Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennetek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben, ha ez lenne a ferjetekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az van, h par eve megismerkedtunk,egymasba szerettunk. gyermekunk szuletett, kozos hazat vettunk majd megszuletett a masodik gyermekunk. Ez 4 ev leforgasa...de megsem volt ez mimd olyam konnyu amig nem sikerult hazhoz jutni eloszor a szuleinel eltunk a terhessegem alatt is, ahol szornyen bantak velem, kibeszeltek, irigykedtek, biztattak ellenem sot az ellen is h megtartjuk e az elso gyermekem..a masodiknal be sem jottek a korhazba megis ugy teszunk mintha misem tortent volna,minden hetvegen jon es szivesen latjuk. vagy karacsonykor a minosegibb etelek a ferjem tesojanak es parjanak volt elrakva,messze elnek innen,de meg a gyerekeinket se kinaltak azzal amivel a ferjem tesojat.. Megis mindemellett el nezunk! jo persze en nem az vagyok aki hagya magat, de a ferjem meg se szolalt. De tett a ferjem is hasonlokat.. Jo ezt mar nagyabol valtoztattam rajta. De most tett egy olyat ami folott valoszinu h mar nem tudok elnezni. Par napja belem ment el, de csam ket napra ra mondta el!!!!es most varom a gyogyszer hatekony s majdnem 65 ora elteltevel vagy sem!!

Atverve erzem magam:(( azt meg tudno illik, hogy az aktusaink kb 6 hetemte vannak, mert keg eve ugy vagyunk, h max 3 percig birja es belefaradtam mar. Pedig regen orakig birta..

+azt is tudni illik, hogy igazabol imad minket nekem is a vilagon mindembem segit mindent nekuk aldoz magan sporol.


2018. jan. 25. 06:56
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%

te döntöttél mellette..a helyedben soha nem szültem vna neki gyereket.

még mindig válhatsz és kereshetsz normális férfit magadhoz, de tudom tudom nagyon szereted ugyhogy nem hagyod el

2018. jan. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezek a problemak terhesseg alatt derultek ki. Sot az a legnagyobb problema, hogy annyira tiszteli a szeretteit, hogy akarmit tesznek magaba fojtja.. Szeret o is, mert szornyu termeszetem van, ha orditok is vele o halgat, vagy kimegy h nyugodjak le. Hetvegen is dolgozik, es kemeny fizikai munkat vegez, es semmi igenye sincs szinte. De valoban, ha nem estem volna tole teherbe elhagyom, de en felek a tovabb lepestol. Ugy erzem, hogy szuksegem van ra, hogy felneveljuk a gyerekeket...
2018. jan. 25. 07:09
 3/48 anonim ***** válasza:
82%
Te választottad. Várhattatok volna a gyerekkel es akkor az összeköltözéskpr kiderült volna,hogy egy tutyimutyi hazug családmániás akinek te mindig a második leszel. Beteg dolgok mennek rzen az oldalon. Ostoba emberek halmaza... (tiszt.kiv) De mostmár így jártál. Edd meg amit megfőztél!
2018. jan. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam, hogy azt mondta h nem merte elmondani, mert szegyelte magat...
2018. jan. 25. 07:29
 5/48 anonim ***** válasza:
89%
Mit tennék? Nem mentem volna férjhez ilyen emberhez. Te meg úgyse fogsz lépni, odaköt a ház,a két(hàrom) gyerek... szóval maradsz a langyos szarban, max itt kidühöngöd magad.
2018. jan. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
59%
Ordítasz vele? Az a csoda, hogy még melletted van.
2018. jan. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi, de ez annyira abszurd, h "nem vetted észre", h elment benned :DDDD Még ha nem is nagy a mennyiség, de ha felülsz, elmész wc-re, akkor is látod/érzed, h nem oda illő anyag jön ki belőled, sőt, h folyik ki... Ezt nekem ne akarja bebeszélni senki, h nem veszi észre... :D
2018. jan. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
90%
+ Nehogy már a férjed legyen a sz..r mert teherbe estél 2x!!!! is... Miért nem védekeztél/védekeztetek? Amikor keféltél vele, akkor nem volt igénytelen ember?! Annyira szánalmas ez, h amikor már valaki kezd a másikból kiábrándulni, akkor elmondja mindennek... Anno valami mégis "tökéletes" volt benne.. Nézz magadba! De nagyon gyorsan! Talán nem véletlen, h mindenki így viselkedik veled!
2018. jan. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem akar terhes lenni, az védekezik - és a megszakítás NEM AZ. Vagy te szedj gyógyszert, vagy irass fel pesszáriumot, vagy ö használjon gumit - és EZ a probléma meg van oldva.


Ami a többit illeti, szerintem eleve nem sok értelme van így a házasságnak.

2018. jan. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
63%
ma 08:07-es: én nem veszem észre, mert egyrészt elég erösen nedvesedek, másrészt meg a párom nem túl nagy mennyiséget produkál.
2018. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!