Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy esne nektek ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne nektek ha a pasitok mindig lekur. Vázna?

Figyelt kérdés

Minden egyes apróbb vitánál burkoltan belefoglalja , pedig soha nem csináltam semmit.

Többször szóltam neki hogy van egy határ amit nem kéne túl lépjen mert ezzel hatalmas fájdalmat okoz, de azt mondja fájjon csak, megérdemlem, még akkor is ha azon kapunk össze milyen színű az ég. Mit csináljak?


2018. máj. 7. 09:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

MINDIG?!?!?!? EGYSZER tenné meg, és akkortól megoldódik a kérdés, mert ö az EXEM lenne egyböl!


Az ilyet nem tudom felfogni, hogy egy normális nö miért türi el ezt a viselkedést!?!?!?!??!

2018. máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a második ilyen után otthagytam volna a búsba ezt a f***t, alázza azt, aki ezt hagyja neki. Viszont ehhez ugye kell önbecsülés is, ami úgy tűnik benned egyáltalán nincs meg. További kellemes szenvedést ezzel a címeres bunkóval.
2018. máj. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én házas vagyok, tizenéve vagyok a férjemmel. Voltak vitáink, veszekedéseink, de soha nem mondott ilyet (és ilyesmit sem) a vita hevében. :D veletek nagy baj lehet.
2018. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha első eset után elhagytam volna, kéne a fenének egy tapló, aki nem tisztel.
2018. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Már rég ott kellett volna hagynod. Pláne akkor, mikor közölte, hogy megerdemled, hogy fájjon. Gondolom az élet többi területén is ilyen lekezelő veled, hogy kb. sz.rba se vesz.

Ki kell dobni, hogy a lába nem éri a földet. Tudom szereted, meg amúgy minden jó a kapcsolatotokba bla bla bla, de akkor is. Az ilyen.nyomorulttól aki verbálisan bántalmaz, meg kell szabadulni.

2018. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%
Egy kérdés....a barátod Arab?Fájjon csak megérdemlem?És ő mit érdemel?Ha pedig hagyod magad akkor most vagy legyél az ha már mondja vagy tedd ki az életedből...sose értettem hogy a nők miért vacillálnak ezzel és most nem bántásból de ha csak egy átlagosan kinéző csajszi vagy...a szakítás követő első hónap végére már lesz kilátásban 2-3 új csávó...na most ez tényleg elég érzéketlennek hat de így a legkönnyebb "elengedni" nem?
2018. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs határ. Azt csinál, amit akar, te meg tűröd.

Régen rossz, ha 4 évnél idősebb fiúnak el kell magyarázni, hogy ha ilyet mond, az rosszul esik.

Megmondta, hogy azért csinálja: szándékosan sérteget.

Innentől tényleg csak azt tudom mondani, hogy meg is érdemled. És becsüld meg jól, mert ritka az ekkora tahó.

2018. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"de egyébkén jól megvagyunk" -ilyennel szokták folytatni.

A következőnél szólj, hogy most nem az anyjával beszél... aztán hagyd is el a francba.

2018. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Így jártál, nem tudlak sajnálni.
2018. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!