Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő a ismerkedés során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő a ismerkedés során nem beszél a keresetéről és az anyagi helyzetéről az mit jelent?

Figyelt kérdés
Van munkája, de nem tudom mennyit kereshet. Nyilván nem akaeom, hogy eltartassa magát velem.
2018. máj. 15. 22:55
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
86%

Hogy te mekkora gyökér vagy, Istenem...

Komolyan, az ember elolvas pár ilyen kérdést, és utána kifut a világból is. Döbbenetes, hogy mennyire egyszerű, egysejtű lények élnek ezen a bolygón, emberi testben!


Te tényleg nem tervezed kihasználni a lehetőséget, amit kaptál az élettől, hogy képessé válj a bonyolult emberi gondolkozásra is? Maradsz ilyen éticsiga színvonalon?!

Tudod, mi az illem? A kulturáltság? Az IQ?

Ami neked nincs.

2018. máj. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
le merem figadbi van vagy190es fuzetesed es te havi 50bol kijossz es anyukanal laksz...
2018. máj. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, randin elkezdi összeírni a rezsit, ez kész. 😁
2018. máj. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

"Randizós" fázisban párommal sosem beszéltünk a pénzről. Nyilván láttam, hogy tanul/munkát keres és szorgalmas ebből levettem, hogy anyagilag független ember lesz nem egy munkakerülő akit "el kell tartani". (akkor végeztünk az egyetemen) Nekem ennyi elég volt.


Mint később kiderült egy elég komoly családi vállalkozásuk van szóval "tehetősebbek" mint én. De ezzel sosem kérkedett vagy vágott fel (még szóban sem), és szerintem ha ezt teszi az inkább unszimpatikussá tette volna nem pedig előrelátóvá.


Pénzügyekről akkor kezdtünk el komolyabban beszélni mikor összeköltöztünk és elkezdtük az esküvőt szervezni. (az esküvő anyagi részének a szervezése pl kitűnőpénzügyi feladat a pároknak. Belátni, hol vannak az anyagi határaink, ésszerűen spórolni a költségeken úgy hogy mindkét fél kívánsága azért meglegyen) Megbeszéltük mennyit teszünk félre a rezsire, havonta mennyit kéne félretenni gyűjtögetés céljából stb...


Az, hogy valaki "élősködő" típus e nem a tárca vastagságától múlik. Kereshet ő 500.000ft-ot is ha nem tudja beosztani és elszórja minden hülyeségre. (szerencsejáték,ékszerek, drága ruhák stb.) Ha nagyon figyelni akarsz ne a fizuját nézd, hanem, hogy a mindennapi életben, hogy bánik a pénzzel. Garasoskodik és mindenből a leggagyibbat veszi, vagy felesleges meggondolatlan kiadásokba megy bele. Vannak hosszú távú tervei vagy csak egy "élj a mának" típus. A kettő között van értelmes átmenet.

2018. máj. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerkedésnek is vannak fázisai, az ilyen jellegű dolgokat nem a legelején szokták megbeszélni a felek, van aki kifejezetten érzékeny erre a témára.
2018. máj. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha már összejöttetek, akkor oké, hogy tudtok egymás fizetéséről. De ismerkedéskor sztem nem is illik rákérdezni, hogy a másik mennyit keres.
2018. máj. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Abba bele se gondoltál,hogy esetleg többet keres, mint te és nem akar ezzel kiherélni? Nekem is volt már, hogy találkoztunk egy sráccal dumálgatni és ő is felhozta, hogy áll éppen anyagilag de én nem mondtam rá semmit, mert 2,5x többet keresek, mint ő és nem akartam zavarba hozni.
2018. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Huha... Kemény lehet az az élet, amiben nincs helye önálló gondolatoknak, ezért egy férfi tövig beszopja azt a fhoslevet, amit a média nyomat a gold diggerekről, az élősködő nőkről. Anyukád meg apukád életre nevelés címszóval mit csinált gyerekkorodban?
2018. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedéskor neked mi közöd a másik anyagi helyzetéhez? :D Főleg, hogy van munkája is. Ha nekem valaki ilyen szakaszban beszámolna a fizetéséről és még a kiadásait is ecsetelné, ott lenne vége az egésznek. Nem mindenki álma, hogy eltartsa valaki, mint egy gyereket.
2018. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Én se beszélnék anyagiakról ismerkedási szakaszban és nagyon rossz néven is venném, ha már az elején téma lenne, attól meg pláne rosszul lennék, ha pár randi után valaki már közös kasszát tervezne velem. Egyébként magasan az átlag felett keresek és soha nem hagynám, hogy bárki is eltartson, sőt, közös kasszába se mennék bele senkivel. Simán lehet, hogy ő sem akar közös kasszát a későbbiekben sem, szóval tök feleslegesen vergődsz már most. Báááár, ha van egy kis esze a nőnek, akkor messziről elkerül.
2018. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!