Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ferjem felnott gyereke nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem felnott gyereke nem hagy minket elni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A ferjem 10 evvel idosebb nalam es neki van mar egy felnott lanya aki 25 eves. Nekunk 6 honapja szuletett meg a kisfiunk. A nagylany feltekeny a fiamra. Barmit veszunk neki egybol kerdezi szamonkeroen hogy ez mennyi volt?!azt hozza kell tennem hogy minden megkapott a szuleitol lakast kocsit mindent. Ugyhogy nem ertem mibaja. Idegesito! Akarhova megyunk nyaralni o is jon . Nem tudunk sehova menni 3 asban. Sajnos kezd elegem lenni ebbol a helyzetbol, es hajlok afele hogy elkoltozok a lakasomba a fiammal. Nem hagy minket elni a lany. Nem szereti a fiamat sem. A ferjem persze elfogult hiaba mondok neki barmit. Van valami tanacsotok esetleg?
2018. máj. 3. 10:58
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
64%

Ez a lány most veletek él vagy sem? Csak mert irtad, hogy kapott lakást, meg van párja, munkája. És eddig is ilyen volt, vagy a kicsi születése utan erősödött ez fel?

Az a baj, hogy te sem kedveled a lányt, meg ő sem téged, és valszeg a kisöcsinek sem örül. De valahogy egy egészséges egyensúlyt meg kellene teremteni.

Én sem tartom azt normális dolognak, hogy egy 25 éves felnőtt ember a nyakatokon lóg, és 3-asban nem tudtok sehova menni. Rendben van, hogy a lánya, nem is arról van szó, hogy fordítson hátat neki az apja, de azért ő már "kirepült" a családi fészekből, nem kéne, hogy mindenhova menjen veletek. Én mar 20 évesen sem a szüleimmel nyaraltam, pedig mi ténylegesen egy család voltunk, de ők is mentek ahova akartak, meg én is mentem az akkori párommal külön a diákmunkából spórolt pénzemből, meg barátokkal lógtam, nem a szüleim nyakán. Ők is élvezhették, hogy végre nincs rám gondjuk.

Azért más lenne.m ha meg ténylegesen gyerek lenne, meg más az, hogy egy felnőtt ember telepszik igy rá apuka uj családjára. Szóval arany középút, néha menjen veletek ide-oda, de ne állandó jelleggel...

2018. máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
40%
Igaza is van...:-D ha az en apamnak lenne uj cafkaja enis kicsinalnam pedig mar elmultam.25eves. :-D oszinte voltam ...hajra lehet lepontozni:-D a tobbit amit gondolok nem irom le :-D
2018. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
56%

" A férjed csinálja jól, aki ugyanúgy viszi mind a két gyerekét nyaralni."


Mert egy 25 éves felnőtt culát még apukának kell nyaraltatnia? Ok, hogy a gyereke attól még, de már nem gyerek, már rég önálló életet kellene élnie, nem apuka nyakán lógni. És ez nem egyenlő azzal, hogy fordítsunk neki hátat. Nem a végletekben kell gondolkodni, hanem a normális középútra. Amit most a csaj művel, az ugyanolyan végletes csak a másik szemszögből.

2018. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
88%
Az nem derült ki, hogy apuka hívja-e a lányát nyaralni vagy a lány jelenti ki, hogy megy. A férjed nyilván elfogult, hiszen a lánya. Semmi értelme elkezdeni ellene beszélni és fúrni, mert te járhatsz rosszabbul. Arra sem tértél ki, hogy mindig ilyen volt-e a kapcsolatotok vagy csak a gyerek születése után lett ilyen. Mellesleg 25 év van közöttük, biológiailag is maximum FÉLtestvérek, szóval nem kell szeretnie, semmi közük nem lesz egymáshoz. Próbáltad esetleg áthívni mondjuk kávézni amikor egyedül voltál otthon? Beszélgetni stb...
2018. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
44%
25 éves koromban nekem már semmi kedvem nem volt a szüleimmel nyaralni, igaz, az enyémek együtt vannak, de akkor is. Ha a kérdező nem értelmezi félre a nagylány viselkedését (aki már felnőtt, és nem gyerek), akkor a nagylány eléggé el lett kényeztetve, és ez akkor is így lenne, és ugyanúgy viselkedne, ha édestestvére született volna hosszú idő egykeség után.
2018. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
62%
Hát mi itt most sok részletet nemtudunk, úgyhogy kár lenne ítélkezni, csak az egyik oldalról van leírva a történet. A valóság lehet, hogy ennél jóval árnyaltabb
2018. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
79%

Azért érdekes a "gyerek" vagyis a nő gondolkodása és egyáltalán nem normális. Miért kellene utálnia a kérdezőt, csak mert az apja új párja? Valaki tud erre érthető és logikus választ? Primitívségre utal és nagyon sajnálom azt a családot ahol így gondolkodnak, egyiküknek sem lesz békés élete, miért jó ez? Abba belegondoltatok, hogy lehet meghalt a volt felesége? Akkor ugye had' maradjon magányos és haljon meg egyedül az ember, nehogy legyen új párja mert az elkényeztetett "gyerek" úgy kívánja! Vagy ha csak szimplán nem működött, miért kell gyűlölködni?

Apukám meghalt, anyámnak új párja van, babát akarnak. Én meg már azt tervezgetem,hogy játszok a Testvéremmel és alig várom, hogy jöjjön! NÉHA megyek csak velük kirándulni, ünnepeken együtt vagyunk békésen, azon kívül hagyom őket békén és minden oké. Sosem jutott eszembe féltékenykedni, sőt örülök annak,hogy anyukám boldog. Ez a "gyerek" meg a saját apja életét is keseríti azáltal,hogy így viselkedik. Egy FELNŐTT nő hogy lehet már féltékeny egy pici gyerekre!? Akik szerint ez normális, azok hol élnek?

Sajnálom,hogy az emberek saját maguk és mások életét is így nehezítik...20L

2018. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
52%
A válaszom főleg arra a kijelentésre irányult,hogy "én is utálnám apám új nőjét"
2018. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
23%

"Egy FELNŐTT nő hogy lehet már féltékeny egy pici gyerekre!?"


Úgy, hogy a jövőben majd ki akarja túrni az örökségből!

2018. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
66%
Ja, és ha lenne még 1-2 édestestvére akkor ülne a fenekén és minden jó lenne, vagy kikészítené őket is? Főleg, hogy most is kivan nyalva a valaga, sok értelme van tönkretenni az apja családját.
2018. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!