Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő a ismerkedés során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő a ismerkedés során nem beszél a keresetéről és az anyagi helyzetéről az mit jelent?

Figyelt kérdés
Van munkája, de nem tudom mennyit kereshet. Nyilván nem akaeom, hogy eltartassa magát velem.
2018. máj. 15. 22:55
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

"Ha együtt élnék vele ilyen kiadásokat biztos nem engednék meg neki. "


:DDDD

2018. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Én beszélek róla, ha szóba kerül, ha nem kerül szóba, akkor nem. Életünk jelentős részét a munkahelyen töltjük, én nem akadok ki, ha ez a téma felvetődik.
2018. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

"Legutóbbi találkozásunkkor is vett 2 krémet a gyógyszertárban vagy 20.000 Ft-ért" - Mert lehet, hogy arra van szüksége, vagy valamelyik családtagjának.

Bogyó, gyerekkoromban tönkretették a fogzománcomat, két fogkrémet használok, ráadásul a drágább kategóriából, hogy ne legyen állandó fogfájásom, mert a fogorvosok (soknál jártam már) csak a vállukat rángatják a problémámra, a többi fogkrém mellett állandó fogfájásom van, ezek beváltak, lenyelem, hogy ennyit kell fizetni, megéri, mert a problémámat csak ezek oldották meg és pont, ha bárki ebbe beleszól, repülhet azonnal, én évekig éltem állandó fogfájással, örülök, hogy találtam egyáltalán valamit, ami segít, még akkor is, ha nem olcsó...

Egyik ismerősömnek nagyon sok baja volt az ínyével, nem részletezte az okát, de fogorvosok már lemondtak róla, egy jó drága készítmény volt az egyetlen, ami segített rajta.

2018. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

Mi van ha drága krémet vet magának...ha megteheti a saját fizetéséből szíve joga, arra költeni amire szeretne.


majd ha közös kasszán lesztek és a rezsipénzt szórja el lesz jogod panaszkodni addig nem. (mi mindig úgy raktuk össze a pénzt, hogy x forint ment rezsire kajára Y pedig egy egy kitűzött közös célra megtakarításként...de ha ezen kívül volt 10-20 ezer felül valamelyikünknek azt szó nélkül magára költhette. Nem volt köteles számot adni minden ruháról ékszerről alkatrészről amit vásárolt...amíg nem a családi kasszából vette el)


Ami a "drága" krémet illeti, patikában dolgozom így tudom, hogy vannak prémium minőségű kozmetikumok, de néha nem ok nélkül. Nagymamám folyamatosan ekcémával küzd havonta többször írták neki a szteroidos kenőcsöket (2000-3000ft) míg nem egy karácsonyra rászántam magam és vettem neki 6000ft-ért egy uriage olajtusfürdőt, és 5000-ért testápolót. Elsőre soknak tűnt a rászánt összeg, de ez a két termék olyan szinten rendben tartja a bőrét, hogy azóta 1x sem volt begyulladva. (ráadásul mind2ő nagy kiszerelés legalább 5 hónapig elég volt) Szóval a drágaság néha relatív...és nem ezt nem tudta volna megcsinálni egy nem márkás termék.

2018. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Te egy igazi szarrágó vagy kérdező!
2018. máj. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

" neki is kötelessége lett volna"


Még csak ismerkedtek, de már most meg akarod neki mondani, mire költse a SAJÁT pénzét és előírod neki, mi a kötelessége?


Volt már nő, aki veled hosszabb távon kibírta? Mert normális nő nem fog melletted maradni így, csak valami nagyon szubmisszív.

2018. máj. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!