Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is elgondolkozna ezen vagy nincs beleszolasom?

Figyelt kérdés
A tortenet roviden annyi, hogy fel eve vagyok egyutt a baratommal, minden tokeletes, feltekenyseg nincs(pontosabban eddig nem is volt),harmonikus a kapcsolatunk, de kiderult,hogy amikor randiztunk akkor o meg benne volt egy szexkapcsolatban, ezt akkor zarta le amint mi kimondtuk,hogy egyutt vagyunk, ezelott ugy emlekszek csok talan volt, de nem szex es komolyabb temak nem jottek elo. Ez mennyire elfogadhato? Ezert erdemes eldobni a kapcsolatot vagy amig nincs letisztazva hogy komolyat szeretnenk a masiktol es egyutt vagyunk addig nem szolhatunk bele? Ha rossz lenne a kapcsolat akkor konnyen tudnek donteni, de amiota egyutt vagyunk sok mindenen keresztul mentunk es olyanokat megtett amit az eddigi barataim soha(pozitiv ertelemben).
2018. máj. 11. 11:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"de valahogy ugy erzem hogy ismet ugyanaz van."


Igen, mert az átélt érzelem ugyanaz a feltételes reflex aminek az intenzitása mindig az impulzus nagyságától és a terhelhetōségedtōl függ.

2018. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az emberek 80%-a ezen átesik szerintem. Legalábbis nagyon ritka az hogy teljesen egyedül van az illető és úgy jön össze valakivel. Szerintem így van de lehet az én társasági köröm ilyen erkölcstelen😂. Én biztos nem agyalnék ilyenen.
2018. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10 éve vagyunk együtt a párommal, 5 éve házasok is.

Mikor ismerkedtünk mindkettőnknek volt sex kapcsolata-kb 1 héttel azelőtt, hogy összejöttünk volna, még mással voltunk. Aztán, ahogy összejöttünk én nem kerestem a pasast, ő meg a csajt. Kb. 1 hete együtt jártunk (sex még persze nem volt), amikor mindkettőnknek jelentkezett az "ex"-e. Nyilván kikosaraztuk őket (mutattuk egymásnak az smseket, mert nem akartunk titkokat, valahogy éreztük, hogy ez a kapcsolat sokkal mélyebb már akkor). Az exeink kb.fél évig ostromoltak minket, mire belátták, hogy értelmetlen. Szerintem ne görcsölj ezen. Hűséges, szeret, stb. Ne dobd ezt csak úgy el.

2018. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen, de egy masik kerdest olvastam,ahol a ket het rovid idonek szamitott, vagyis hogy a kapcsolat elott ket hettel meg massal fekudt le
2018. máj. 12. 12:51
 15/15 anonim ***** válasza:
El ne dobd emiatt a kapcsolatot! Nekem hasonló szituáció miatt lett vége,mert az én párom nem tudta nekem ezt megbocsátani. Borzasztóan fáj, és haragszom is rá, mert eldobott mindent, ami köztünk volt, azt, hogy iszonyatosan szerettem, hogy nagyon sokat tettem érte és a kapcsolatunkért, hogy közös jövőt terveztünk.. Egyetlen "hibáért", amit én nem is neveznék annak, mivel akkor nem tudhattam, hogy köztünk mi lesz. Eldobott mindent egy olyan dologért, ami nekem az égvilágon semmit nem jelentett. Szóval te nehogy megtedd!
2018. máj. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!