Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő a ismerkedés során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő a ismerkedés során nem beszél a keresetéről és az anyagi helyzetéről az mit jelent?

Figyelt kérdés
Van munkája, de nem tudom mennyit kereshet. Nyilván nem akaeom, hogy eltartassa magát velem.
2018. máj. 15. 22:55
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Nem jövök ki havi 50-ből és nem a szüleimmel élek.

Nem szeretem a felesleges pénzkidobást. Legutóbbi találkozásunkkor is vett 2 krémet a gyógyszertárban vagy 20.000 Ft-ért, ha kávézni akar, akkor direkt a legdrágább helyeken vesz kávét. Nálam ez nem így megy. Amit meg tudok otthon csinálni, azt nem fogok máshol megvenni. Ha együtt élnék vele ilyen kiadásokat biztos nem engednék meg neki. Attól, hogy most neki telik ilyen drága vackokra, később lehet nem jut majd neki rá és akkor tőlem veszi el a pénzt rá.

Én egy őszinte ember vagyok, elmondtam neki, hogy én miből gazdálkodok, neki is kötelessége lett volna. Szerintem nincs abban semmi kivetnivaló, hogy hozzám illő társat keresek, aki nem fogja a későbbiekben az én fizetésemet költeni.

2018. máj. 16. 11:57
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

"Ha együtt élnék vele ilyen kiadásokat biztos nem engednék meg neki."


Szerintem ezt így add is elő neki, hogy majd ha együtt éltek bele fogsz pofázni abba, mire költi a saját keresetét, mindenki baromira örülne neki. :D Ha előre eldöntötted, hogy meg akarod majd változtatni, akkor minek ismerkedsz vele egyáltalán? Keress olyat, aki úgy látja a dolgokat, mint te, ne vesztegesd az idejét.

2018. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
És csodálkozol hogy nincs senkid? 😀 Ilyen hozzáállással nem is lesz elárulom. Gáz vagy.
2018. máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
Hihetőnek hangzik valóban, hogy kezdeti ismerkedő fázisban veled megy gyógyszertárba krémekért, elvégre tutira nincsen rá máskor ideje, kizárólag a randi alatt. Azt fogd fel a csökött agyaddal, ami szemlátomást ugyanazon pörög, hogy most még nem tartotok ott, hogy erről beszélgetnetek kelljen, majd ha aktuális lesz, ráér akkor. Ugyan már mért kellene egy viszonylag diszkrét témáról mindenkinek beszámolni, akivel randira megy az ember? Ismerkedési fázisban marhára nincsen senkinek semmi köze a büdzsémhez, keresetemhez. Az meg egyenesen röhej, hogy nem engednéd neki később, ezt felejtsed el, mert egyetlen normális nő sem fogja megengedni neked, hogy beosszad azt a fizetését, amit ő keres meg. Közös kasszánál sincsenek tiltások, de veled nem is lenne érdemes olyat sem csinálni, mert simán megcsinálnád, hogy bedobod a 200 ezres fizudat, a párod meg a dupláját, aztán majd el akarnád dönteni te magad, mire mennyit költhettek. Nonszensz. Ha ilyen smucig alak vagy alapon, akkor meg nem értem minek randizol vele, ott vesz kávét ahol akar, ha neked nincsen minderre igényed, keríts olyan partnert, akivel majd ihatod otthon a kotyogóst(nincsen vele baj, de randiról beszéltél bakker) és nézhetitek a kanapén a Barátok közt soros epizódját, miközben megfőzi neked a teszkó gazdaságos virslit 20 forintos zsömlével. Azt is nehezen hiszem, hogy egy ilyen igényű nő egyáltalán még szóba állna veled az első randi után, nem pedig elhajtana a fenébe, miután a pénztárcájában turkálsz és pofákat vágsz a költéseire. Mesélj még!
2018. máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hanyagoljátok egymást, mert ennek semmi értelme. Azt meg felejtsd el h te nem engeded meg... Nevetséges.. Keress oylat akinek hozzád hasonlóan nincs erre igénye. Mit képzelsz hogy megtilthatsz bármit is?
2018. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem lett volna kötelessége. Ő ISMERI AZ ILLEMET, téged meg valszeg a disznók neveltek fel az ólban.
2018. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

"Ha együtt élnék vele ilyen kiadásokat biztos nem engednék meg neki. "


Miért, talán kell a te engedélyed, hogy mire költi a pénzét? :D


Nyugi, nem fogtok odáig eljutni, hogy ez probléma legyen, mert a csaj előbb le fog lépni, ha kicsi esze is van.

2018. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 Költőnő? ***** válasza:
100%
Elolvastam az összes hsz-ed és hülye vagy.
2018. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

Nincs baj azzal, ha nem szereted a feles pénzkidobást. De. Mindenki magának dönti el, mi felesleges, és mire költi a pénzét.


A sajátodat akkor ne költsd, de másét se.

2018. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

Emlékeztetsz az exemre, csak ő nem volt ennyire kicsinyes. De ő se véletlenül ex, az együtt élés katasztrófa volt, 100 Ft-os joghurtokon pörgött...


Most egyedül rohad "boldogan" a pénzével. Szerintem csináld te is ezt, akkor legalább nem kell izgulnod, hogy ki mire mit költ. És ezt úgy írom, hogy nőként nettó 400 ezret keresek, és több, mint a felét befektetésre és megtakarításra teszem félre, de a hozzád hasonló kicsinyes fillérbaxó emberektől falnak megyek. Konkrétan fogalmad sincs a fontos dolgokról az életben, ez egyértelmű.

2018. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!