Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párban élő ronda emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párban élő ronda emberek hogyan oldják meg a szexuális életüket?

Figyelt kérdés

Sokszor mondják, hogy a ronda keressen csak a saját szintén párt, egy másik rondát. Na igen, de ők hogy oldják meg utána a szexualitásukat?


Mert élhetnek párban, taktikai élettársakként, meghallgatva és segítve egymást - de az agy nem hülye. Aki ronda, az ronda, sajnos. Járhatnak együtt moziba, múzeumba stb. de attól még látják, hogy akivel vannak, az ronda, és ők maguk is rondák.


Ők hogyan oldják meg a dolgot? Sötétben, mást képzelnek a másik helyére? Abszolút mellőzik a szexet? Csukott szemmel igyekeznek túl lenni rajta? Elmaszkírozzák magukat (bár nyaktól lefelé nehéz)? Alapból leadják az igényeket és már nem érdekli őket, hogy végig émelyegve kell megélniük azt, ami másnak kellemes, esztétikus dolog?


Talán szeretőt tart mindkettő? (csak hogy tisztességes legyen)


Hogyan oldják ezt meg szerintetek? Csúnya emberek, ti hogyan csináljátok?



2018. máj. 15. 22:27
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
87%
Azta
2018. máj. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:

#11


ezt nem gondoltad túl, mi?

2018. máj. 15. 23:03
 13/58 anonim ***** válasza:
93%

#10, képzeld szerettem már ronda pasit. És tudod mit? Isteni volt velük a szex. Mert akit szeretek, akihez vonzódom, annál rohadtul nem érdekel milyen a feje. Nyilván ha annyira nem tetszik akkor nem is fogom férfiként szeretni. Pl egy Mr Bean nekem sem kellene, de fogadok neki is volt már jópár nője, sőt talán házas is, ezt nem tudom. Szóval mindenki tetszik valakinek, vagy van egy olyan erős kisugárzása ami kompenzálja a hátrányait.

Akik pedig a külsejükre fogják a sikertelenségüket, azok sokszor nem is rondák, csak nincs semmi önbizalmuk, vagy minimális a férfias, szexuális kisugárzásuk.

Mindez nőkre is igaz, mégha rájuk kevésbé is.

#8

2018. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:

"Nyilván ha annyira nem tetszik akkor nem is fogom férfiként szeretni"



Itt a kulcs amúgy. Erre gondolok én is, hogy van aki olyan ronda, hogy SENKI nem fog vonzódni hozzá, és a végén közös kompromisszummal összejönnek egy másik rondával, de ő sem vonzódik hozzá, csak egyiknek se lesz jobb.

2018. máj. 15. 23:08
 15/58 A kérdező kommentje:

#13


De milyen "ronda" volt? Súlyosan elhízott? Kopasz, fogatlan? Ráncos? 150 magas?


Vagy csak egy átlagos külsejű ember, akit lerondázol?

2018. máj. 15. 23:10
 16/58 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert te valakit rondának látsz, még nem jelenti azt, hogy rajtad kívül mindenki más is annak látja.
2018. máj. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:

#16


Na ja, de ilyenkor szokott az lenni, hogy a rondát elzavarják "majd találsz maganak mást" meg "nem illenénk össze, de majd találsz olyat akivel igen" - aminek jelentése - majd találsz magadnak másik ugyanilyen rondát, de nekem látni se kelljen titeket, fúj.

2018. máj. 15. 23:34
 18/58 anonim ***** válasza:
98%
Én pl egy elég túlsúlyos lány vagyok csúnya cicikkel, sokaknak nem tetszem. A párom mégis engem választott, pedig voltak előttem vékony barátnői és most is lehetnének. Nagyon sokszor kezdeményez, látom, hogy kíván. Hogy miért kíván az alakom ellenére is, nem tudom, de látom. Azt hiszem, hogy az általad rondának nevezett emberekben is lehet találni olyat, ami vonzó. Normális ember nemfog olyannal összejönni, akihez nen vonzódik, tehát attól, hogy te egy párt csúnyának talász, ők még tetszhetnek egymásnak (és mivel nem a rosszat igyekszenek mindenben látni, valószínűleg boldogabbak is nálad).
2018. máj. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:

#18


Ez szépnek hangzik, de ugye tudod, ha jön egy hasonló személyiségű, de egyben szép is, arra le fog cserélni? Te is lecserélnéd őt, ha lenne esélyed egy szebbnél. Ez a baj ezzel.


És van olyan aki SENKINEK nem tetszik. Ők mit tegyenek?

2018. máj. 15. 23:53
 20/58 anonim ***** válasza:
8%

Most kíváncsi lennék ez a sok lány aki bizonygatja, hogy a külső nem minden le e feküdne velem :D

Hiszen nekem nagyon sok pozitív belső tulajdonságom van, csak éppenséggel már-már torzszülött vagyok.

2018. máj. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!