Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ferjem felnott gyereke nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem felnott gyereke nem hagy minket elni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A ferjem 10 evvel idosebb nalam es neki van mar egy felnott lanya aki 25 eves. Nekunk 6 honapja szuletett meg a kisfiunk. A nagylany feltekeny a fiamra. Barmit veszunk neki egybol kerdezi szamonkeroen hogy ez mennyi volt?!azt hozza kell tennem hogy minden megkapott a szuleitol lakast kocsit mindent. Ugyhogy nem ertem mibaja. Idegesito! Akarhova megyunk nyaralni o is jon . Nem tudunk sehova menni 3 asban. Sajnos kezd elegem lenni ebbol a helyzetbol, es hajlok afele hogy elkoltozok a lakasomba a fiammal. Nem hagy minket elni a lany. Nem szereti a fiamat sem. A ferjem persze elfogult hiaba mondok neki barmit. Van valami tanacsotok esetleg?
2018. máj. 3. 10:58
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
43%
Az édestestvér teljesen más, mert ugyanabból az alomból van.
2018. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
34%
De most tenyleg:-D ebbol a sztoribol semmit nem is tudunk meg. Meg kellene hallgatni a masik felet is. Most ez csak egy egyoldalu dolog...elmondja a csaj hogy o hogy latja ...aztan lehet kiderulne hogy a ferje lanya azert megy veluk mert az apja hivja. Mert az apja!! Lehet hogy tok jo a kapcsolatuk es nekik ez a normalis. En is ismerek olyan csaladot ahol a felnott gyerekek mennek a szulokkel. Ezzel mi a baj? Attol hogy eza csaj pottyantott egy gyereket egy pasinak fel eve ea azt gondolja hogy hjajjj...akkor.mar csak ok leteznek ez nem.igy van:-D lehet pont az uj asszonyka irigykedik a lanyra...szoval ez tok egyoldalu sztori. Nem.kell sajnalni senkit benne.
2018. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
25%

Féltékeny rád a kiscsaj,tuti utál téged és a tesóját is mert úgy érzi, elveszed tőle az apukáját, és kiakarod túrni a helyéről. Próbáljátok megbeszélni a dolgokat, ha nem jön össze, akkor a csaj nem vevő a haverkodásra.

Egyébként meg a gyerekének joga van akkor nyaralni az apukájával, amikor csak akar... Én is utálom az új nőjét faternak, igazi pióca, aki kitúrt a helyemről, és apámmal is xarba lettem...... Kicsinalom egyszer a not... L

2018. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
57%

1. 25 évesen ideje lenne leszakadnia rólatok és élni a SAJÁT életét a SAJÁT párjával

2. attól, hogy 25, még a férjed gyereke, így ha akar menni a nyaralásra, szíve joga

3. a férjed persze, hogy elfogult, most jobb lenne, ha választás elé kellene kerülnie? Ezt felejtsd el, nem fair, ő szereti a lányát meg téged is - ez így van jól

4. üljetek le beszélni hármasban NEM veszekedni, kulturált emberek módjára - ha megy

5. miért szeresse a fiadat? Hiába a testvére. Én sem "szeretem" az öcsémet. 11 évvel fiatalabb nálam, nulla közös témánk van, idegesítő, elkényeztetett kisgyerek volt , most már normálisabb, de most meg szájaló kamasz lett, mert az anyja mindent ráhagy.

2018. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
29%

#34:

"a férjed persze, hogy elfogult, most jobb lenne, ha választás elé kellene kerülnie? Ezt felejtsd el, nem fair, ő szereti a lányát meg téged is - ez így van jól "

De van még egy gyereke...

Nem kell választás elé állítani, csak felhívni a szíves figyelmét erre a tényre, hogy egy kisgyerek több figyelemt igényel, mint egy felnőtt.

2018. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
24%
Hat marhara nem igy mukodik! Attol hogy van egy fel eves kisfia ugyanugy joga van a lanyanak az apjahoz. Ismerek olyat ahol mindket szulonek van uj hazassaga abbol szuletett kisbabaval es a 28eves lanyukat mindketten viszik nyaralni sot annak a ferjet gyereket is. Es ott az uj ferj es feleseg marhara nem ilyen undormany kreten modon all hozza hogy nem hagy elni a ferjem lanya hanem kifejezetten azon vannak hogy joba legyenek hogy a felnott lany ne erezze magat fosul amiatt hogy igy alakult. Hiaba van mar neki is ket gyereke stb. En szuleim mai napig egyutt vannak minden oke de ha apamnak lett volna anno egy uj noje aki ilyen szinten van mint a kerdezo hogy ki akar ugymond magyarul turni apam mellol akihez jogom van foleg ha apam is ragaszkodik hozzam az lett volna a minimum ha kicsinalom a not. Ugyhogy szerintem addig huzd meg magad amig a kiscsaj nem dobja be apjanal a temat ...mert o a lanya! Te meg csak a felesege vagy ..abbol is a masodik. Ha erted...(ha nem erted akkor :fogyoeszkoz vagy csunyan mondva)
2018. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
51%

"alomból" ... istenem, milyen emberek vannak(állatok?).

Az örökség ide vagy oda, attól még a saját apjának cseszi el a boldogságát ezzel, hiszen a feleség kikészül. Azzal megoldódik a helyzet, ha szétszakitja őket s még nagyobb bajt hoz az apja fejére?

Nem akarom teljesen védeni a kérdezőt, hisz csak egy szempontot olvashatunk... de ha valóban ilyen kotnyeleskedő a nő(amin nem csodálkozok, hisz ti is ilyenek lennétek) akkor miért véditek annyira ezt az önző némbert?

A szerencsétlen gyerekre már nem gondolna senki, hogy ezzel a sok ellenszemvel ő fog a legjobban sérülni egy ilyen családban?

2018. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:
Hat volt egy ket valasz ami kiverte a biztositekot. Ez a lany egy elkenyeztetett bekepzelt onzo irigy lany. Es igen valoszinuleg utal engem is. En 5 even keresztul rendes voltan vele, kb kinyaltam a segget foztem ra pakoltam utana, amikor ott aludt nalunk. Elmentunk nyaralni terhes voltam es nem segitett semmibe, de amikor a kaja kesz volt egybol megjelent es enni tudott. Es amint megszuletett a fiam azota megkibirhatatlanabb, irigy a gyerekemre. Ha a ferjem puszilgatja a fiamat akor is csunyan nez es egybol megy oda h ot is puszilgassa. Szanalmas. Idaig tartott a turelmem. Igen ha ettol gonosz vagyok akkor vallalom, de nem sok no viselne ezt el. Azt gondoltam, ha megszuletik a baba majd mahogy latja a dolgokat de sokal rosszabb lett minden. Ugyhogy aki itelkezik, hogy en vagyok a cafka annak kivanok egy ilyen mostohalanyt. Megneznem o mennyire viselne el.
2018. máj. 3. 22:36
 39/59 anonim ***** válasza:
19%
Ez egy gyökér lehet.De a férjeddel is vannak gondok.
2018. máj. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
7%

Na és erre milyen mentséget hoztok fel, kedvesek, akik szerint tök normális a lány viselkedése?


Érthető, meg okés, meg elfogadott, hogy szegény árva lány(buta nő) apucival akar lenni?! Közbe szétb/sz egy kisgyerekes családot, a saját apja családját...

Beszélj erről a férjeddel miharabb, ha nem akarja, hogy szétessen a családja lépjen és valahogy értesse meg a felnőtt gyerekével a helyzetet és súlyosságát.

2018. máj. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!