Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a barátnőm hisztije?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a barátnőm hisztije? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kb 4 hónapja vagyunk együtt,velem egyidős 25 éves, ő az apjával és testvérével él, én saját albiban.

Nos:ő lassan 3 éve gyűjt lakásra-házra, kb 1 hónappal ezelőtt megkérdezte hogy segítek e neki a vasarlasban,az arra való penzgyujtesben,persze persze,elodáztam.

A minap egy autókereskedésben jártam és csak nézelődtem(nem tervezek új autót venni) és mikor meséltem ezt neki elkezdett duzzogni hogy neki soha nem lesz haza ha igy meg ugy en nem segitek be, pedig nekem konnyebb mert en jol keresek stb(300-400 között).

Jogos a hiszti? Szerintem így hogy csak 4 hónanpja vagyunk együtt abszolult nem az...



2018. máj. 28. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Neked sincs házad. Albérletben élsz. Még ha azért nyaggatna, hogy vegyetek közösen egyet...

Jól fogalmazol, ez csak hiszti. Nem kell vele foglalkozni. Ha minden más klappol, akkor rá kell hagyni. Egyik füleden be, másikon ki, majd megbékél vele. A rosszmájú megjegyzésekkel meg nem kell törődni.

2018. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
4 hónapja ismered nehogy pénzt adj neki! majd ha még 1-2 évig vele leszel max. de nem leszel mert aki ilyen hülye hogy ezért duzzog 4 hónap ismeretség után hogy nem segítesz neki házat venni azzal komoly mentális problémák vannak. magyarul hülye.
2018. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

1.) A hiszti soha nem jogos.


2.) "neki soha nem lesz haza ha igy meg ugy en nem segitek be"

WTF, ő saját magának akar házat venni és neked abba bele kellene adnod, csak mert jobban keresel mint ő?

2018. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sem. Majd ha házasok lesztek, besegítesz.
2018. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván nem jogos, de te sem vagy sokkal jobb... ahelyett, hogy felvilágosítanád a dologról, inkább “elodázod”, aztán várod a csodát, meg meglepődsz, hogy még mindig ugyanazon az agyament állásponton van, és “hisztizik”. Aki egy épphogy kezdődő kapcsolatban úgy van vele, hogy majd te segítesz neki házikót venni, az magától nem fog megvilágosodni, odázhatod, ameddig akarod... aztán te leszel a szemét, ha esetleg évek múlva kiderül, hogy bocs, nem. Legaláb egyikőtök legyen felnőtt.
2018. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos, nincs köze a pénzedhez, nem vagytok házasok. Az egész kapcsolatotok még gyerekcipőben van, irracionális az elvárása.

Én most vettem ingatlant, eszembe nem jutott a párom ebbe "belevonni", anyagilaf leterhelni, nem tartunk még ott kapcsolati szinten.

29n

2018. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Mégis mit vár? 0 hátterű kapcsolatra add oda a pénzed az ő lakására? Nem is értem.
2018. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Viszont az a te hibád, hogy odázgatsz
2018. máj. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Még ha közösen is gyűjtögettek, ne NEKI gyűjtsetek házra, hanem közösen, tehát ezt azért tisztázd vele, hogy ha közös a pénz, akkor közös a tulajdon is, majd a tulajdoni lapon is. Ne hagyd magad kihasználni.
2018. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos, viszont ne odázgass. Tudja mire számíthasson. 4 hónap alatt nem alakul ki még ilyen mértékű kapcsolati bizalom. Nem is ismered még jól, ő is max csak azt hiszi, hogy ismer.

Ajánld fel neki, hogy legyen egy közös kis üvegcse amiben gyűjtötök, mindig mindenki ugyanannyit tesz bele és össze is írjátok, aztán abból elmentek nyaralni, vagy amit szeretnétek. Ő meg gyűjtsön magának külön házra ahogy szeretne. Ez a hiszti nem normális. 4 hónapos kapcsolatban akkor nézel (és veszel!) autót, abból a pénzből ahogy TE szeretnél. Pont.

2018. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!