Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elbizonytalanodtam és ettől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbizonytalanodtam és ettől nagyon rosszul érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyok együtt a párommal, már az eljegyzés is megvolt. Jelenleg börtönbe van még több mint fél évig. Eddig nagyon akartam ezt a kapcsolatot, de most elbizonytalanodtam hogy tényleg szeretnék e mellette elköteleződni. Az okát igazán magam sem értem, nem tett semmit ami ezt indokolná, valahogy félek kiengedni a kezemből a saját életem feletti irányítást (ami azért is "vicces", mert korábban éppen én hiányoltam a dominanciáját). Rendkívüli lelkiismeret furdalást érzek hiszen ő rám építi a kinti életét és nem tudnám minden ok nélkül cserben hagyni, ráadásul rengeteg energiát (is) invesztáltam bele ebbe a kapcsolatba. Most mit kéne tenni??

2018. máj. 14. 22:47
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Igen és a saját lábadon állsz, ha dolgozol és albérletet fizetsz és 3 gyereket nevelsz...
2018. aug. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
A gyerekeket szereti és elfogadja, az én háztartási "készségeimet" kevésbé. Amiben igaza van. Tényleg nem vagyok valami jó házíasszony, bár főzni tudok főleg ha van miből. Ez is gond hogy az anyagi lehetőségek erősen korlátozottak. Bár dolgozom és úgy érzem mindent megteszek,három gyerekkel nem könnyű
2018. dec. 17. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!