Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adott egy férj, merevedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy férj, merevedési zavarral. Aki hasonló cipőben jár, mit tett, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hetekben a behatolásig el se jutottunk. Még az előjáték alatt se az igazi a merevedés. Gondolom szervi baja nincs, mert reggeli merevedése van, meg elvileg önkielégíteni is tud. Én persze jobban izgulok,mert szerinte én vagyok a hibás,mert nem tudom neki tisztességesen fel se tudom neki állítani... Hát biztos bennem van a hiba.

2018. máj. 17. 14:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
62%

Uristen ...ezek aztán a tanácsok .

Nincs ebben tapasztalatom . De mindent meglehet oldani csak akarni kell . Biztosan nem az eldobás , megcsalás lenne a megoldás . Ne haragudj rá amiért rád vetiti szerintem ez egy ferfinak borzalmas lehet . Probald vele ezt megbeszélni . Mi dobná fel jobban picit a hangulatát, mit tehetnél te ?! . Kitartást neked !

2018. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Kezdj el szerető után nézni,az meg nem a te hibád lesz.
2018. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Legelőször is ülj le vele beszélni.

Tudod, hogy szar, de ne téged okoljon.

Elsőbb a szervi bajnak kéne utána járni, esetleg kiválthatja stressz.

Ha nem együttműködő, nem sok mindent tudsz tenni.

Kedve van a szexhez?

Párom elég sokat aggódik mostanában egyéb okok miatt. Ha öntudatlan-alszik, áll neki, mint a cövek. Keltem már arra, hogy bököd vele. De a szex nem igazán megy.

Beszéltünk-beszélünk róla, biztos, ami biztos kivizsgáltatta magát. Egyenlőre dolgozunk azon mindketten, hogy megoldódjanak a problémák. Remélem, akkor ez is helyrejön. Addig meg használom a kezem és igyekszem beérni a kéthavi/havi egy aktussal.

Beszélgessetek róla higgadtan, megértően. Találjatok közösen megoldást.

Annyi mindenen túlvagytok már együtt. Ezt is le tudjátok gyűrni!

2018. máj. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Mkndjuk az asszony szokott a "rossz" lenni. Ha mellette maradok "béna" vagyok. Ha elmegyek, én leszek a céda, aki a szegèny beteg férjét lecserélte.
2018. máj. 17. 17:52
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyél céda.
2018. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Sikerült rábeszélnem hogy megmérjem a vércukrát. Cukor nélkül ivott előtte kávét az igaz, de 7,4 lett a cukra. Reggel az magas.
2018. máj. 18. 07:54
 17/28 anonim ***** válasza:

Akkor várj csak türelemmel... amíg rád hárítja a problémájt, vagy tagadja, addig aztán várhatsz, mert nem fog változni semmi.


De ha neked jó még így leélni 10+ évet, hát, rendben.

2018. máj. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Nem vércukorral kell szórakozni, hanem elmenni "férfigyógyászhoz", EKG-ra, vérképre, és pszichológushoz.


Persze "ő férfi, semmi baja", de a mellékelt ábra nem ezt mutatja.

2018. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Kedves 17-es várok, de nem türelemmel. Nem adok ennek a történetnek túl sok időt. Ha záros határidőn belül nem oldódik meg lépek.
2018. máj. 18. 18:38
 20/28 A kérdező kommentje:
Abban a reményben mértem meg a vércukrát, hogy ha valami rossz eredménye van, akkor elmegy orvoshoz.
2018. máj. 18. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!