Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőket kérdezném: Ha a világon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezném: Ha a világon MINDEN férfi hűtlen lenne, akkor kapcsolatban, vagy inkább örökre egyedül élnétek?

Figyelt kérdés
Tehát egy alternatív világban minden egyes férfi egytől egyig felvállaltan hűtlen lenne, heti 3-4 alkalommal legalább elmenne megcsalni aktuális párját, és le se tagadná. Nincs olyan opció hogy "megpróbálnám megváltoztatni" meg hasonlók. Csak és kizárólag ez a két választás: Inkább együtt élnétek egy ilyen hűtlen férfival, vagy örökre egyedül maradnátok? (Arra vagyok kíváncsi ezzel a kérdéssel, hogy mi dominál jobban egy nőben, az önbecsülés, vagy a szeretethiány.)

2018. máj. 6. 18:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
6%

Jajj de bírom ezeket a kérdéseket:D

Minta az élet értelme a hűség lenne:D

2018. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Na most azért fura a kérdésed, mert ha minden férfi hűtlen lenne akkor az csak nőkkel megy, tehát benne van a válasz. Mert a férfiak csak úgy tudnak hűtlenek lenni, ha van kivel hűtlenkedni, vagyis igen, a nők együtt lennének a hűtlen férfiakkal, mert ha nem lennének együtt velük akkor nem is tudnának hűtlenek lenni.


Remélem érthető amit meg akartam magyarázni:)


Amúgy én a nyitott kapcsolatok híve vagyok, de nem csaltam meg még senkit, nem tudnék ilyen dologban hazudozni. Ezt meg kell beszélni, és vagy sikerül megegyezni vagy nem.

2018. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, kicsit paradox a kérdés, mert hűtlen férfiak nem működhetnbének nők nélkül, dehát, ez már csak egy ilyen kacifántos alternatív világ :) Az elv, ami mögötte van, az csak a lényeg.
2018. máj. 6. 20:41
 14/22 A kérdező kommentje:

11-es


Hát igen, valakik szerint a hűség nem sokat nyom a latban, dehát, vannak azért olyan elfuserált régimódi emberek mint én, (legalábbis remélem hogy vagyunk még többen) akiknek ez alapfeltétel egy kapcsolatban :)

2018. máj. 6. 20:44
 15/22 anonim ***** válasza:
83%
Én örökre egyedül.Már jó ideje így rendezkedtem be, tehát nem lenne nagy dolog.A hűtlenséget viszont soha semmilyen esetben sem fogadom el.Egyszerűen gusztusom sem lenne többé a másikhoz.Így meg minek kéne bárki is?
2018. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%

Akkor inkább egyedül :)

A férfi nem létszükséglet.

2018. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Probalnek praktikusan gondolkodni. Ha ferjnek, tarsnak, apanak jo, az eletunk jol mukodik akkor vele maradnek (bizonyos feltetelek mellett, gondolok a nemi betegsegekre es kakukkfiokakra). Persze az abrandos, remenykedos fiatal evek utan tudnek csak ilyen hideg fejjel hozzaallni. Azt tartanam szem elott, hogy legalabb akkor a csalad mellett legyen elkotelezett, gondoskodjon a gyerekekrol es rolam is. A ridegtartast nem turom, szoval azert en is kapjak meg mindent, ami "jar", testi, anyagi, lelki, szellemi ertelemben egyarant. En nem akarok hianyt szenvedni semmiben mas no miatt. Szerelmes nem lehet mas nobe, senkit nem emelhet az en rangomra, ne randizgasson, masodik "felesegrol" es csaladrol szo sem lehet.


Ebben az esetben az en husegem is csak a csaladnak es a kozosen felepitett eletnek szolna. Vallalnam, hogy nem hagyom el, nem hagyom mas ferfi irant kibontakozni a szerelmet, de a kalandokrol nem mondanek le.


Na, ezt ugy valaszoltam h komolyan vettem a kitalalt vilagot, hogy tenyleg nincs remeny. Ha a 100%-os megoldas elerhetetlen akkor alkalmazkodnek a helyzethez es beernem kevesebbel is, mert a semminel az is jobb. Talan folosleges, de szeretnem leszogezni, hogy a valosagban nem mennek bele szant szandekkal ilyen kapcsolatba, mert megszakadna a szivem. Nekem nagyon fontos a kizarolagossag, birtoklos vagyok es birtokolhato. Mivel ebben a vilagban megvalosithato az idealom ezert ragaszkodom hozza.

2018. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

17-es


Köszi az őszínte és kifejtős választ. Meg tudom érteni ezt a gondolkodásmódot is, még ha én magam nem is lennék képes így élni.

2018. máj. 6. 22:12
 19/22 anonim ***** válasza:
Elhiheted h nehez szivvel irtam a kommentet. :D De megprobaltam komolyan venni a gondolatkiserletet. Azert az elet nagyon hosszu ahhoz, hogy soha ne legyek szerelmes es elobb utobb ugyis feladnek valamit az idealombol. Vagyis... Ha jobban belegondolok nem is lenne, mert az egesz tarsadalmi berendezkedes ehhez idomulna. Nem lennenek mesek a holtomiglanrol, ezert nem is vagynek ra. Gondolom minden nagyon mas lenne. Vagy ha szerelemre nem is vagynek azert gyereket meg biztonsagos, gyakori szexet azt szeretnek. Meg huseg nelkul is volna azert elonye egy tartos kapcsolatnak.
2018. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
27%
Azon valaki egyébként elgondolkodott valaha is hogy a férfiak nagy része miért hűtlen?Az borítékolható hogy nem 50% a félrelépés aránya hanem vagy 70-80%....a kérdőívek értelmetlenek és ha nem derül ki akkor lényegében hamis a statisztika ellenben az életből mindenhonnan ez folyik szóval valami van itt és nem hiszem el hogy a férfiak nagy része lenne egy degenerált szar darab azért mert a szerelme mellet vágyik a kalandra...az hogy férfi nőt akar az lényegében több 10 ezer éves múlt legalább..ellenben a házasság intézménye ami láthatóan nem működik a köznép számára alig 200 éve vált elérhetővé nem?Valaki cáfolja ha hülyeséget írtam?Én inkább úgy veszem észre hogy a két nem képviselői sose egyezhetnek ki igazán és ennek evolúciós hátterei lehetnek hiszen a párkapcsolatok csupán 1% igazi mély hátterű kapcsolat.Hiszen miért is áll fel minden csinos nőre egy férfi? És a nő miért keres csupán 1 et?Persze én itt nem feltétlen az érzelmekről beszélek sokkal inkább a testiségről...
2018. máj. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!