Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek le tudok fogyni...

Szerintetek le tudok fogyni ha hetvegen iszok egyik nap ket liter sort?

Figyelt kérdés
hetvegen gondoltam meginni csak egyik nap hetvegen!ugyanugy edzek a kajara oda figyelek
2014. nov. 15. 12:05
 1/4 anonim válasza:
Hát a fogyókúra nem nagyon ismer kompromisszumot... Szerintem ne sörözz.
2014. nov. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont hogy a sör hízlal, tele van kalóriával.
2014. nov. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két liter sörtöl jól berúgsz, de garantáltan nem fogsz fogyni!
2014. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel ez nem olyan rengeteg kalória, hogy a hetet tönkrevágja, simán beleférhet. Ha bele is kavar abba a napodba, a következőbe esélytelen.

Természetesen ha ezt pluszban iszod, az kicsit más, mintha más kalória helyett, de az egy napra vetített százpár kalória plusz is elég apró.

Én is söröztem a fogyásom alatt, még szép. Viszont én sokat is ettem, szóval elég lassú volt a fogyás, de legalább élveztem. Úgyhogy ha fontos számodra, idd, ha nem, akkor valószínűleg jobb nélküle fogyás szempontjából, de ez se tuti (nekem sörrel elmélyül a kalóriadeficitem, mert ha iszom, nem eszem, viszont az alkohol megbolygatja a belső dolgokat, így direkt fogyássegítőként nem innám ;) inkább olyan semleges szinten van nálam, főleg, hogy keveset is iszom egyszerre).


Fura, hogy a fogyózók egyszerre vannak a kalóriadeficit fontossága és bizonyos ételek tuti mindent rombolása mellett.

2014. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!