Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esne ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne ha a párotok magától egy sort sem írna egy hétvégén?

Figyelt kérdés
Párommal a hétvégén vidékre utaztunk, mindenki a saját családjához. Én írtam neki, de sosem volt kommunikatív, gondoltam nem ér rá. Ma egy sort sem írt és vissza sem irt, mikor rákérdeztem, hogy mi a baj leoltott, hogy nem azért ment haza, hogy nyomkodja a telefonját.
2018. máj. 21. 17:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy nem azért ment, hogy telefonozzon. De komolyan megerőltető írni 2 sort, hogy minden jó, ma elmentünk ide vagy oda? Pláne, hogyha a párotok igényelné?
2018. máj. 21. 18:21
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

#10 állandóan rá akarsz telepedni a másikra vagy hogy minden nap beszélni akarsz vele még akkor is ha épp semmi fontos mondanivalód. Minek? Mire jó ez?


Mondjuk legalább arra, hogy megtudd, hogy jó napja volt-e? Ha valakit szeretsz, akkor bármikor szívesen beszélgetsz vele, pont azért, mert szereted. Ha ezt valami olyannak éled meg, hogy “jaj már megint írni kell neki..”, akkor vagy érzelmi analfabéta vagy, vagy csak nem a megfelelővel vagy együtt.

2018. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ,ha mar egymassal éltek, minden nap együtt vagytok,és most2napra elmegy,és nem ír az még azt mondom oké,de hogy 1heten csakegyszer látod őt,es nem ír ket napig,akkor kiakadnék...Akkor legalább felhív
2018. máj. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
és elmondja 10 percben a napjat.Te ismered a párod,hogy ennyire felidegesiti magát ez miatt. Hogy volt e hasonló kirohanasai,En ezt a 2napon nem vernem nagy dobra HA amúgy minden jó a kapcsolatban, úgy erzed hogy minden jól működik köztetek
2018. máj. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha p edig már regóta érzed hogy nem eléggé kommunikatív veled, egyebkent is. Akkor ez csak hab a tortán.
2018. máj. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
13,14,15egyben
2018. máj. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%

Azért nem hiszem el, hogy ESTE nincs ideje két mondatot odavetni, az kb. egy perc.


Mi is, ha hazautazunk, nem lógunk a telefonon, ez természetes, de lefekvés előtt csak írunk már a másiknak pár sort, vagy gyors felhívjuk, mert FONTOS.

2018. máj. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!