Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párban élő ronda emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párban élő ronda emberek hogyan oldják meg a szexuális életüket?

Figyelt kérdés

Sokszor mondják, hogy a ronda keressen csak a saját szintén párt, egy másik rondát. Na igen, de ők hogy oldják meg utána a szexualitásukat?


Mert élhetnek párban, taktikai élettársakként, meghallgatva és segítve egymást - de az agy nem hülye. Aki ronda, az ronda, sajnos. Járhatnak együtt moziba, múzeumba stb. de attól még látják, hogy akivel vannak, az ronda, és ők maguk is rondák.


Ők hogyan oldják meg a dolgot? Sötétben, mást képzelnek a másik helyére? Abszolút mellőzik a szexet? Csukott szemmel igyekeznek túl lenni rajta? Elmaszkírozzák magukat (bár nyaktól lefelé nehéz)? Alapból leadják az igényeket és már nem érdekli őket, hogy végig émelyegve kell megélniük azt, ami másnak kellemes, esztétikus dolog?


Talán szeretőt tart mindkettő? (csak hogy tisztességes legyen)


Hogyan oldják ezt meg szerintetek? Csúnya emberek, ti hogyan csináljátok?



2018. máj. 15. 22:27
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem minden ember más, mindenki mást keres a leendő párjában, mindenkinek más az ízlése.

Erre csak egy példa az enyém. A legtöbben átlagon felülien szépnek tartanak annak ellenére hogy nem tökéletes az alakom, vannak striáim és egyéb kisebb szépséghibákkal is meg lettem áldva. Mégis rengetegen odáig vannak értem a külsőm és a belsőm miatt is.

Emellett mindenki azt mondja hogy milyen jó pasikat megkaphatnék én mégis csak 2-t akartam eddigi életemben ráadásul mindkettő olyan pasi volt akiket kb senki nem tartott jó pasinak, nem is nagyon tudtak csajozni de engem mégis csak ők érdekeltek és én irtó jó pasiknak tartottam őket.

Szóval ebből is látszik hogy mindenkinek más a ronda/szép.

Mindenki lehet jó valakinek csak meg kell találni a megfelelő partnert.

2018. máj. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
94%
Szendi leírja azt a folyamatot, ahogyan párt választunk. (A nő felemelkedése és tündöklése) Amikor elolvastam kb. hányingerem lett a párkapcsolatomtól. Ugyanazt mondja, mint te, csak finomabban. És arra gondoltam, a párom eszerint ezért választott engem, mint átlagos nőt, mert magát is átlagosnak tartja. De aztán megfordítottam magamban a kérdést: én miért pont belé szerettem bele? Eszembe jutott néhány olyan pasi,aki nyilvánvalóan jobb pasi nála: magasabbak, jóképűbbek...Rájuk gondolva csak a taszítást éreztem. A páromra gondolva a világ legjobb pasijának láttam. Rájöttem, hogy azért nem látom vonzóbbnak azokat a pasikat, mert én ugyanúgy a magam szintjén választok szerelmet. Ettől függetlenül 3-szor voltam igazán szerelmes az életben és mindig olyanokba, akik népszerű, iszonyat jó pasik voltak és mindig kisebbségi érzésem volt mellettük. Most már nem vagyok szerelmes, és nem látom őt különösebbnek. Ha ilyen volt a megismerkedésünkkor is, akkor egész biztos csak az agyam játszott velem. Alacsony, átlagos férfi. De megőrültem érte. Lehetségesnek tartom, hogy a csúnya emberek sem lejjebb adják, hanem nem is tudnak vonzódni nagyságrendekkel magasabb szintű külsővel rendelkezőbe. Biztos sokan ismerik az érzést, milyen közönyösen tudunk elmenni őrületesen vonzó emberek mellett is, addig a pontig amíg ki nem derül, hogy vonzódik hozzánk...Akkor az, aki eddig hidegen hagyott, berobban a gondolatainkba. De ha nem adja jelét a vonzalomnak, nem fog berobbanni. A nagyon különböző szintű külsejű emberek kapcsolata mindig erős egyensúlytalanságot hordoz, amitől mindkét fél szenvedni fog.
2018. máj. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
95%
Sekelyes a gondolkodasod. Nincs egyetemes ronda es nem csak fej alapjan valasztunk. Agyban dol el a szex, siman lehet h egy kevesbe szep (nevezhetjuk csunyanak akar) ember olyan jol kompenzal h megkivanod es Urambocsá kvajo vele a szex,amitol meg is szepul a szemedben.Ennyi.
2018. máj. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
96%

Nem kezdem el a kérdező "érdekes" világnézetét kritizálni csak a kérdésre válaszolva...


A szexualitásnak azért több összetevője is van mint a külső...illatok, érintések, egy mozdulat ami beindítja a másik fantáziáját.


Lehet valaki szupermodell csaj, ha utána fekszik az ágyban mint egy fadarab, vagy macsó csávó ha 2 perc alatt elmegy.


Ilyen szempontból egy nem annyira előnyös társ néha sokkal odaadóbb is lehet mert nem gondolja azt, hogy elég ha csak mutatós az ágyban hanem aktívan részt is vesz a dolgokban. Figyel a partnere reakcióira, közösen tanulják egymás erogén zónáit stb...

2018. máj. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
94%

Iszonyat buta vagy nevetséges és gyerekes is. Nincs jobb dolgod mint egy ilyen baromságon lovagolni?


Amit te itt oldalakon keresztül taglalsz az tök egyértelmű.

Először is a szerelem van. Bár ekkora intelligenciával ami neked van, szerintem nem tudod mit jelent ez a hasonlat.

Másodszor is minden ember más és más. Mindenkinek más tetszik, baj is lenne ha mindenkinek egy tetszene. Ami neked ronda, az másnak szép és vonzó. Aki neked tetszik az meg másnak nem kéne még ha fizetne se. Ettől szép a világ. Nem az olyan nyomorékoktól aki kérdést tesz fel a rondák szexuális életéről...

2018. máj. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
83%

szerintem ez úgy van, hogy látsz egy párt, és szerinted rondák


de ők nem úgy jöttek össze, hogy egymás szerint is rondák


hanem megvolt a (minimális, vagy ki tudja?) vonzalom külsőre is

2018. máj. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén szólva, még én sem láttam kimondottan ronda embert. Akit annak neveznek, az általában azért olyan mert igénytelen. Alap higiénia, fürödj, moss hajat, fogat lehet csináltatni, fogszabályzója bárkinek lehet, ha kopaszodsz akkor nyomasd le nullással a hajad, előnyösen, csinosan pedig bárki tud öltözködni, csak akarni kell. Szóval, ronda ember mint olyan, szerintem baromi ritka.
2018. máj. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
0%

Sok álszent nyomorék válaszoló :D

Lennétek csak egy napig úgy igazándiból rondák, ki sem mernétek mozdulni a lakásból...

2018. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
46%

#10, nem csak buta vagy végtelenül, de még jellemtelen is:

"Teherbe ejtettél valakit akit rondának tartottál egészen a szülésig" - ezt milyen Hangok mondták?

Ha tudnál olvasni.... de megnyugtatóbb volna, ha magadtól felsétálnál a Taigetoszra. XD

2018. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:

#39


Te magad írtad, hogy csak onnantól láttad gyönYörűnek, mikor szült. Előtte mi volt? Ha akkor is annak láttad, akkor nem érvényes a szülős dumád.

2018. máj. 16. 12:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!