Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg így működik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így működik egy párkapcsolat? 18/L és 25/F

Figyelt kérdés

Ő az első barátom. Nem durva, nem bunkó, nem agresszív. Inkább halk szavú, bár néha hisztis. Minden nap találkozunk, amikor nem, akkor folyamatosan írogat. Úgy gondolja, hogy mindennap át kéne mennem hozzá, ha nem megyek, akkor kéretőzzek el tőle vagy ha valami állandó programot akarok (például mikor megyek tanárhoz) beszéljem meg vele. Néztem itt kérdéseket gyakorin, és azt láttam, hogy a legtöbb párkapcsolat úgy megy, hogy állandóan együtt vannak és/vagy együtt élnek, mindent együtt csinálnak, és a barátaik is közösek.

Nekem ez fullasztó, de úgy érzem, bennem van a hiba.


2018. máj. 23. 21:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha megyek valahova, nem kell engedélyt kérnem a páromtól. Csak annyit mond, hogy vigyázzak magamra, és írjak, ha tudok.
2018. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát ez a számadás nem valami jó. Féltékenynek hangzik, meg elég creepy nekem.


Persze én is szeretném tudni, ha a párom elmegy bulizni nélkülem, de ha nem szól előre, akkor nem vágnám ki a hisztit.


Amúgy az exemmel csak hétvégente találkoztunk szinte, péntek, ill. szombat együtt, vasárnap mindenki maga dolgát csinálta. Nyáron is csomót lógtunk külön, ő a csajokkal, én a srácokkal, ha úgy volt.


Szerintem a srác nagyon needy, és azért nem hagy élni, én finoman közölném vele, hogy neked nem kell számot adni mindenről, bízzon benned, ne kutakodjon, meg faggasson mindig.

2018. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hajjaj, még MOST hagyd el, vagy nemsoká már arról is elszámoltat, miért mentél ki a postáshoz... :(


Féltékenykedő, irányításmániás idióta a "párod".

2018. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, hogy te eddig miket olvastál, de szerintem nem így működik a legtöbb párkapcsolat. :D Sőt. Sokan úgy vannak vele, ahogy te is, hogy nem egészséges ez, meg fullasztó. Az oké, hogy vannak, akik együtt élnek, de az sem azt jelenti, hogy mindig együtt vannak a nap minden percében. Fontos, hogy legyenek közös programok, és törődjetek eleget a másikkal, de nem kell állandóan. Fontos, hogy az ember legyen néha egyedül is, vagy barátokkal, családdal, a párjától külön, stb. Nekünk pl. nem közös a baráti körünk se. Mi hétköznap 1 napot találkozunk, illetve a hétvégéket együtt töltjük általában, de ha valakinek bejön egy külön program, akkor mehet, általában mindig van más, amivel elfoglalja magát addig a másik.

Amit a barátod csinál az már-már a beteges kategória. Szerintem kihasználja, hogy fiatal vagy és tapasztalatlan és uralkodni akar rajtad. Nem akarlak ijesztgetni, de simán lehet, hogy most még nem agresszív, meg nem durva, de egy idő után azzá válik, ha valami olyat teszel, ami neki nem tetszik... Ez nem normális, hogy engedélyt kell kérni tőle... Mégis kicsodának hiszi magát... Az oké, hogy elmondom a páromnak, hogy mit terveztem aznapra és beszélünk, hogy kivel mi van, minden oké-e. De az ellenőrizgetés meg a kontrollálás az már nem oké. Ne hagyd magad, beszéld ezt meg vele, hogy nem ő mondja meg neked, mikor mit csinálj. Érzed te nagyon okosan és jól, hogy ez nem normális. Ne hagyd, hogy elfajuljon és azt higgye, bármit megtehet, mert könnyen egy bántalmazó kapcsolatban találhatod magad... A másik ilyen szintű kontrollálása minden, csak nem normális párkapcsolat. 24/N

2018. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!