Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetnek pontot a vegere ennek a gyerekes dolognak a ferjem reszerol?

Figyelt kérdés
Minden apro icipici dologert amit o akar annak ugy kell lenni, ha jo ha nem, ha akarom ha nem, ha szeretnem ha nem, de mindig neki kell hogy igaza legyen mindenben . Mert ha pl keri uljek le de nem erek ra mert dolgom van, vagy nyissam ki az ablakot mert melege van, vagy ha nem eszek epp akkor mikor o este valtozo iidopontokban mikor hazaer, akkor mindenre az a valasza, jol van ha nem, akkor ma este kulon alszunk, v neha harom napot is mond. Esmiutan en valamire nem mel valaszolok, Attol a pillanattol nem is szol hozzam . Vagy pl egesz delutan estig arra varok hazaerjen, puszit adok neki , megolelem, kerem oleljen at. Erre a valasza hogy faradt.
2018. máj. 13. 16:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Erzelmileg zsarol, nem szeret, te meg hulye vagy hogy ezt tűröd....
2018. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Ez nem gyerekes dolog a részéről, hanem erősen nárciszta jellemvonásai vannak, és egy bántalmazó kapcsolatban élsz. Keress rá ezekre, magadra, magatokra fogsz ismerni. Ha megfeszülsz se fogod tudni megváltoztatni. Esetleg szakemberi segitséggel lehetne kicsit javítani a helyzeten, de egy ilyet nem fogsz tudni elrángatni.

Nem szabadott volna vele családot alapitani. De ezen mostmár csak úgy tudsz valtoztatni, ha kilépsz belőle. A gyereknek nagyon sokat árt, ha ilyen családban nő fel. Egy torz párkapcsolati minta lesz a szeme előtt, és ő is ezt fogja követni. Nem szabad ezt erőltetni, még a csonka család is jobb, mint ez. Neked is, meg a gyereknek is.

2018. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Állj már a sarkadra! Ha kritizálja a kaját, közöld vele, hogy oké holnap ő csinálja. Majd te kritizálod, azt sokkal könnyebb.

Egyébként meg igaza van az előttem íróknak. A gyerek miatt nem éri meg. Nem tudom mennyi idős, de azt akarod hogy kamasz korában úgy beszéljen veled mint a kutyával? Mert ezt a mintát látta?


Kezd el barátkozni a gondolattal, tervezd meg az életed, mert hidd el, van az a helyzet, amikor jobb egyedül.

És a tied ez az érzelmi zsarolás az.

2018. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
36%
Nevesd ki es mond, hogy oké, vigye a takaróját, mert az ágy a tiéd lesz, hiszen ő akar külön aludni. Ha meg nem szól hozzád, hát nem szól, legalább parancsolgatni sem tud akkor. Habár egy-két dologot nem értek, megkér, hogy nyisd ki az ablakot ezzel mi a gond, ha te vagy közelebb mondjuk, vagy éppen csinál valamit és azt nem tudja abbahagyni éppen? Vagy ha elmondja, hogy mit kellene legközelebb az adott ételbe még rakni? Nem kiönti az étel, hogy fúj, ez pocsék, hanem elmondja, hogy szerinte, ha legközelebb raknal bele gyümölcsöt még jobb lenne.
2018. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de én beadnám a válópert! Ez kőkemény érzelmi zsarolás!
2018. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Erzelmi zsarolas, bantalmazo kapcsolat.

Miket lehet ez ellen tenni mert nagyon megszeretnem allitani ezt a problemat mert a kisgyermeknek nem akarok rosszat es nemakarom hogy szetessen a csalad. Valahogy szeretnem helyrehozni a boldogsagot a csaladnak, tudom ilyen ferjet nem lehet megvaltoztatni, mint mondja o is. Nagyon osszetor belulrol mikor ezeket teszi, es megis en vagyok a hibas allitasa szerint. Pedig latja szenvedek es a siras hataran vagyok es annal jobban lenez. Nemtudom hogy legyen

2018. máj. 14. 14:05
 17/35 anonim ***** válasza:

Egyedül akkor sem tudsz fenntartani egy párkapcsolatot, ha az egy család - lehetne.

A férjed nem akar semmiféle békés, boldog családi életet. A gyerekkel is így fog bánni - ilyen volt az apám is.... nem volt szép gyerekkorunk.

Átölelni fáradt... eldobom az agyam.

Add be szépen a válókeresetet, egy ilyen energiavámpír nélkül sokkal boldogabb leszel.

2018. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Kerves utolso, teljesen ahogy irtad. Igen, ,,atolelni faradt'' de rengetegszer kaptam mar ezt a valaszt tole. Sot olyan is szokott lenni, hogy nem olel mert faj a hata, nem olel mert akkor epp nincs kedve, nem olel mert azt csak majd akkor teszi ha szivbol jon. Ha en kerem es o akkor nem akar atolelni, akkor azt mondja ok atfoglak 1 mp, de ez nem szivbol jott. Istenem, nagyon nemfoglalkizik az erzeseimmel.
2018. máj. 14. 14:24
 19/35 anonim ***** válasza:

De nem érted, hogy nem tudod megteremteni ezzel az emberrel azt a családi légkört ami a gyereknek, meg nem mellesleg neked is szükséged van? Nem tudod, kész. A férjednek valamiféle személyiség zavara van, cigánykerekeket is hányhatsz, akkor sem lesz ebből boldog család. Már ott elszúrtad hogy hozzámentél, mert nem vetted észre időben, hogy gazos a pali. Mert biztos, hogy mar előtte is voltak dolgai. De az mar mindegy, a múlton nem tudsz valtoztatni, csak a jövődön. Az meg mellette minden lesz csak nem boldog, az hótziher.

Hiába nem akarod, hogy szétessen a család, meg az is jobb, mintha ilyen lelki terrorba nő fel.

Vagy igazából az van a háttérbe, hogy nincs hova menned, nem dolgozol, aztan egyedül nem boldogulnál? Azért nem opció számodra a válás?

2018. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mit írunk te akkor is vele fogsz maradni. Hát tedd magad tönkre sőt a gyereket is. Nekem aztán mindegy.
2018. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!