Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normál viselkedés egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normál viselkedés egy muszlimtól? 🤣

Figyelt kérdés

a párom egyiptomi, 27 éves, nagyon művelt, intelligens, stb, kezdő orvos egyébként.

abszolút nem éreztem eddig a viselkedésén semmi furcsát, vagy eltérőt a mi kultúránktól, ami számomra elfogadhatatlan lenne.

vannak barátaim qatarban, és mondta nekem, hogy mutassam meg őket. szintén arabok ugyebár.

mutattam neki 2 csajszit, semmi extra, teljesen átlagos képek, ráadásul az egyik hijabot hord szóval gondolhatjátok, hogy elég visszafogott. reakció:meg kell szakítanod a kapcsolatot ezekkel a k.rvákkal.

mondom ok.

rá egy hétre egy zsidó származású ismerősömre mondta, hogy ha még1x beszélek vele életembe akkor elhagy.

megint mondom ok, ezt még értem mert ugye a 2 nép nem nagyon csípi egymást.

megint eltelt egy pár hét, akkor egy sima haveromba veszett bele, mert el akartam vinni kocsival a-ból b-be, azt mondta ez nem ok.

most akkor mindenkit ki kell iktatnom magam körül?

de persze ha én szólnék be neki, mert neki vannak tényleg r.bancos külsejű lány barátai, akkor az ugye más tészta.


2018. máj. 3. 18:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nincs gyereketek és jót akarsz, nem szülsz.
2018. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
67%
Normális, te kutya.
2018. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező, minek kérdezel, ha megvan a saját válaszod. Te őt választott, és vele együtt a vallását is. Ha nem tetszik, akkor ne velük vitatkozz, hanem magaddal.
2018. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
miért vagyok kutya? mert nem egy magyar kutya a fa.zim?
2018. máj. 3. 18:36
 15/29 anonim ***** válasza:
59%
a következő lépés az lesz, hogy felveszed a vallását, a teljes testet takaró ruhát, majd onnantól kezdve kuss a neved. nem tudom milyen álomvilágban élsz. lehet azt hitted, hogy majd elvisz a repülő szőnyegén nyaralni? :D
2018. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
78%
Egy teve hátán fog téged megdugni.
2018. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
76%
Ha neked bárki megmondhatja, kivel barátkozz, akkor neked van baj a fejedben. És ezt most a pasi vallásától, nemzetétől függetlenül mondom. Nekem is vannak zsidó, muszlim, sőt hindu barátaim is, de ha a páromnak ez nem tetszene és ennek hangot adna, nem sokáig lenne a párom. Nem azért mert én a külföldi barátaimat választom vele szemben, hanem mert a szabadságomat választom vele szemben. Ha tudod, mit jelent ez.
2018. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is muszlim a párom, de ilyesmit sose csinált, nem is hagytam volna neki. Csírájában kell az ilyesmit elfojtani, mert ez később csak rosszabb lesz. Nem csak a muszlimoknál, hanem a fehéreknél szintén. Tisztáztad vele a játékszabályokat? Egy ilyen kapcsolathoz baromira észnél kell lenni, mert valóban ott találod magad beburkolva, ami egy európai nő számára szerintem elfogadhatatlan. Mond neki ha nem tetszik valami akkor tudja merre van az ajtó lehet menni, nehogymár az ő kedvéért ne legyen semmilyen kapcsolatod mert ez beteges, nem egy tárgy vagy amit bezár a szekrénybe....
2018. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
56%
Majd rájössz, hogy ha vele akarsz lenni, teljesen meg kell szakítanod mindenkivel mindent és a tulajdona leszel. Hiába orvos, hiába diplomás, náluk ez kulturális norma. Nálunk nem. Majd leönt savval ha rámosolyogsz egy férfira meg megcsonkít? Ha nem látod az előjeleket, akkor a te dolgod. Mi szóltunk... a te életed, úgy rontod el, ahogy akarod.
2018. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
73%
Persze. Végül is afelé haladsz, mint a film főhősnője, de azért baromság. Logikus.
2018. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!