Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon bunkó volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon bunkó volt a barátaimmal/kollégáimmal, ezek után hogy szervezzek közös programot?

Figyelt kérdés

A párommal már több éve vagyunk együtt és sajnos elég féltékeny típus. A munkatársaim egyben a barátaim is, nagyon jól kijövünk, de mivel a többségük férfi, ez nagyon zavarja a párom...

Először az történt, hogy külön mentünk bulizni, én a kollégáimmal, ő a haverjaival és úgy volt, hogy együtt megyünk haza. Neki a haverjai hamar leléptek, így hívott, hogy menjek én is haza. Megadtam a címet, hogy hol vagyunk. Odajött, hányavetin odaköszönt a kollégáimnak, be se mutatkozva, majd megfogta a kezem, hogy megyünk haza...

Ezek után gondoltam jöjjön velem a párom is legközelebb, mert ha megismeri őket, akkor hátha nem lesz féltékeny. De beivott és nagyon bunkó volt, beszólogatott a kollégáimnak, hogy mit szól az asszony hogy egy nővel (velem) lóg, ha már valaki csak annyira hozzámért, hogy megbökött, már kakaskodott, hogy mit fogdos, meg ha nekem ez kell akkor mehetek velük, stb...

Másnap persze nem emlékezett semmire, meg hogy "bocs ha csúnyán beszéltem", de arról hallani sem akar, hogy a kollégáimtól elnézést kérjen... Ti ezek után mit tennétek, van értelme még próbálkoznom, hogy ne hülyítse meg a féltékenység a párom vagy egyszerűen járjunk el külön a saját társaságunkkal?


2018. máj. 9. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így nincs értelme magaddal vinned.


Sőt, ha nem tudja elfogadni a barátaidat, akkor a kapcsolatnak sincs értelme. Az a minimum, hogy elfogadja, hogy az életed részei. Ok, akkor külön jártok szórakozni, de ha elfogadni sem tudja, az nagyon gáz.

2018. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt vagod, hogy egy feltekeny ember csak akkor nem fog problemazni a tarsasagod miatt, ha egyedul ulsz otthon es rajta kivul max a falakkal beszelsz? Szal hiaba mesz kulon, vagy rangatod magaddal igy is ugy is feltekenykedni fog. Ha magaddal viszed meg az ismeroseid elott is leeget ezzel lebombazva a baratsagotok.


Vajon mibol fakad a feltekenysege? A sajat magaba vagy a beled fektetett bizalom hianyabol?

2018. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ok, akkor külön jártok szórakozni, de ha elfogadni sem tudja"


Ez mind szép és jó, de ha olvastad a fenti szitut, már gondolom lejött, hogy ez eddig sem működött.


ÉS az az igazság, hogy nem si fog, ELméletben igen, de amúgy nem, mert ahányszor elmész, akkor neked otthon fog jeleneteket rendezni.


Az én párom is ezt csinálta annak idején, mindenkire ilyen féltékeny volt.


A tiéd is jelenleg azt akarná, hogy senki férfineművvel szóba se állj, ne érintkezz, ne köszönj , pláne ne haverkodj vagy járj el otthonról.


Gondolom a leírásból, még az elején vagytok. Egy jó tanács: még az elején érdemes meghúznia határt, én is ezt tettem. Borzasztóan zavart, hogy totál le akart korlátozni és óriási jelenetet csapott társaságban. Mondtam neki, hogy a múltkozi az 1. volt. - Akkor is megbezséltük, hogy ez nem oké.


A 2.-nál bemutattam én is, újra ez volt.

Leültem vele, és monsdtam, figyelj, most be is mutattalak nekik, ismered őket, én ennél többet nem tudok tenni, de nekem ez így nem jó, és nem fogom tovább tolerálni. Ez kettő. A 3. ilyennél, amikor féltékenységi jelenetet ad le ok nélkül, az lesz utolsó, és ehhez tartom is magam.


Érdekes módon ő fel tudta fogni, és vissza is vett utána. Perzs ekisebb féltékenykedések voltak jelen, de csúnya balhénk nem volt azóta. ÉS ennek már több éve.


SZóval, vagy meghúzod egyértelműen, hol van nálad a határ már idejében- és tartod is magad az elvedhez! különben hüylének leszel nézve, ha a szavad semmit nem ér(!)-, vagy szokj hozzá a későbbiekben, hogy tiltva leszel mindentől, meg haza kell futnod.

2018. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezeket a faszikat melyik szemetesbol kukazzatok?
2018. máj. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csaltakozom az utolsóhoz, egy ilyen degenerált undorító alakkal hol akadtál össze? Csak, hogy még véletlenül se járjak arra..
2018. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért vagy egy paraszttal, azt el tudod mondani?


Komolyan kérdem, nekem ha fizetnének sem kéne ekkora tahó.

2018. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!