Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőket kérdezném: Ha a világon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezném: Ha a világon MINDEN férfi hűtlen lenne, akkor kapcsolatban, vagy inkább örökre egyedül élnétek?

Figyelt kérdés
Tehát egy alternatív világban minden egyes férfi egytől egyig felvállaltan hűtlen lenne, heti 3-4 alkalommal legalább elmenne megcsalni aktuális párját, és le se tagadná. Nincs olyan opció hogy "megpróbálnám megváltoztatni" meg hasonlók. Csak és kizárólag ez a két választás: Inkább együtt élnétek egy ilyen hűtlen férfival, vagy örökre egyedül maradnátok? (Arra vagyok kíváncsi ezzel a kérdéssel, hogy mi dominál jobban egy nőben, az önbecsülés, vagy a szeretethiány.)

2018. máj. 6. 18:50
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Én például voltam már szerelmes olyasvalakibe, aki erkölcsileg nem felelt meg nekem, (konkrétan egyéjszakás kalandokra kapható nőcske volt) hát, ez a világ legrosszabb érzése volt... Egyszerűen ott álltam kétségbeesetten, és azt kérdeztem magamtól: "Miért? Én hülye barom, miért szerettem bele?! Mi indokolta ezt, én utolsó barom állat?!" Nem tudtam felfogni. Minden az ellen szólt, hogy én egy ilyesvalakibe szeressek, mert konkrétan a kinézetén kívül minden belső tulajdonságát utáltam, de egyszerűen megbabonázta az agyamat a gesztusaival, a mozdulataival, ahogy nézni tudott... Minden erőmet latba kellett vetnem, hogy kiöljem magamból ezt az indokolatlan szerelmet, majdnem 2 évig tartott hogy elmúljon a kínzó hatása, és bár nagyrészt sikerült, talán soha nem fog teljesen elmúlni az a kis negatív mellékhangulata. Életem legrosszabb időszaka volt ez, (depresszió, álmatlanság, étvágytalanság, 20 kilót fogytam, stb) de megerősödtem általa. Most már tudom, hogy a szerelem bár fizikálisan és mentálisan is padlóra küldhet, de SOHA nem győzheti le a józan ítélőképességemet. Lám lám, az élet igazságtalansága, a legtöbb embernél a szerelem földöntúli boldogságot jelent, nekem viszont a legrosszabb földi poklot hozta el ez a kontrollálhatatlan érzés.
2018. máj. 7. 00:46
 22/22 anonim ***** válasza:

Én nem élnék együtt ilyen férfival. Nem vagyok ilyen szinten kapcsolatfüggő, és nekem pluszt csak akkor ad a kapcsolat, ha tényleg szeretnek és tisztelnek. Más esetben kb. arra lennék jó, hogy lelki szemetesláda meg házicseléd legyek. Szeretet meg kapok máshonnan eleget, szerencsére.


Szexre meg keresnék hasonlóan egyedülűlló férfit akkor alkalmira.

2018. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!