Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujrakezdes lehetseges?

Figyelt kérdés

A volt párom szakitott velem kb másfél hónapja, több mint egy évig voltunk együtt,távolság és veszekedések volt az indok . Pokolian éltem meg az első pár napot ,sőt még mindig nehéz. Azóta volt már minden,elhatároztuk tübbszür is hogy nem beszélünk többet mert ugy csak rosszabb, volt már ctöbbször hogy letiltottuk egymást, de valahogy mindig oda jutunk hogy csak beszélgetünk van ,hogy napi szinten, látom rajta hogy féltékeny ,hogy érdekli mi van velem, mondja hogy hiányzom neki és többször is mondta hogy ha ott élnék ahol ő lehet nem szakitottunk volna. Tegnap pedig azt mondta hogy már rég kibékült volna velem ha egy helyen laknánk. Most ez a távolság csak 70 km, mégis emiatt volt többnyire a vita. Szakitás ota nem csajozik különösebben,meg amugy sem olyan . Probaltam én is tovabb lepni ismerkedem, de nem megy mert szeretem ..Pár nap mulva egy közös buliban leszünk , ahol megbeszéltük, hogy találkozunk ,Szerintetek van rá esély hogy kibékülünk?

Annyira rossz mert tudom hogy o is szenved , de iszonyat makacs ember es nehezen vallja be az erzeseit . Meg egyszer aztmondja nem akar látni mert el akar felejteni, máskor meg teljesen mást.

Bocsi hogy hosszu lett :)



2018. máj. 13. 14:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
amugy én 21 L vagyok , ő meg 23
2018. máj. 13. 15:25
 12/16 anonim ***** válasza:
26%
Ja hát ez itt a gond, miért nem ezzel kezdted. Azt hittem hogy egy értelmes felnőtt nő a kérdező, de most hogy olvasom hogy egy diáklányról van szó így már minden érhető.
2018. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Te mi a francrol beszelsz? 21 vagyok nem 12 , és a másik meg hogy nem én szakitottam hanem ő , és a kérdésben is róla van szó nem rólam , és szerintem normálisan megfogalmazva feltettem egy kérdést ,ugyhogy ha nem birsz rá normális választ adni csak ilyen prmitiv idiótaságokat , akkor inkább keress magadnak más kérdést .
2018. máj. 13. 15:43
 14/16 anonim ***** válasza:
Az alig húszon éves emberek kapcsolata nagyon ritkán tart ki 5-10 évig nem hogy 40 évig. Te azt hiszed ez a pasi életed nagy szerelme de lehet 2 év múlva emlékezni sem fogsz rá. Plusz az a 70km jó kifogás mindkettőtök részéről. Ha ennyire nagy lenne a szerelem legalább havonta 2 alkalommal tudnátok találkozni. Egyszer ő jön egyszer te mész. Más ezt meg tudja oldani te csak rinyálsz. Tegyetek azért hogy többet tudjatok találkozni. Neten mindenből vitát lehet csinálni mert nem úgy esik egy egy mondat mint ahogy szánod.
2018. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: szeretitek egymást? Ha igen, akkor legyetek együtt és oldjátok meg a problémákat. Ha nem szeretitek egymást, akkor ne beszéljetek többet. Mondd meg a pasinak, hogy Te mit szeretnél. Vele akarsz lenni vagy nem? Ő is mondja meg, hogy mit akar. Veled vagy nélküled? Nem kell ezt túlkomplikálni.
2018. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van, a talalkozasokat mindig megoldottuk, hetvegeket egyutt toltottuk . Most hetvegen talalkozunk a kozos buliban , hat kivancsi leszek mi lesz :) Azt mondja szeret ,hianyzom, de nem akarja a tavkapcsolatosdit ujra :/ De hetvegen mindenkepp dontes ele allitom .
2018. máj. 14. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!