Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi szituról? Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, igaz távkapcsolat... :(


Nagyon féltékeny, ha nem is adok rá okot, önhibamon kívül ha neki valami fura egyből támad.


Olyankor olyanokat mondd: "Nem hagyom hogy valaki mégegyszer hülyere vegyen és átbasszon! Nem akarok és nem fogok beleszeretni megegyszer valakibe akiben nem tudom bizhatok e. Jobb lenne neked nélkülem, én egy nehéz eset vagyok, sokat szenvedsz a kirohanásaim miatt." És hasonlók.


Előző csaj 9 évig átbaszta, de én nagyon komolyan gondolom vele, nagyon ragaszkodom hozzá, mindig jobban megszeretem, mindennek ellenére. De van amikor annyira nehéz ez a egész. Legtöbbször megértő vagyok, de néha kiborulok sajnos :(



2018. máj. 30. 07:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Ne ragaszkodj egy ilyen taplóhoz!
2018. máj. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Az én tapasztalatom az, hogy pont az féltékenykedik, aki megcsalja a másikat. Akik nekem előadták a szegény átvert, megalázott, megsebzett férfit, akik nem bíznak már senkiben, pont ők csaltak meg. Az egyik ráadásul több csajjal szórakozott. Kiderült, hogy kész átjáróház az ágya. Én hagynám a fenébe. Ha nem bízik bennem, akkor semmi értelme az egésznek. Gondold végig kicsit: 2 hónap távkapcsolat. Ismered egyáltalán a pasit? A pasiba vagy szerelmes vagy abba az idealizált képbe, amit kialakítottál róla? Vagy a helyzetbe, hogy Te vagy a mentőangyala egy pocsék kapcsolat után? A "jobban járnál mással" szövegtől meg a falra mászok. Ilyet is az a 2 pasi mondott, akik megcsaltak. Jól gondold meg, mennyi időt szánsz erre a kapcsolatra.
2018. máj. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Mint egy igazi proli:)

Egy ilyen még lekoptatós szövegnek is szar, nem még kapcsolatba

2018. máj. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy ez a pasi rajtad áll bosszút mindazért, amit az exe 9 év alatt elkövetett. Nem indulsz nála tiszta lappal. Az exén egyáltalán nincs még túl.

Így ennek semmi értelme.

Ha ok nélkül így viselkedik, akkor mi lesz, ha egyszer úgy érzi, hogy oka is van féltékenykedni?

Ő már eldöntötte, hogy minden nő hűtlen kur.va, tehát te is. Ha bizonygatod, hogy hűséges vagy, akkor az a gyanús, ha nem, akkor meg az.

Mégis, milyen megoldást szeretnél? Mondjuk lépj félre, és akkor legalább nem ok nélkül kell ezt elviselned.

2018. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Legutóbb nekem támadott és rámnyomta a telefont azzal hogy biztosan hazudtam neki egy dologról. Később felhívott, addigra már összezuhantam, sírtam mondtam neki hogy nem hazudtam eddig sem és ebben a dologban.

A válasz: ha tényleg nem tettem volna semmit és nem hazudtam volna, ha tiszta lenne a lelkiismeretem akkor nem sírnék, hanem bsznék rá had gondoljon amit akar.

Elmondtam hogy azért esik ennyire rosszul, azert sírtam mert fáj, hogy bár semmit nem csináltam amiket mond, mindig itt vagyok, mindent megteszek azért hogy jól működjünk, nagyon fontos nekem, nagyon ragaszkodom hozzá, és nem tudom mit tehetnék, mivel lehetnék jobb, hogy megértse végre hogy nem verem át, őszinte vagyok.

Válasz: Ezt akarod elhitetni velem, közben meg kitudja mi az igazság. És ha ennyire fáj amilyen vagyok inkább ne legyünk együtt....

2018. máj. 30. 09:12
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ex sem lehetett százas, hogy ezt 9 éven át elviselte... kérdező, egyetlen dolgot írj, amit szeretsz ebben a pasiban! Írj egyetlen dolgot, amiért ennyire kaparsz utána. Miért ragaszkodsz hozzá?
2018. máj. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és én ezek után egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy az ex tényleg átverte a barátodat. Téged is ok nélkül vádol. Miért tett volna másképp az előző barátnővel? Sőt, ha Te kidobod, a következő csajnak is azt fogja mondani, hogy Te átverted. Ha nagyon ragaszkodsz ehhez a pasihoz, szerintem beszélgess egyet az exszel. Tanulságos lehet, ha az ő verzióját is meghallgatod.
2018. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Úristen kérdező..addig menekülj ettől a pasitól, amíg lehet. 2 hónapja vagytok együtt és már ennyit sírtál??? Teljesen le fogja nullázni az önbizalmadat.. és a végén figyeld meg, ő fog dobni te meg csak nézhetsz, hogy mégis miért...
2018. máj. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Az exe férjnél volt és van, gyerek is van. Ott élt/él a családjával. Inkább viszony volt mint kapcsolat.

Több évre visszamenőleg olvastam üzeneteket tőlük, bár inkább telózni szoktak vagy kamerázni. Találkozni nem olyan túl sokszor.

Ő is azt mesélte, és üzikből is azt szűrtem le hogy a csaj újra és újra mondta hogy majd együtt lesznek, elhagyja a férjét, de sosem történt meg, az után sem, hogy a srác az egész családnak, barátoknak bemutatta. Az évek alatt többször letiltotta a csaj őt, volt hogy több hónapig nem tudtak a masikról semmit. Majd folytatták ugyanúgy.


Mikor mi megismerkedtünk is még irogattak, a 2 hónap alatt mióta a csaj tudja hogy van valakije, 2x letiltotta magyarázat nélkül, majd visszavette és irogattak tovább. A srác mind 2 esetben kiborult, hogy miert csinálja ezt, ő barát akar vele maradni, ezzel bántja őt. De a csaj mondta hogy nem barátok, hagyja őt.

2018. máj. 30. 09:56
 10/24 A kérdező kommentje:
Jaj még az hogy azt szokta mondani, hogy biztosra akar menni, hogy ha átvészelem és kitartok mellette amikor ennyire szemét akkor majd lesz ő jobb is, de a kedves, szerető oldalát nem adja csak úgy bárkinek-ő maga mondta hogy sokszor tudatosan, hogy a hatarokat feszegesse-
2018. máj. 30. 09:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!