Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog ez még változni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előre is elnézést, ha kicsit gyerekes ez a probléma, de tényleg nem tudom mit tegyek.

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt (nekem ő az első), és még amikor csak ismerkedtünk, valamint 1-2x utána is beszólt, hogy milyen furcsán, rosszul csókolózok. Igazából vicceskedve mondta ezeket mindig, de nekem nagyon rosszul esett, mert eddig csak bulikban smároltam srácokkal, ott meg ugye az ember áltlában azért nem kap kritikát :D. Amikor először ez volt, akkor átsiklottam a dolog felett, de utána amikor mondta eléggé elvette az önbizalmamat ilyen téren, és már kedvem sincs vele normálisan (nyelvvel) smárolni, inkább csak szájrapuszi ilyesmik vannak, valamint ha mégis megesik 1-2x szörnyen kellemetlenül érzem magam közben, egyáltalán nem élvezem, végig arra gondolok, hogy neki biztos milyen szar érzés és próbálom is kerülni ezeket a helyzeteket.

Nos, a kérdésem az, hogy én tudok valamit tenni annak érdekében, hogy leküzdjem ezt a nagyon kellemetlen érzést? Mert gondolom smárolni meg lehet tanulni kis idővel, nem is ez a lényeg, hanem az, hogy tényleg, már kedvem sincs hozzá, teljesen megvagyok nélküle. Ezen kívül amúgy teljesen rendben van a kapcsolatunk, szóval ezen kívül nincsenek nagy lelki okok



2018. máj. 12. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
"jajj de nehéz dolog a ponttyal csókolózni"
2018. máj. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a kézfejemen gyakoroltam, elég béna voltam én is az első pasimmal. :)

Majd alakul.

2018. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy tanítson meg, és gyakoroljatok sokat! :)
2018. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a csókolózás nem olyan mint a biciklizés, hogy meg lehet tanulni.Érzésből jön, jólesően, izgatóan.

Ha ezt nem érzed akkor felejtős az egész.

2018. máj. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!