Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetnek pontot a vegere ennek a gyerekes dolognak a ferjem reszerol?

Figyelt kérdés
Minden apro icipici dologert amit o akar annak ugy kell lenni, ha jo ha nem, ha akarom ha nem, ha szeretnem ha nem, de mindig neki kell hogy igaza legyen mindenben . Mert ha pl keri uljek le de nem erek ra mert dolgom van, vagy nyissam ki az ablakot mert melege van, vagy ha nem eszek epp akkor mikor o este valtozo iidopontokban mikor hazaer, akkor mindenre az a valasza, jol van ha nem, akkor ma este kulon alszunk, v neha harom napot is mond. Esmiutan en valamire nem mel valaszolok, Attol a pillanattol nem is szol hozzam . Vagy pl egesz delutan estig arra varok hazaerjen, puszit adok neki , megolelem, kerem oleljen at. Erre a valasza hogy faradt.
2018. máj. 13. 16:39
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Kérdezek: szerinted a gyereknek JÓ ez a minta, amiben azt látja, apám egy sértődős pöts (vele is!), anyám meg megalkuvó szolgalelkű?


Nem tudom, ebből így nem lesz egészséges felnőtt, kamaszkorban, az égig érő igazságérzetével és kritikájával meg fogjátok ti még kapni tőle - jogosan.

2018. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Kerdező, saját magadnak mondasz ellent. Te magad is beláttad, hogy a férjed nem.fog változni. Akkor igy mégis hohy akarsz boldog családi légkört teremteni? Hisz ez leginkább rajta múlik jelen esetben, ha ő nem partner benne, akkor csinálhatsz bármit. Mindenesetre ezt a koldulást a szeretetmorzsáiért fejezd be, saját magad alázod. Meg persze ő is téged, de adod alá a lovat. Nem szól hozzád, külön alszik? Sebaj, legaláb addig se szol be neked baromságokat. De hosszabb távon a válást tervezgesd.
2018. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Szerinted szeret téged ez az ember, úgy őszintén?

Szerintem tudod a választ.


Megéri vele maradni, és tönkre menni, (gyereket tönkre tenni)?


Na, erre is válaszolj magadnak őszintén, aztán tégy belátásod szerint.

2018. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom az eddigi valaszokat, es igazatok van. Jo par eve ebben vagyok, neha lelkileg teljesen osszetorve, o is latja. Es tenyleg jo par nap utan odajon, kedveskedik, en meg orulok hogy ó de jo ujra atolel es puszit ad. DE ra par napra ujra kezdodik minden. Aztan kulonalvas, bekules, kulonalvas, bekules. Es ezt tenyleg igy csinalja mert tudja hogy szeretem es szuksegem van ra. Hogy Ő szeret e, iaz a baj hogy ugy erzem nem. Ha szeretne nem lcsinalna ujbol problemat meg kulonalvast. Es ezert gondolom hogy mar nem szeret, csak muszajbol van velem. Azt mondja szeret.
2018. máj. 15. 15:16
 25/35 anonim ***** válasza:

Őszintén? Szerintem sose szeretett, max a beetetési időszakban jól megjátszotta, sőt, saját magán kìvül senkit sem szeret. A viselkedése teljesen nélkülözi az alapvető emberi erzéseket, mint tisztelet, megértés, empátia, sajnálat stb.

Attól, hogy valaki nem szereti már úgy a párját, nem viselkedik így vele.

Teljesen kimért, és előre kiszámolt lépései vannak. Direkt megbánt, ellök, majd egy idő után kicsit megenyhül, imitál némi szeretetet, hogy megnyugodj, és elhitesse szeret ő, és fenntartsa benned a reményt, hogy minden rendben, hogy aztán kezdhesse elölről. Komolyan nem veszed észre mit tesz veled? Évek óta tűröd ezt? Meddig tervezel még igy élni?

2018. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

#24, a szeretet nem kijelenés révén áll elő... viselkedés.

Az ő viselkedése minden, csak a nem az, kitervelt, hideg manipuláció, vagy bármi számító tönkretételed, zombisításod.

2018. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
14 es valaszolonak, hogy arra ker zarjam be az ablakot, mi ebben a hiba? Mert tobb hete nathasak voltunk a gyereknek is egyfojtaban toroltem az orrat, es o allandoan ablakot nyitna, mert azt mondja neki ugy jo. En bezarom hogy ne jojjon be kintrol a hideg, o kinyitja. Telen ugyanez van, sott meg a radiatort is lezarja estere. Allandoan szinte az ellenkezojet csinalna mint amit en ami jo.
2018. máj. 15. 18:39
 28/35 A kérdező kommentje:
Ja es azt kihagytam, irja a 14 es, hatha nem er ra becsukni az ablakot. Dehogyis ! Az agyrol felsem kel mert egyfojtaban a telefont nyomkodja
2018. máj. 15. 18:42
 29/35 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyerek?
2018. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Ovis
2018. máj. 15. 18:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!