Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik állítják, hogy őket még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik állítják, hogy őket még nem csalta meg a párjuk, azok honnan olyan nagyon biztosak ebben?

Figyelt kérdés

De most komolyan. Honnan tudják ezt olyan biztosan? Nem féltek attól, hogy talán mégis megteszi, és a vakhited csak segítő örülmény a számára ("Az az idióta sosem fogja megtudni, mégcsak nem is gyanakszik")


Mitől vagytok ilyen biztosak?


Elfogadhatatlan válaszok:


"Mert ő azt mondta, hogy nem" (haha)

"Ő sosem tenne ilyet" ("a mi szerelmünk így meg úgy" jellegű dumák)



De honnan tudjátok mégis BIZTOSAN, hogy nem tett/tesz/fog tenni ilyet? Simán hazudhat mikor azt mondja, hogy ide vagy oda megy.



#megcsalás #meg fog történni
2018. máj. 16. 13:14
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Azért egy egészséges kapcsolatban évi 2-3 alkalomnál hangyányit több szex fordul elő. Mondjuk úgy heti 2-3 átlagban.

(Jó, tudom, van, akiknek kisebb, van akiknek nagyobb az étvágy, addig nincs gond, amíg mindkét félnek megfelel a mennyiség)

2018. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjemmel sosem csaltuk egy mást, illetve egyikünk sem csalt még kapcsolatban.

- Egyfelől bár mindig voltak külön programjaink, mindig tudtam, hogy hol van és kikkel. Férfiak között dolgozott, munka után a szabad időnk nagy részét együtt töltöttük.

- Sokat beszélgettünk mindig és nem igazán tudott nekem hazudni, hazugságban élni meg pláne képtelen lett volna.

- Tudta, hogy mit kockáztat.

- Ami a szexet illeti, én voltam mindig a vérmesebb, nekem voltak ki nem élt vágyaim, de ezért sosem csaltam volna őt meg, mert szerettem.


A válásunknak semmi köze nem volt megcsaláshoz, azóta is jó barátok vagyunk.

2018. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen biztos vagyok benne, hogy a párom nem csal meg.

Először is lehet érezni azt, ha valaki már nem úgy áll a kapcsolathoz. Ennek nálunk semmi jele. Remekül kijövünk, szeretünk együtt lenni, beszélgetni stb.


Másodszor, elmegy munkába és hazajön. Napközben sokat beszélünk chaten. Munka után általában én megyek edzeni, tehát én érek haza később, ő már otthon van, vagy ő is edz. Van, hogy együtt edzünk. Ha nem, jön haza edzőscuccban, izzadtan, szelfizik nekem a teremben, hogy mutassa az izmait. :)


A telefonjaink nem tabuk, ismerjük egymás feloldókódját. Nem szoktuk nézegetni a másik telefonját, de pl. sokszor van, hogy valaki ír nekem és én zuhanyzom és megkérem, hogy nézze meg, ki írt. A telefon kiírja a lezárt oldalon is, neki dettó. Ha megcsalna, nem hagyná ott előttem a telefonját, nem mondaná, hogy nyugodtan használjam a gépét stb.


A lényeg, hogy a megcsalásnak mindig vannak jelei. Ha az ember nem teljesen hüye, akkor úgyis gyanítja vagy érzi.

2018. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
jól azok a címek. :D veled is meg fog történni... :D
2018. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

"#2

Jó de ilyen extrém ideális kapcsolat nem nagyon létezik több, ahol MINDEN megvan. Vagyis, biztosan minden? Nemcsak te gondolod azt ő meg alárendeltként nyeli a békákat?"


Nálunk tényleg minden megvan és nem nyeli ö sem a békát - mellesleg én vagyok a nö és elvileg a (majdnem) eltartott, szóval legfeljebb én lehetnék az, aki békákat nyel - de nem teszem én sem, meg ö sem, mert nemcsak párkapcsolat van köztünk, hanem jó tíz évvel hosszabb barátság is. Ha valami nem tetszik, akkor azt azonnal megmondjuk és általában valami megoldást találunk, ami mindkettönknek megfelel.

De hogy mekkora a bizalom, azt mutatja az is, hogy semmilyen készüléken nincs jelszavunk, ennek ellenére nem nézünk bele a másik dolgaiba.

2018. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

"bármikor ránézhetek a facebookjára."


Egy megcsaláshoz nem feltétlenül szükségeltetik a facebook használata.1000 más netes felület is létezik ismerkedésre, a valóságról nem is beszélve.Ráadásként sokan használnak ál facebook profilt, ahol simán ismerkednek másokkal, és erről nem tájékoztatják a párjukat.Tapasztalat.

2018. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

"a (majdnem) eltartott"


Aha. A jó öreg pénz megint gyógyír mindenre... Kíváncsi lennék, ha dolgoznod kellene normálisan, akkor is elnéznél-e neki mindenfélét.

2018. máj. 16. 15:39
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom 100%-ra, de ha megcsal is, mit ér el vele?


Kidobom, ő meg vagy talpra tud állni, vagy nem.


Az exemnek nem sikerül már 3. éve, miután kiderült, hogy miket levelezget a "bartánőmmel".

Tényleg megérte átvágnia és flrtölnie a hátam mögött.

2018. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltételezek róla ilyet. Már az elején elmondtam neki: Nem vagyok hajlandó kémkedni, nem érdekel a Facebook, a telefon, a munkatársak. Azért nem, mert tudom, hogy meg tudná oldani, ha akarná. Élvezni szeretném az együtt töltött időt, és ezt csak úgy lehet, ha megbízom a másikban. A lelkiismeretére bíztam mindent. Ő szerencsére pont így gondolta, pedig mind a ketten estünk már pofára, hiába nyomozgattunk. Pont ezért nem megyünk bele ezekbe a hülye játékokba. Soha nem mondta, hogy nem csalt meg,mivel szóba sem kerül itthon. Én nem csaltam meg, elhiszem, hogy ő sem. Tudok mást tenni?
2018. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Onnan tudom, hogy 8 éve vagyunk együtt, és nem csak dugópajtik vagyunk, hanem tàrsak. Ismerjük egymàs minden rezdülését. Egy tekintetből is megértjük egymàst, adott helyzetben ugyanarra gondolunk, ugyanúgy reagàlunk. Az ilyeneknek mint te ez nyàlasan hangzik és sosem értenek meg olyan lelki kapcsolatokat mint pl a mienk. Egyszerűen érzem is, és tudom is, hogy nem csalt meg, és nem is tenné. Ahogy ő is érzi, tudja ezt rólam.


Màsrészt semmi jele nincs is a dolognak. Lehetősége sem lenne sok. A munkahelyén csak férfiak dolgoznak, időre jön haza, vagy előbb, ha koràbbi vonatot ér el, ( ha a vonat késik hív azonnal és a hàttèrben hallom is a zajàt). Naponta többször hív telefonon hogy mi újsàg, és volt amikor nők próbàlkoztak nàla, azt is elmesélte egyből ilyenkor, milyen szànalmasak voltak. Konkrétan kinevette őket, mert mondta, hogy hàzas, mégis próbàlkoztak. Egyàltalàn nem érdeklik màs nők. Èn is elmeséltem mikor 2 esetben is munkatàrsaim közeledni próbàltak. Ahogy azt is elmondtam, bàr nyilvànvaló volt szàmàra, hogy visszautasítottam őket. Ezen felül sincs semmi erre utaló jel. Nem dugdossa a telefonjàt, nem titkosak sehovà a jelszavai, nem törli a közös laptopunkról az előzményeket, nincsenek titkos smsek, telefonok, nem fossa össze magàt ha nàlam a telefonja mert épp a kezembe akadt, de amúgy nyugodtan meg is nézhetném ha akarnàm. Amúgy meg, ha csajozni akarna, nem hàzasoodott volna meg 22 évesen. Nem vagyok sem amatőr, sem buta. Tudom mikre kellene odafigyelni és èszrevenném ha gond lenne. Ahogy a férjem is azonnal tudnà rólam


Vannak olyan pàrok, bàrmennyire hihetetlen szàmodra, akik hűségesek egymàshoz, mert szeretik és tisztelik egymàst. Kívànom, hogy éld àt ezt majd te is az igazi szerelmeddel. Akkor majd te is érezni fogod, hogy létezik. Amíg nem tapasztalod meg milyen is egy ilyen kapcsolat, addig felesleges bàrkinek győzködni téged. Valószínűleg a sajàt csalódàsodat, és az ebből eredő frusztràcióidat vetíted ki màs pàrokra. Te csak azt akarod hinni, hogy mindenhol van hűtlenség, ha neked szar, legyen màsnak is. Sajnàllak, hogy ilyen megkeseredetten, savanyúan àllsz hozzà.

2018. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!