Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik állítják, hogy őket még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik állítják, hogy őket még nem csalta meg a párjuk, azok honnan olyan nagyon biztosak ebben?

Figyelt kérdés

De most komolyan. Honnan tudják ezt olyan biztosan? Nem féltek attól, hogy talán mégis megteszi, és a vakhited csak segítő örülmény a számára ("Az az idióta sosem fogja megtudni, mégcsak nem is gyanakszik")


Mitől vagytok ilyen biztosak?


Elfogadhatatlan válaszok:


"Mert ő azt mondta, hogy nem" (haha)

"Ő sosem tenne ilyet" ("a mi szerelmünk így meg úgy" jellegű dumák)



De honnan tudjátok mégis BIZTOSAN, hogy nem tett/tesz/fog tenni ilyet? Simán hazudhat mikor azt mondja, hogy ide vagy oda megy.



#megcsalás #meg fog történni
2018. máj. 16. 13:14
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
81%

Volt egy nő ismertem félig a férjét is, 40 éves volt 22 éve voltak házasok.


A legtökéletesebb család volt, 2 gyerek, boldog férj boldog anya. Mindenhol mindenki úgy ismerte őket, hogy nagyon szeretik egymást. Hogy a nő egy tündér, egy tökéletes anya és feleség, és hogy ők nagyon boldogok.


Mert volt mosolygós vidám szülinapok névnapok házassági évfordulók nyaralások.


De a nő titokban még is félrek**úrt. És utána otthon ő volt a tökéletes anya és feleség. :)

Tudom, mert velem k**úrt félre. :)


Sehonnan nem lehet tudni. Sokan nagyon jól tudnak hazudni és tökéletesen meg tudják játszani magukat, nem kell színészeti iskolába járnia valakinek, hogy tökéletes színész legyen. Vannak akik sokkal profibbak.

2018. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
42%

Mi 31 éve vagyunk házasok,és 33 éve ismerjük egymást.

Amíg meg nem csalt, én is biztos voltam benne,hogy soha nem tette meg.Pipogyábbnak gondoltam ennél.(elnézést)Nem egy Don Juan, és soha nem tapasztaltam semmi gyanúsát.

A 23 .évben azonban megtörtént, egy nála 17 évvel fiatalabb, kétgyerekes nő, a haverje élettársa,halálosan szerelmes volt bele már régóta.Aztán egy nehéz időszakunkban engedett neki.

Válni akartam stb.volt nagy balhá, a nőt alig tudta levakarni, miután szakított vele.

Nem mondom hogy könnyű,és már én is gyanakvóbb lettem ezután,de kibékültünk, és újrakezdtük..

2018. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
30. Vagyok. Fura dolog ez. Az exvőlegényem megcsalt. Voltak jelei, hogy meg fog történni előbb- utóbb. Nem dugtam homokba a fejem évekig, làttam mi a helyzet. Pàr hónapos időszak volt csak . a viselkedése nagyon arra utalt, hogy meg fogja tenni. boldogtalan volt a kapcsolatunk egy idő utàn. Próbàltam menteni de egyedül kevés voltam. El is hatàroztam a szakìtàst, de odàig nem jutottunk mert megint összevesztünk és lelépett egy éjszakàra. Akkor csalt meg. Utàna el is hagytam.
2018. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Én nem tudom elképzelni, hogy ne venném észre, ha megcsalnak. Egyrészt jó emberismerőnek tartom magam, és annak igenis vannak jelei, ha valaki félrelép, nem hiszem, hogy nem venném észre ezeket, főleg, hogy elég gyorsan észreveszem, ha valakinek valami baja van, másrészt sosem kedveltem a macsó típusú pasikat, akik szerintem jobban hajlamosak a félrelépésre. Egy egyenes, őszinte, szeretetteljes kapcsolatban elképzelhetetlennek tartom. Egy barátom volt, aki nagyon sokszor füllentett, ferdített, nem nagy dolgokban, és nem csak nekem, hanem úgy általánosságban, ez sajnos a személyisége része volt.. Na benne nem tudtam megbízni igazán. Nagyon értett az emberek manipulálásához is, de gyorsan kiismertem a természetét, és bár nem feltételezem, hogy megcsalt, de egyáltalán nem lepődtem volna meg, ha ez kiderül. Szóval ez, hogy valaki kijelenti, hogy őt biztos hogy nem, az nagyban függ a másik személyiségétől és magától a kapcsolattól is. Van akiben biztos vagyok 100&ig, hogy soha nem csalt meg, és van (a fent említett fiú), akire nem mernék megesküdni
2018. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
90%

"másrészt sosem kedveltem a macsó típusú pasikat, akik szerintem jobban hajlamosak a félrelépésre"


Óriási tévedés, mint ahogyan nőben is! Volt egy kollegina a cégünknél, irtó ronda, csont és bőr, akit a férfiak amúgy bottal sem ... otthon mintaanyuka és mintafeleség. De ha a férjének elmeséltem volna, hogy miket láttam a céges bulikon, szerintem azt mondta volna, tuti nem a feleségéről van szó. A szemem láttára mászott rá minden férfira, fogdosta a farkukat. Később kiderült, sikerrel, az egyik kolléga ivott annyit, hogy mindegy legyen.

2018. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Mert még nem volt 1 kapcsolatom sem.
2018. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

"

"a (majdnem) eltartott"


Aha. A jó öreg pénz megint gyógyír mindenre... Kíváncsi lennék, ha dolgoznod kellene normálisan, akkor is elnéznél-e neki mindenfélét."


Látom eléggé egycsatornás az agyad, és csak erre tudsz gondolni.

Ezért röviden leírom, hátha sikerül felfogni: közös vállalkozásunk van, de papíron a párom a tulajdonos, én meg félnapos állasra vagyok bejelentve - mert így kedvezöbb az adózás szempontjából. Viszont a munka legalább felét én végzem, mert más-más a szakterületünk és csak akkor müködik a vállalkozás, ha mindkét oldal maximálisan teljesül.

Szóval nem a pénz a "gyógyír", és rendesen kell dolgoznom is, csak a hivatalos bejelentés más.


De attól, hogy te ennyire megkereseredett, gyanakvó, bizalmatlan valaki vagy, még vannak normális kapcsolatok, mégha számodra elképzelhetetlen is.

Tulajdonképpen nem is válaszoltam volna a kérdésedre, ha elöre tudom, hogy csak bele akarsz kötni mindenbe és mindekibe, ahol nem a megcsalás, nyomozgatás és féltékenykedés az alap, azt hittem, tényleg érdekelnek a pozitív példák.


Sajnállak, hogy ilyen ember vagy, mert így semmi esélyed egy normális kapcsolatra.

2018. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Mert már 12 éve együtt vagyunk, 15 éve ismerem. Tudom milyen volt mikor csajozott, rengeteg mindent átéltünk együtt.

Hidd el, tudom mikor hazudik.

2018. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Vannak olyan pasik akik nem akarnak félre járni. Tudom hogy szeret, jobban mondva érzem, mert ezt érezni lehet. Ezt nem lehet megjatszani. Ezen kívül nem nagyon olyanidőszak amikor meg tudna csalni. Általában tudom hol van vagy együtt vagyunk.

Tudom hogy neki nem érné meg kockáztatni a kettőnk kapcsolatát és a családot. Mint ahogy nekem sem.

2018. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

- Honnan tudod, hogy bízhatsz benne?

- Sehonnan. Ez a bizalom.

2018. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!