Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elbizonytalanodtam és ettől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbizonytalanodtam és ettől nagyon rosszul érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyok együtt a párommal, már az eljegyzés is megvolt. Jelenleg börtönbe van még több mint fél évig. Eddig nagyon akartam ezt a kapcsolatot, de most elbizonytalanodtam hogy tényleg szeretnék e mellette elköteleződni. Az okát igazán magam sem értem, nem tett semmit ami ezt indokolná, valahogy félek kiengedni a kezemből a saját életem feletti irányítást (ami azért is "vicces", mert korábban éppen én hiányoltam a dominanciáját). Rendkívüli lelkiismeret furdalást érzek hiszen ő rám építi a kinti életét és nem tudnám minden ok nélkül cserben hagyni, ráadásul rengeteg energiát (is) invesztáltam bele ebbe a kapcsolatba. Most mit kéne tenni??

2018. máj. 14. 22:47
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Egy barátnőm exe, igy ismerkedtünk meg (bemutattak egymásnak), négy hónapra rá kérte meg a kezem. Tudtam hogy börtönben van (akkor még) hetente rgyszeri kimenővel. Trdti sértésért ül összesen 22 hónapot kapott, ami februárban jár le. Egyébként velem szemben egyáltalán nem erőszakos még a hangját sem emelte fel soha. Most csak én tudom őt hetente látogatni kimenője jelenleg nincs.Nagyon kedves jóképű míg én alkatra kinézetre inkább átlagos vagyok. Az ilyen férfiak ritkán és nehezen házasodnak, (ő 40 én 33) nagyon örültem a lánykérésnek, el se akartam hinni hogy engem választott! Így mostanában csak beszélőn találkozunk már 3 hónapja és kicsit elkeztem élvezni a szabadságot és az önnállóságot (nem rossz értelemben - semmi megcsalás vagy ilyesmi) De ha most abbahagynám vele, az felérne egy cserbenhagyásos gázolással és később már késő lenne meggondolni magam, többet szóba se állna velem
2018. máj. 15. 11:53
 12/22 anonim ***** válasza:
85%

Te komolyan 33?! évs vagy? Uramisten...


Tudod mit? Menj hozzá, kérlek, legalább megkímélitek egymás hülyeségétől a világot.

Ha felnőtt? nőként ennyi eszed van, hogy azért, mert "jóképű" simán megteszel neki bármit... téged sem az eszedésrt szeretnek.

2018. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
De az ugye megvan, ha hozzámész neked kell eltartani magatokat, mert ő börtönviseltként kb. sehol nem fog munkát kapni?
2018. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Az jó. Sok boldogságot. Testi sértésért ült, az életben nem kap normális munkát, maximum egy építkezésen, amit ugye nem fog sokáig bírni. Bírom az ilyen erős embereket...egy öreget vert meg vagy egy nőt? Nyilván gyengébbel kezdett.
2018. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Vele egy súlycsoportban lévő másik férfit...(ha már ilyen kíváncsi vagy...)
2018. máj. 15. 18:45
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ahaaaa! Az ilyen férfiak ritkán házasodnak... :D akkor lefordítom neked, hogy megértsd:


Egy (szerinted) jóképű negyvenes pasi testi sértésèrt ül a börtönben. Gondolom kocsmai bunyó volt, mert önvédelem miatt ritkán csuknak le valakit és az értelmes ember maximum általános iskolában verekszik utoljára.


Átgondolja (van ideje), hogy priusszal testi sértésért nem kap normális munkát, egy fizetésből meg nem fog megélni. Összeszedi az első, útjába kerülő szürke kisegeret (azaz ahogy te mondtad: átlagos kinézetű) és rögtön megkéri a kezét. A nő majd'kiugrik a bőréből, hiszen 30 körül van és még mindig egyedülálló. A pasi bebiztosította a jövőjét magának, te meg majd megszívod...


Amúgy még jó, hogy pár hónap alatt nem volt veled agresszív, ténylegesen kb ennyi időt töltöttetek együtt. :D

2018. máj. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
:(((((((((
2018. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
37%

Ideális jelölt vagy a számára, intelligens, egyedülállò, gyermektelen, gondolom van munkád, egzisztenciád stb.


Ő ül, 40, már a B oldal fut nála, perspektívája kb semmi, hacsak nincs szakmája, melyet vállalkozóként tudna csinálni, (úgy nem annyira gáz a priusz)


Ezeket látom én, kívülről.


Lehet attól még rendes ember, aki szeret, ezt neked kell tudnod.


Házasság előtt normális, hogy megtorpant az ember és a "mivan ha mégsem" típusú kérdéseken őrli magát, ezzel sokan vannak így. Én is. Vallás előtt is...


Te döntesz, ne hagyd magad elbizonytalanítani, rábeszélni, egy életed van, dönts okosan és semmiképpen sem egy olyan szavára adva, mint mi itt, akinek még a nevét sem tudod, nemhogy felelősséget vállalnának azért, amit kimondanak, leírnak...

2018. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Intelligens és fix munkahellyel rendelkező igen (köszönöm, jól esett), 3 gyerekkel, elváltan, nagy karrier és "egzisztencia" nélkül (már ha ezen a kiemelkedő jövedelmet érted), albérletben
2018. aug. 27. 13:21
 20/22 anonim válasza:

Abból gondoltam, amit és ahogyan írtál.

Pl helyesírási hiba nélkül, amely nem túl jellemző erre a társaságra.

A gyerekeket nem említetted 1x sem, pedig ők talán a legfontosabbak, talán a te boldogságodnál is.

Ők hogy állnak a dologhoz? És a párod? Elfogadja őket?


BTW, mennyi idősek?


*Ha zavar a kérdés, akkor elnèzést, nem akartam tolakodó...

2018. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!