Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha pici aprosagon nem egyeztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pici aprosagon nem egyeztek ferjetekkel, akkor kinel medd tart a harag? Ki kezdi a bekulest es hogyan?

Figyelt kérdés
2018. máj. 7. 17:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, meddig
2018. máj. 7. 17:33
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem igazán értem a szituációt, apróságokon egyikünk se húzza fel magát, akkor se, ha épp nem értünk egyet, úgyhogy nincs ilyenkor harag sem (vagy békülés).
2018. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Miért lennék (vagy miért lenne akárki más) akárkivel is bármeddig haragban, ha pici apróságokban eltér a véleményünk?
2018. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, meddig
2018. máj. 7. 17:36
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért előfordul, hogy összeszólalkozunk.

Olyankor a párom kezdeményezi a békülést, bevallom akkor is amikor nekem kéne. Nekem ez picit nehezen megy, dehát pont ezzel is kiegészítjük egymást.

2018. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nalunk miattam sosincs nezetelteres es semmiert nem haragszom paromra. De o icipici aprosagert is kepes abban a pill ban felkapni a vizet, attol a naptol kulon alszik es kepes napokig nem szolni. Mondom, ezt csak o csinalja es nem miattam van ha igy tortenik
2018. máj. 7. 17:40
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A békülést csak az tudja kezdeni akiben a harag van.Akiben nincs harag az már békés, ez logikus.


Ha mindkét félben jelen van a harag akkor kétféle indíttatásból kezdheti meg valamelyik személy:


1.Önfeladásból

2.Belátásból


Az elōbbi az önbecsülés hiányából fakad, az utóbbi érett érzelmi intelligenciából.


Leírnál egy konkrét esetet?

2018. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem csak egyszer játszaná el ezt, mert szó szerint játszma érzelmi zsarolás. Hagynám hagy főjön a levében, amikor szembe találkozok vele meg jól kinevetem, a gyerekek csinálnak ilyet. Vagy beszéljük meg normálisan, vagy duzzogjon, amíg akar.
2018. máj. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Icipici apróság miatt nincs harag, egyből megbeszéljük. De úgy általában mindent. Nem szoktunk duzzogni semmin.

A férjednél komoly probléma van, ha igy viselkedik, én ezt nem hiszem, hogy hosszú távon eltűrném.

Mondanál legalább egy példát amin így meg tud sértődni? És ilyenkor te mit szoktál tenni?

2018. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És miért is vagy olyan emberrel, aki a semmin is hisztizizik, mitn egy dedós? Komolyan kérdezem.
2018. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!