe szorították őket, pedig ők is rengeteget segítettek a szüleiknek mindig, csak a fiúgyerek A FIÚ...

2018. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!