Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párban élő ronda emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párban élő ronda emberek hogyan oldják meg a szexuális életüket?

Figyelt kérdés

Sokszor mondják, hogy a ronda keressen csak a saját szintén párt, egy másik rondát. Na igen, de ők hogy oldják meg utána a szexualitásukat?


Mert élhetnek párban, taktikai élettársakként, meghallgatva és segítve egymást - de az agy nem hülye. Aki ronda, az ronda, sajnos. Járhatnak együtt moziba, múzeumba stb. de attól még látják, hogy akivel vannak, az ronda, és ők maguk is rondák.


Ők hogyan oldják meg a dolgot? Sötétben, mást képzelnek a másik helyére? Abszolút mellőzik a szexet? Csukott szemmel igyekeznek túl lenni rajta? Elmaszkírozzák magukat (bár nyaktól lefelé nehéz)? Alapból leadják az igényeket és már nem érdekli őket, hogy végig émelyegve kell megélniük azt, ami másnak kellemes, esztétikus dolog?


Talán szeretőt tart mindkettő? (csak hogy tisztességes legyen)


Hogyan oldják ezt meg szerintetek? Csúnya emberek, ti hogyan csináljátok?



2018. máj. 15. 22:27
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
73%
Uristenb***meg... Éljen a 21.szazad ahol csak akkor szamitasz ha 10\10-es vagy. A külsőségek tul vannak értékelve, mondom ezt ugy, hogy ugy latom nagyon sok pasinak tetszem. Mar hanyok attol, hogy minden arrol szol ki mennyire szep. A párkapcsolatban levo vonzalom fejben dől el, es pont az ilyen irreális elvárások es gyökér,primitiv hozzáállás miatt van egyre kevesebb parkapcsolat(vagyis emiatt IS).tapsoljatok meg magatokar^^
2018. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:

#41


Szépként könnyű dumálni, főleg ha bárkit megkaphatsz. Akkor már van idő a válogatásra.

2018. máj. 16. 13:01
 43/58 anonim ***** válasza:
41 gyere akkor szép nőként hadd dugjalak meg én undorító férfiként!
2018. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:

#43


Erre úgyis bevan készítve valami kifogás.

2018. máj. 16. 13:15
 45/58 anonim ***** válasza:
89%
Kifogás? Ha köztetek es egy zsák ciankpaszula közt választanom akkor inkabb a kapszulaXD szerencsétlenek :D ne itt legyen nagy arcotok
2018. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
43 hat ezt besz**ptad, ilyen stílussal szűzen halsz meg:D
2018. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 A kérdező kommentje:

#45


Látod, ezaz. Rondaként nem lehet érvényesülni. És van ami ellen nem lehet tenni (kicsi szemek, nagy orr stb.)

2018. máj. 16. 13:32
 48/58 anonim ***** válasza:

Nyugi, jó stílusom van ami miatt már szűz sem vagyok (egyszer szexeltem, felszedtem egy részeg ronda csajt), de higgyétek el ha én lennék Brad Pitt se kellenétek nekem az undorító kifogásaitok és hazugságaitok miatt.

A stílusotoktól már csak az arcom a visszataszítóbb.

2018. máj. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
44%
19 : három éve vagyunk együtt, azóta mindketten találkoztunk már a másiknál szebb/jobb/okosabb lánnya és fiúval, neki is biztosan lett volna lehetősége csinosabb, kedvesebb lánnyal ismerkedni
2018. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
Pont úgy.
2018. jún. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!