Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normál viselkedés egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normál viselkedés egy muszlimtól? 🤣

Figyelt kérdés

a párom egyiptomi, 27 éves, nagyon művelt, intelligens, stb, kezdő orvos egyébként.

abszolút nem éreztem eddig a viselkedésén semmi furcsát, vagy eltérőt a mi kultúránktól, ami számomra elfogadhatatlan lenne.

vannak barátaim qatarban, és mondta nekem, hogy mutassam meg őket. szintén arabok ugyebár.

mutattam neki 2 csajszit, semmi extra, teljesen átlagos képek, ráadásul az egyik hijabot hord szóval gondolhatjátok, hogy elég visszafogott. reakció:meg kell szakítanod a kapcsolatot ezekkel a k.rvákkal.

mondom ok.

rá egy hétre egy zsidó származású ismerősömre mondta, hogy ha még1x beszélek vele életembe akkor elhagy.

megint mondom ok, ezt még értem mert ugye a 2 nép nem nagyon csípi egymást.

megint eltelt egy pár hét, akkor egy sima haveromba veszett bele, mert el akartam vinni kocsival a-ból b-be, azt mondta ez nem ok.

most akkor mindenkit ki kell iktatnom magam körül?

de persze ha én szólnék be neki, mert neki vannak tényleg r.bancos külsejű lány barátai, akkor az ugye más tészta.


2018. máj. 3. 18:10
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

a lányom nélkül soha egy amerikai propaganda film és azért készült, hogy lejárassa a muszlimokat.

ha én elmegyek a férjem országába, felkészülök arra hogy hijabot kell viselnem mert nem hozhatok rá szégyent, nem hisztizek ha hajnali 5kor elmegy imádkozni mert ismerem a kultúráját.

tisztában vagyok vele, hogy az engedélye nélkül nem mehetek sehova. ez mind mind annak furcsa aki nem ismeri az arab világot, mint a főhős a filmben, aki gyermeket szült egy olyan embernek akinek semmit nem tudott a kulturájáról, és nem is akart, mert les.arta.

ez semmi más mint tisztelet.

ennyit a lányom nélkül soháról

2018. máj. 3. 19:43
 22/29 anonim ***** válasza:
93%
Jaa, hogy neked ez az elnyomás rendben van. Akkor nem szóltam. Ja, normális, sőt, még olyanabb is lesz.
2018. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
65%

Normális.


Több ilyen kérdés volt már itt az oldalon, személyes tapasztalatom is van ilyen egy ismerősömtől (igaz ő törökországi kurd származásúval jött össze, nem arabbal). Ha előjönnek ezek a személyiségjegyek, akkor semmi jóra nem számíthatsz. Ha elenged még dolgozni, az már egy nagy dolognak számít. Szóval érdemes újraértékelned a kapcsolatot!


Ettől függetlenül van jó tapasztalatom is, nyugatias muzulmánokkal. Olyanok, akik képesek voltak integrálódni, tudtak egyenlőséget tenni férfi és nő közé stb. Emellett pedig a gyerekeket is egy közös kultúrára tudták nevelni, ahol jelen van a karácsony is, és az iszlám kultúra is.

2018. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

23as

jó ezt hallani

2018. máj. 3. 20:06
 25/29 peca1000 ***** válasza:
72%

Ne csodálkozz, ha rá akarna kényszeríteni arra, hogy metéltesd körül a puncidat.Csikló, klitorisz kivágása érzéstlenítés nélkül. Ha a hazájába mennél, megteszi neked, náluk ez szokás. Ha ellenk

ezel, lefogat a rokonokkal, és úgy teszik meg

2018. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 peca1000 ***** válasza:
68%
2008-ban tiltották be országosan Egyiptomban, addig a nők kb. 95%-án végrehajtották ezt a borzalmas dolgot minden èvben.
2018. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, én is ismerek normális muszlim férfit, akinek 20 éve magyar felesége van és közös gyerekeik. Viszont ott a férj nem k.rvázta le a nő barátnőit, nem tiltotta a barátaitól. Sőt, egyiptomi fiút is ismerek, akinek zsidó lány a barátnője. Szóval nem, nem normális viselkedés, te meg azzal a nagy eszeddel még hagyod is, hogy elnyomjon téged.
2018. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"tudtak egyenlőséget tenni férfi és nő közé stb."


Ezt mondjuk sok nagyon civilizált európai nőnek is meg kéne tanulnia

2018. máj. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Kere83 válasza:
100%

Ahogy elnézem, te egy álomvilágban akarsz/fogsz élni, ahol azt hiszed, hogy rendben lesz minden. nem lesz, nézd már meg a válaszaidat.

a rosszat meg sem hallod. ugye érzed te is?

nem fogod belátni ugysem

2018. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!