Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő a ismerkedés során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő a ismerkedés során nem beszél a keresetéről és az anyagi helyzetéről az mit jelent?

Figyelt kérdés
Van munkája, de nem tudom mennyit kereshet. Nyilván nem akaeom, hogy eltartassa magát velem.
2018. máj. 15. 22:55
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
#9: Ne szajkózd már ezt a hülyeséget. Ki állította, hogy az jogos? A kezdet kezdetén szerintem nincs helye még a keresetek kitargyalásának, mindegy hogy nő vagy férfi kérdezi.
2018. máj. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Kérdezte, vagy magadtòl mondtad a jövedelmed?
2018. máj. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

Én beszéltem részletesen a munkámról, a fizetésemről, a kiadásaimról, ő meg félszavakban válaszol.

Ha együtt fogunk élni, akkor fontos, hogy közös legyen a kassza és minden kiadást tudjunk fedezni és maradjon félretett pénzünk is.

Én nem szórom a pénzt, de ő elég szépen költ, ha elmegyünk valahova.

Amíg csak a saját pénzét költi, addi nem zavar annyira, bár nem értek vele egyet.

2018. máj. 15. 23:45
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az, hogy te önként beszéltél róla, az egy dolog. De te kifejezetten anyagias gondolkodású vagy, ha már most ezen kattogsz. Normális embernek a másik megismerésénél nem a nettó fizetése a fontos.

Ha nekem egy pasi igy az elején már azt ecsetelné, hogy neki mije van, meg milyen fizetése, az nekem eleg visszatetsző lenne. És lehet, hogy többször átgondolnám, találkozzak-e vele még.

2018. máj. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mind2 nem részéről undorító, már primitívség határát súrolja, a másik zsebében való turkálás, és a saját bevételünkkel való kérkedés. Ahogy észrevettem, olyankor kerül elő a téma mikor már a tag nem tud miről beszélni, vagy leakarja nézni a másik felet. Tesómnak volt egy palija, gyári operátorként dolgozott, senki nem kért tőle semmit mindig "segített". Tesóm is dolgozott, többet is keresett. Mikor szétmentek, a tag amit "ajándék" címszóval adott neki azt is visszakérte, meg ilyeneket vagdosott a fejéhez "eltartottam a 3,14csádat". Bizonyos okok miatt újra beszélgettünk, és ha 4-szer akkor egyszer se mondta el, hogy neki megemelték a fizetését, ilyen meg olyan cuccokat vett, kocsit vesz stb. Senkit nem érdekelt, azt hitte gondolom, hogy ettől majd mindenki felnéz rá, meg a tesómat is visszaszerzi. De mindenki telibe szarta, hogy ő mennyit keres, és ez nem jött be. Amúgy meg vissza tudtam volna neki vágni, hogy azt a pénzt 2 hét alatt megkeresem, amire ő itt veri a faszát. XD

De vannak amúgy olyan emberek akik erre harapnak, rokonságomba is.

Kapcsolatnak a lényege nem a pénz, szerintem inkább menj k☻rvázni, ha ennyire az anyagiakon pörögsz!

2018. máj. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szépen költ, akkor nyílván van miből, nem?
2018. máj. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Most biztos van miből költsön, de ha közös lesz a kassza, akkor a közösből fogja túlkölteni magát. És ha kirúgják vagy ő mond fel?
2018. máj. 15. 23:53
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

De nem érted, hogy ilyeneket ráértek makd akkor megbeszélni ha aktuális lesz? Most biztos van jó fizetése, meg igazából a kiadásain nyavajogsz most is.

Meg nem muszáj a közös kasszát erőltetni. Lehet részleges közös kasszát is, hogy felesben áljatok a közös kiadásokat, meg a megtakarítást, aztán akinek ami marad, azt magára költi. És akkor abból gazdálkodik magának azt jól van. Mindenre van megoldás, de akkor kell vele foglalkozni, mikor eljön az ideje. És ti meg nagyon nem tartotok ott, hogy ezen aggódj.

2018. máj. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem valaki az ismerkedés kezdeti szakaszában pénzról beszél akkor szépen megválok tőle rövid úton. Főleg ha kérdés nélkül mondja mennyi a jövedelme az nagyon gáz. Kit érdekel? Az ilyen anyagias ember sose fogja tudni felhőtlenűl élvezni az életet.
2018. máj. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha mázlija van a nőnek,akkor nem jön veled össze!
2018. máj. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!